folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

la konuyu ben açtım işten güçten almayı unuttum  :D

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Bu ürün için iptal emaili gönderiyorlar herkese...

Malesef göndermiyorlar...

KILICH tarafından 23/Eyl/14 16:35 tarihinde düzenlenmiştir

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Edit : Hatalı yazım..İki kere çıktı...Silinebilir.

KILICH tarafından 23/Eyl/14 16:35 tarihinde düzenlenmiştir

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

hepsiburada.com'a giriş yapamıyorum ''The service is unavailable.'' hatası veriyor siparişler iptal edildiyse sağlam şikayet edicem herifleri :D maksat adilik olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Değerli müşterimiz,

Siparişinizde bulunan "Reariview 4,3" Kameralı LCD Ekran" adlı ürünün fiyatlandırmasında ve tedariğinde firmamızdan kaynaklı bir sorun tespit edilmiştir.
    Söz konusu ürün şu anda sitemizde satışa kapalı durumda olup siparişinizin durumuyla ilgili size bu hafta içinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Yaşanan bu aksaklık sebebiyle sizden özür dileriz.

Saygılarımızla.

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

arkadaşlar sipariş detaylarında ürün değiştirme teklifimiz var yazıyor fakat teklif ettikleri ürünü göstermiyor nedir acaba tıklayan varmı??

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

sanırım düzeltmişler linkten bir şey çıkmadı.Ancak adamların göndermeme durumu yüksek.Stokta yok derler 2 gün sonra satışa yine çıkar.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Bugün aradılar beyfendi yanlış fiyat girmişiz gibisinden konuştu, kardeşim girmeseydiniz beni ilgilendirmez insanlarımı kandırıyosunuz bukadar kurumsal bi firmada dedim, isterseniz paranızı 24 saat içinde iade edebiliriz dedi, dedim istemiyorum iade falan ürünü istiyorum ben dedim, adam ayrıca stokta bulunmuyor ürün dedi. Dedim kaldırsaydınız stok adedi kadar satsaydınız beni ilgilendirmiyo dedim, beyfendi onun yerine 45 lira değerinde bi cihaz gönderebiliriz dedi, dedim kardeşim sözleşmeyide okudum ben hiç bir şekilde hakkınız yok ürünü istiyorum tüm yollara başvurabilirim faturanın çıktısını alır tüketici hakem heyetine gider alırım gerekirse dedim kapattım. 

Bu ürünü ben alacağım dostlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Alınca yaz merak ettim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Bugün aradılar beyfendi yanlış fiyat girmişiz gibisinden konuştu, kardeşim girmeseydiniz beni ilgilendirmez insanlarımı kandırıyosunuz bukadar kurumsal bi firmada dedim, isterseniz paranızı 24 saat içinde iade edebiliriz dedi, dedim istemiyorum iade falan ürünü istiyorum ben dedim, adam ayrıca stokta bulunmuyor ürün dedi. Dedim kaldırsaydınız stok adedi kadar satsaydınız beni ilgilendirmiyo dedim, beyfendi onun yerine 45 lira değerinde bi cihaz gönderebiliriz dedi, dedim kardeşim sözleşmeyide okudum ben hiç bir şekilde hakkınız yok ürünü istiyorum tüm yollara başvurabilirim faturanın çıktısını alır tüketici hakem heyetine gider alırım gerekirse dedim kapattım. 

Bu ürünü ben alacağım dostlar.

Alamassın :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 18499 Toplam Mesaj: 138