folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bende suna uyuz oluyorum. E kardes belli bariz yanlislik var ne diye hucum ediyonda zorla istiyon... Sonrada pisligin dibine vuruyon. Zamaninda hb nin ibneligine denk gelmis olan yapsin eyw ama pek hos degil

hoş veya hoş değil hakkımı aramıycakmıyım kardeşim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Bende suna uyuz oluyorum. E kardes belli bariz yanlislik var ne diye hucum ediyonda zorla istiyon... Sonrada pisligin dibine vuruyon. Zamaninda hb nin ibneligine denk gelmis olan yapsin eyw ama pek hos degil

hoş veya hoş değil hakkımı aramıycakmıyım kardeşim?

hakkı çok uçlarda arıyorsun kardeşim. Bence de bu hak aramak değil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

hb.com'dan sağlam vurgun yemiş birisi olarak sonuna kadar devam edicem, ayrıca marketlerde bile aldığın ürünün etiket fiyatı ile kasa fiyatı farklı ise az olanı ödüyorsun yalnışlık müşteriyi ilgilendirmez online alışverişte neden farklı olsun. ürünün fiyatını yalnış giren kurum zamanında fazla miktarda yazmıştı o zaman para iadesi yapmadılar hiç affetmem keşke daha fazla alsaydım evin hertarafına donatırdım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

ürünü kargoladılar 1-2 gün içerisinde elime ulaşacak, iptal-değişim yapmayan arkadaşlar kontrol etsinler :)

anil tarafından 18/Eki/14 14:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hadi bakalım gelecek mi benim siparişte :d

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Beyler ben boşuna bekleyin bişey kaybetmezsiniz alt tarafı 15lira demedim, hayırlı olsun gönderilenlere şimdiden 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

donanımhaberdede alan çok sayıda kişi varmış hb sitesine geçmiş olsun :D 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Güzel diyorsunuzda bu yapılanla firmanın yaptığı zararı hatayı yapan kişiye kesme olasılıklarıda var.Bu çalışanda ihtiyacı olan bir insansa bu kişinin işinden olmasını yada büyük bir borca girmesine neden oluyorsun. Bu şekliylede düşünmenizi isterim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    EWELANCHE bunu yazdı

Güzel diyorsunuzda bu yapılanla firmanın yaptığı zararı hatayı yapan kişiye kesme olasılıklarıda var.Bu çalışanda ihtiyacı olan bir insansa bu kişinin işinden olmasını yada büyük bir borca girmesine neden oluyorsun. Bu şekliylede düşünmenizi isterim.

sen korkma kardeş, o borcu çalışana geçirme imkanları yok. Sen işte bi hata yaparsan bütün yükü sana mı yaslıyolar, yok öyle bişey hatadır yapılmıştır, belkide satışı yapan firma yanlış fiyat verdi adam da o şekilde girdi adamın ne sucu var, bilip bilmeden laf söylemeyin

Toplam Hit: 18500 Toplam Mesaj: 138