folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kemalistler Gülene Neden Sinir Oluyor ?

Kemalistler Gülene Neden Sinir Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

konuştuğunuz konuya bakın !!!!

utanın be sizde ne Kemalistlik kalmış ne Atatürkçülük aralarında onlarla aranızda kadar fark var !!!

Fatto$la Atatürkü kıyaslıyosunuz !!!

Sizin seviyeniz bu kadar düştü mü ?!?!?!?!

Atatürk kim fettoş kim?

Atatürk bu ülkenin lideri, kurtarıcısı. Fettoş kim? beyinsizlerin, abd yalakası lideri !

Düzgün konulardan konuşun saçmalamayın lütfen ! Taaa Bu yaşta kendimden yaşşça büyük insanalara kendini mi hatırlatacam?

Kim kimden nefret edio neden? Konu nereye geldi bi bakın !

fettoş Atatürkün tırnağı bile olamaz !

Yobaz bi adam olduu için nefret edioruz onu. Atatürkün ülkesindeki kuralları Atatürkün ilkelerini hiçe saydığı için şeriatı getirmek istediği için nefret edioruz ! başka bi açıklaması var mı?

KENDİNİZE GELİN DE ŞU ÜLKEYİ DAHA İYİ KONUMLARA NASIL GETİREBİLİRSİNİZ ONU DÜŞÜNÜN !

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    -----------------------------

gene kim siteye aldı bu lavukları ya ? yaftalıyorlarmış mış mış ... ulan siz milleti kemalist - elitisit - komonist diye dışlamıyormusunuz. polecat den öğrendim bende komonist ve pkk lı olduğumu sonra yaftalanmış mış beyefendi. Zaman gaztesi gibi provakatif bir yayın organı çıkardı bu yafta lafını başmıza ztn daha düne kadar bilmezlerdi ne demektir. 

adamın niyet bozuk başta , amaç tartışmak bilgi alışverişi, görüş paylaşımı değil ki , militanı olduğu parti gibi toplumda nasıl huzursuzluk çıkarırım, bu huzursuzluğu nasıl lehime kullanırım bunun peşinde,  bu sitedeki muhabbeti sabote etmekle ne çıkarı varsa artık. Tartışcak bişey de yok aslında , herşey gün gibi meydanda , ulan dingil madem o kadar Atatürkçüsün vatanperversin , niye diğer Atatürkçülere kemalist diye isim takıyorsun ?  

Atatürk düşmanlarının zaten çıkıpda delikanlı gibi bunu söylemelerini beklemiyoruz, onun yerine bomboş bi çanakkaledir peygamber efendidir demogojisi yapacaklar arada Atatürk' e değilde Atatürk ün yolunu destekleyenlere laf sokacaklar fln , işte bunlar bu kadarlık insancıklar 

hiç boşuna cvp verme sende senin gibilerde şeyimde değilsiniz, memleket dediğiniz yer neresiyse oraya tez zamanda defolup gitmenizi diliyorum içtenlikle , bak mesela senin fettoş gitti  amerikasına kavuştu ne güzel, madem bu kadar rahatsızsın Türklerden ve Atalarından aralarında yaşamak zorunda değilsin dimi ? 
    Alan aldı zorunamı gitti ? sn varya bu sitedeki en adi insansın hep bir tutarslızk, hep iftira kendi yaptıklarını baskalarına yükleme yazılanlar ortada. fethullahcı deilim diyorum anlamıyomusun kıt beynine girmiyomu ama tabi yapcak bişi senin kafanı boş şeylerle doldurmuşlar bozuk plak gibi sürekli onları söyle. insanları hiç söylemediği şeyler hakkında sucluyosun.  senin gibiler yüzünden ülke bu halde işte.  Atatürk sizin gibi Atatükçüyüm diyenleri görse yüzünüze tükürürdü.

senin gibiler 1 mayıslarda orda brda milleti gaza getirtip polisi,askere taşlatanlar ama tabi sen Atatürkçülük kisvesi altına saklanmışssın ne yapsan doğru. bizim memleketimiz burası. Kanla aldık Kanla veririz. Kıt beynine sok bunu.

benim yazımda bak bakalım 1 tane Atatürk e karşı bir hakaret,  veya kötü birşey var mı ? Türklük hakkında kötü birşey var mı ?  ama senin amacın iftira atmak olduğu için önemli deil karşındakinin ne yazdığı. sen bol keseden atmaya devam et.  Ben hangi mesajımda Türklükten rahatsızım demişim. bundan sonrada benim konularıma mümkünse yorum yazma. sabote etme. senin gibilerin fikirleri eksin kalsın.  seni gördükçe ne kadar aciz,sahtekar,yalancı,düzenbaz olduğunu anlıyorum.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    mortyr516 bunu yazdı:

konuştuğunuz konuya bakın !!!!

utanın be sizde ne Kemalistlik kalmış ne Atatürkçülük aralarında onlarla aranızda kadar fark var !!!

Fatto$la Atatürkü kıyaslıyosunuz !!! Sizin seviyeniz bu kadar düştü mü ?!?!?!?!

Atatürk kim fettoş kim? Atatürk bu ülkenin lideri, kurtarıcısı. Fettoş kim? beyinsizlerin, abd yalakası lideri !Düzgün konulardan konuşun saçmalamayın lütfen ! Taaa Bu yaşta kendimden yaşşça büyük insanalara kendini mi hatırlatacam?

Kim kimden nefret edio neden? Konu nereye geldi bi bakın !

fettoş Atatürkün tırnağı bile olamaz !

Yobaz bi adam olduu için nefret edioruz onu. Atatürkün ülkesindeki kuralları Atatürkün ilkelerini hiçe saydığı için şeriatı getirmek istediği için nefret edioruz ! başka bi açıklaması var mı?

KENDİNİZE GELİN DE ŞU ÜLKEYİ DAHA İYİ KONUMLARA NASIL GETİREBİLİRSİNİZ ONU DÜŞÜNÜN !
    Arkadaşım Atatürk le, Fethulah güleni kıyasladığımız yok. Konuyu nasıl okudun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tenekecezve
    tenekecezve's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

gene kim siteye aldı bu lavukları ya ? yaftalıyorlarmış mış mış ... ulan siz milleti kemalist - elitisit - komonist diye dışlamıyormusunuz. polecat den öğrendim bende komonist ve pkk lı olduğumu sonra yaftalanmış mış beyefendi. Zaman gaztesi gibi provakatif bir yayın organı çıkardı bu yafta lafını başmıza ztn daha düne kadar bilmezlerdi ne demektir. 

adamın niyet bozuk başta , amaç tartışmak bilgi alışverişi, görüş paylaşımı değil ki , militanı olduğu parti gibi toplumda nasıl huzursuzluk çıkarırım, bu huzursuzluğu nasıl lehime kullanırım bunun peşinde,  bu sitedeki muhabbeti sabote etmekle ne çıkarı varsa artık. Tartışcak bişey de yok aslında , herşey gün gibi meydanda , ulan dingil madem o kadar Atatürkçüsün vatanperversin , niye diğer Atatürkçülere kemalist diye isim takıyorsun ?  

Atatürk düşmanlarının zaten çıkıpda delikanlı gibi bunu söylemelerini beklemiyoruz, onun yerine bomboş bi çanakkaledir peygamber efendidir demogojisi yapacaklar arada Atatürk' e değilde Atatürk ün yolunu destekleyenlere laf sokacaklar fln , işte bunlar bu kadarlık insancıklar 

hiç boşuna cvp verme sende senin gibilerde şeyimde değilsiniz, memleket dediğiniz yer neresiyse oraya tez zamanda defolup gitmenizi diliyorum içtenlikle , bak mesela senin fettoş gitti  amerikasına kavuştu ne güzel, madem bu kadar rahatsızsın Türklerden ve Atalarından aralarında yaşamak zorunda değilsin dimi ? 

lan sülalesini siktiğim , sen kimsin ki  lavuk diyosun mal ?

poletcatı tanırım.

sana bi önerim var :) madem ben ve benim gibi düşünenler hain gel beni öldür  vatana hizmet et :) senin gibi tv , internet vatanseverlerini çok gördük biz :)

allam nasıl mallarla muhatap oluyorum ya :) , tahribat buluşmalarında olmaz bu bebeler hiç :) bilirler başlarına gelcekleri :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    Cumhuriyet rejimini neden sindiremiyonuz fetocular neden sinir oluyonuz :D

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:

Alan aldı zorunamı gitti ? sn varya bu sitedeki en adi insansın hep bir tutarslızk, hep iftira kendi yaptıklarını baskalarına yükleme yazılanlar ortada. fethullahcı deilim diyorum anlamıyomusun kıt beynine girmiyomu ama tabi yapcak bişi senin kafanı boş şeylerle doldurmuşlar bozuk plak gibi sürekli onları söyle. insanları hiç söylemediği şeyler hakkında sucluyosun.  senin gibiler yüzünden ülke bu halde işte.  Atatürk sizin gibi Atatükçüyüm diyenleri görse yüzünüze tükürürdü.

senin gibiler 1 mayıslarda orda brda milleti gaza getirtip polisi,askere taşlatanlar ama tabi sen Atatürkçülük kisvesi altına saklanmışssın ne yapsan doğru. bizim memleketimiz burası. Kanla aldık Kanla veririz. Kıt beynine sok bunu.

benim yazımda bak bakalım 1 tane Atatürk e karşı bir hakaret,  veya kötü birşey var mı ? Türklük hakkında kötü birşey var mı ?  ama senin amacın iftira atmak olduğu için önemli deil karşındakinin ne yazdığı. sen bol keseden atmaya devam et.  Ben hangi mesajımda Türklükten rahatsızım demişim. bundan sonrada benim konularıma mümkünse yorum yazma. sabote etme. senin gibilerin fikirleri eksin kalsın.  seni gördükçe ne kadar aciz,sahtekar,yalancı,düzenbaz olduğunu anlıyorum.

gerizekalı ...
    Kimin akıllı kimin gerizekalı olduğunu anladım. Bundan sonra bana sorarlarsa şerefsiz,iftiarcı,provakotör Tanımı nedir diye ve ya kime denir diye sorarlarsa  Emin ol seni örnek vercem hadi iyisin. Bi tanımın oldu hayatta.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:

gerizekalı ...
    Kimin akıllı kimin gerizekalı olduğunu anladım. Bundan sonra bana sorarlarsa şerefsiz,iftiarcı,provakotör Tanımı nedir diye ve ya kime denir diye sorarlarsa  Emin ol seni örnek vercem hadi iyisin. Bi tanımın oldu hayatta.

katil edersiniz adamı !! 
    Evet doğru diyon bizde ondan korkuyoz. elimiz kana bulancak diye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    beyler adam bir ALINTI yazı bulmuş ve tartışmaya açmış niye bukadar gerildinizki siz şimdi?

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tenekecezve
    tenekecezve's avatar
    Erkek

atatürkü hiç bi zaman anlayamayacak , atatürkü aydın doğanın kartel medyasından ve masonlardan öğrenecek gençlik bu :)

atatürkki kuranı kerimi tam usulune göre erkanına göre okuyabilen bir insandır

siz asıl fetocusunuz , siz asıl masonsunuz ,

atatürk tüm mason faliyetlerini yasakladı. atatürkün ölümünden 1 sene geçmeden tüm mason faliyetleri serbest bırakıldı neden ? sizin gerici zihniyetiniz yüzünden

israil i ilk tanıyan ülke biz olduk :) ,   atatürkün güzelim halk partisi  , oldu cumhuriyet halk partisi

sonrada ortanın soluna geçti :)   geçenlerdede sol parti diyolardı :)

bilmem kaç milyar dolarlık iş bankasının ortağı olan chp , kaç yıldır türk dil kurumuna parasını vermiyodu. hanginizin haberi vardı ?

chp 80 de kapatıldıktan sonra bycal atatürkün partisi olduğu için mi chp yi açtı tekrardan ?  2 milyar dolarlık servet için mi yoksa ?

atatürkü anlamak için beyin gerekir. siz boşuna çabalamayın :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

İmla kurallarına dikkat edin, güzel türkçemizi mahvetmeyin...

Sonra Mustafa Kemal in adını alın ağzınıza, daha ulus olma özelliğinin başlıca etmenlerinden olan "dil"imizi düzgün kullanamıyorsunuz sonra da gelip burada ülkeyi kurtarıyorsunuz (!)

Size "git çay koy" demezler mi şimdi ?

edit: Bir de karşıya laf sokma, küfür etme, hakaret etme gibi eylemler devam ettiği sürece başlığa artık kimse girmeyecek; iyisi mi siz pm den küfürleşin, mecbur değiliz sizin atışmalarınızı okumaya...

dip not: Şimdi biri gelir "o zaman girme konuya" der, biterim burada =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 11203 Toplam Mesaj: 82