folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu durum tamamen türkiyenin masa başındaki başarısızlığıdır 

en iyi vek olay çözüm yeni 3 il olarak kıbrısı türkiyeye dahil etmek 

( tüm dünyaya tanıtmak zike zike ) 

ondan sonrada bağımsızlığını ilan etmesini sağlamak.

türkiyeye dahil olsa tüm dünya mecbur tanıyacak ( sınırlarımıza dahil olacak )

sonradan da resmi bir biçimde bağımsızlığını ilan ettireceğimiz için yine dünya tanıyacaktı

fakat şuanda işgalçi gibiyiz. 

çünki diplomasi de 0 ız , dünyayı sömürmüş ingiltere ise kral 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben açıkçası olası bir birleşimin bize zarardan başka bir şey getirmeyeceğini düşünüyorum.

Kıbrıs Cumhuriyetini tanıyanlar gayet tabi KKTC yide tanıyabilir.

Yunanlıların başka amçaları söz konusu orada 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı

Sen kktc de ne kadar kaldın kardeşim kktclilerin bir çoğu yada azı rum dur ve biz türkleri sevmezler kabasakal diye hitap ederler rumlar gibi ama türkçüleri de ALLAH için türk dostudur kaldı ki bir ara türkiye para vermeyi kesti. Türkiyenin annasına avradına sövdüler bunları da gözet ben 2 ay kadar kaldım ama bir şeylerini seviyorum misafir perverler dir her doğan çocukları neredeyse çıkmadıkları ülke yoktur ilk okul mezunu polis 3 bin tl maaş alırdı 2009 da benim gittiğim dönem trafik süper saygılılar korna sesi duyamasın otobanda geçsen araçlar durup senin geçmeni beklerler Komşuluk haklarını da gözetiyorlar atıyorum senin 2 aracın var birisi lüks diğeri ise sıradan herkes de olan araç ben de aynılarını alana kadar özel durumlar hariç kullanmıyorlar araç hırsızlık yok neredeyse ama bizim buradan giden onun bunun şeyleri hırsızlık yapıp bize düşman yetiştiriyorlar hali ile adamlar da haklı buradan giden vatandaş olamıyor ama oradan biri gelsin hemen vatandaş yapıyorlar lahmacunun yanına salata göremesin sadece maydanoz veriyorlar dı :D  neyse aklıma geldikçe yazarım ben anket için orada bulundum sıgara ile alakalı yaptık anketi 40 yada 45 yaşına gelen hemen hemen herkes sıgarayı bırakıyor kanser oralar da çok yüksek savaş zamanı heralde biyolojik silah kullanmışlar. Neyse aklıma geldikçe yazarım

21 yıl oluyor :)

Kabasakal değil Karasakal derler.Türkiye'den gelenlere karşı 4-5 sene öncesine kadar sorun yoktu.Malum yerlerden gelenler ülkede hırsızlığı tacizi tecavüzü artırınca işler sarpa sardı haklı olarak.

Havaalanına servisle gittiğim nadirdir.Otostop çekerim adam 5 km yol uzatır kapıya kadar bırakır.Para da istemez.

Sigara kullanan yerli sayısı azdır.Alkol çoktur ama alkolik değil nasıl desem keyif için içilir kebapçığın başında.

Bizim buradan gelenleri azalt ülke yaşanacak yer olur hakikaten :D

Emekli olunca yaşanacak tek yer diyebilirim.

G.Mağusa denizinin temizliğini Türkiye'de sayılı yerde bulabilirsiniz.

Palm beach'de ki zıpkın avı adam gibi kontrol edilse çok güzel habitat oluyor.

Eskiden devlete giren 3-4 bin lira ile başlıyordu.Şimdi devlete atanan ise 1800 tl 2000 tl gibi bir rakamla başlıyor.

Zaten Münhal çok çok kısıtlı zamanda açılıyor.

rapidhacker550 tarafından 10/May/15 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı

amma anlattın he valla bir şekilde orada yaşayasım geldi :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

adamın anlattığı kadar var ben harbi çok sevdim imkanım olsa yaşarım orada

ulan etrafta devriye polisi göremedim bakanlığın önünde 1 tane nöbetçi polis var :) 

heralde suç oranı çok düşük bir de evlerin kapıları açık vs kimse iplemiyor biz yabancı ara sokalarda dolaşıyoruz arkaşlarla milletin evlerinin kapsı açık düşünün 

havalimanına giriş avm ye girişten daha kolay :) 

suriyeli dilenciler yok :) daha doğrusu dilenci yok lan ülkede  harbiden :)

araba çok gördüğüm kadarıyla insanları yardımsever ingilizler atalarının sömürgelerini unutmamaışlarçok ingiliz gördüm 

Kasım aralık gibi gitmeyi düşünüyorum yine .

SeRDaR tarafından 10/May/15 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

Şey hocam sakın öğrenci olarak yaşamayın,ya da bak öğrencilik için de 10 numaradır ama ulaşım denen illet 0 olduğu için altınıza bir arabacık şarttır.

Arabalar da sudan ucuzdur,10 15 bin tl ye mercedeslere vw'lere toyotalara binersiniz.

Hem de kaliteli alman japon yapımına .Öyle tr fabrikasında üretilen işçiliği orijinali kadar sağlam olmayanlardan değildir ;)

9 al alıp 10 10.500 a satarsın al sana kar :D

Ama dediğim gibi araba olmadan öğrencilik çekilmez.Bırak öğrenciliği hayat çekilmez.

Ha ben motosiklet sürücüsüyüm Türkiye'de ama burada Araba Şart.

Tabi burada da gönül ister ki motosiklet olsun.Ama Tr'de bir nc750x 26 milyar ken burada 40 45 milyardır (herhalde sormadaım soramadım tırstım :) :)

Yani motosiklet için harikulade bir yer.Yol verme vermeme olmaz :) 

Kavga olmaz.(çoook çoook nadirdir 10 yılda toplasan 5 keredir :) )

Öyle biber gazı vs gerek yok :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

adamın anlattığı kadar var ben harbi çok sevdim imkanım olsa yaşarım orada

ulan etrafta devriye polisi göremedim bakanlığın önünde 1 tane nöbetçi polis var :) 

heralde suç oranı çok düşük bir de evlerin kapıları açık vs kimse iplemiyor biz yabancı ara sokalarda dolaşıyoruz arkaşlarla milletin evlerinin kapsı açık düşünün 

havalimanına giriş avm ye girişten daha kolay :) 

suriyeli dilenciler yok :) daha doğrusu dilenci yok lan ülkede  harbiden :)

araba çok gördüğüm kadarıyla insanları yardımsever ingilizler atalarının sömürgelerini unutmamaışlarçok ingiliz gördüm 

Kasım aralık gibi gitmeyi düşünüyorum yine .

Kavgaya çevik kuvvet Lefkoşadan geliyor :) 30 dakika sürer yani :) 

Polis molis öyle bizdeki gibi değildir.

Rüşver olayı 0 diyebilirim çünkü duyulursa sıkıntısı çok olur.

Ha rüşver yoktur ama nası desem herkes herkesle akraba olduğu için radar da durdurursa adam kayırma olabiliyor haliyle :)

ama etrafta birileri varsa o da olmaz yazar geçer acımaz yani :D

Ha ceza 100 tl 300 tl arası adamın maaşı 4000 5000 tl olunca koymaz adama :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

Şey hocam sakın öğrenci olarak yaşamayın,ya da bak öğrencilik için de 10 numaradır ama ulaşım denen illet 0 olduğu için altınıza bir arabacık şarttır.

Arabalar da sudan ucuzdur,10 15 bin tl ye mercedeslere vw'lere toyotalara binersiniz.

Hem de kaliteli alman japon yapımına .Öyle tr fabrikasında üretilen işçiliği orijinali kadar sağlam olmayanlardan değildir ;)

Ama dediğim gibi araba olmadan öğrencilik çekilmez.Bırak öğrenciliği hayat çekilmez.

Tabi burada da gönül ister ki motosiklet olsun.Ama Tr'de bir nc750x 26 milyar ken burada 40 45 milyardır (herhalde sormadaım soramadım tırstım :) :)

+ Mercedes limuzin taksiler Girne Rak gazinosu :D Katalog ile hatun ayağa getirtmeler 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Arka arkaya oldu ama amacım flood değil modlar biliyordur herhalde :)

Ülkede trafik kazası olduğu zaman haberlere bakınız örnek veriyorum,

Dereboyunda meydana gelen kazada AA 398 Plakalı Mercedes e200 sürücüsü Ahmet Ahmet,AA 399 Plakalı Nissan Micra sürücüsü Mehmet Mehmete sol arkadan çarptı.Olay da ahmet sol kaşından mehmet ise sol omzundan yaralandı.

Olayla ilgili polis dairesi soruşturma başlattı.

Polis subayı XXX'in yaptığı açıklamada......

diye geçer.

Hırsızlık haberi ise hırsız evin bilmem hangi kapısından nasıl girdi ? evin köpeğinin adına kadar yazılır :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

+ Mercedes limuzin taksiler Girne Rak gazinosu :D Katalog ile hatun ayağa getirtmeler 

Valla öyle night club'lara karşı biri olduğum için hiç gitmedim gitmem de.Ancak çevremdekiler müdavimi olduğu için biliyorum o pislik işlerin nasıl döndüğünü.

Taksicilerin aracı olduğu işten hayır gelmez gibi ama tabi bu benim görüşümdür.

Toplam Hit: 8080 Toplam Mesaj: 90