folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Kimlikleriyle girebiliyorlar ve İngiliterede yaşama hakları var diye biliyorum.

K.K.T.C. milliyetçi bir insan olarak söylüyorum ki "HEDİYE PAKETİ YAPILIP İNGİLİZ Mİ RUM MU KİMİN KUCAĞINA OTURMAK İSTİYORLARSA VERİLMELİDİR."

Burada TÜRKİYE'nin zamanında yaptıklarını bilen ve SAYGI DUYAN , BİZİ SEVEN BİR AVUÇ İNSANDAN FAZLASINI BULAMAZSINIZ!.

Dini imanı para olmuş bu gavatlar; Avrupa Birliğine girseydik zihniyetiyle Türkiyeme kan kusmakta, bizlere burada pakistanlılardan, zencilerden, daha alt sınıf insan muamelesi yapmaktadırlar.

Ayrıca bu avradını siktiklerimin altlarında 2-3 araba 2-3 ev olduğu halde ağlaması da garip bir durumdur.

Geçtiğimiz günlerde şahsen gördüğüm ve kanımın donduğu bir konuyu da özetle paylaşmak isterim;

Lefkoşa Merit Otelden dışarıya baktığımda gördüğüm şuydu; Ellerinde "BİZ BİZE YETERİK GARDAŞ" diye bağımsızlık banknotlarıyla dolaşan 50-60 a yakın lise öğrencisi genci Türkiyeyi protesto ederken gördüm..

Hiçbir şekilde Türkçülükle Türklükle alakaları yok ve eğitim öğretim alanında da bu aşılanmıyor görünen o ki.

ŞUAN BURADA BENİM GİBİ BULUNAN ÖĞRENCİLERİN %99.9 'u KIBRIS HALKINA GELECEKTE DÜŞMAN OLMAK ÜZERE YETİŞİYOR.

ALLAH GÖSTERMESİN YARIN ÖBÜR GÜN DEVLETİN YETKİLİ BİR MAKAMINA GELİRSEM BEN ACIMAM VERİRİM BURAYI.

Özet: siktir edin hocalar, üzüldüğünüze değmez. Türkler olmasa burada ekmek bile pişmez. Ama yine de bizi beğenmiyor ibineler.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

ayrica ingiltere vizesi almak 10 dakka diyenler heralde 1980lerde kalmis :D

hahahahha

sacmaliyorsunuz mq. yok oyle bisey. kktc pasaportuna kimse AMA KIMSE HICBIR ULKE VIZE VERMIYOR.

KKTC PASAPORTUYLA YAPABILECEKLERINIZ;

1) KKTCden cikmak

2) TCye girmek

3) TCden cikmak

4) KKTCye girmek.

bu kadar.

2015 deyim ben.15 dakika bile sürmedi 5-10 dakika sürdü.Birleşik krallığa vize almam.

Tc yeşil pasaportum varken kktc pasaportuyla başvurdum 3 ya da 4 gün sonra vizem çıktı.

Biniyorsun pegasusa.gidiş geliş 800 tl ecn-saw-stn olay böyle.

Senin kafanı yaşamadık yani

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovenocturnal
    Lovenocturnal's avatar
    Erkek

Cogunlugu iyi niyetli insanlardir. Kotuluk dusunmezler.

Birde "Gardaaaaass" demeleri cok samimiyetsizdir.

Tezat oldu farkindayim, ama oyle.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Lovenocturnal bunu yazdı

Cogunlugu iyi niyetli insanlardir. Kotuluk dusunmezler.

Birde "Gardaaaaass" demeleri cok samimiyetsizdir.

Tezat oldu farkindayim, ama oyle.

gardaş kelimesi ağza yerleşmiş bir şeydir.

Dayı ,Kanka,kanki,uşağım,kuban gibi yerel kelimelere benziyor

Her yörenin kullandığı sözler o zaman samimiyetsizdire varıyoruz galiba.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Azerileri de ayrı bi devlet diye Türk olmaktan men edelime getirmiş kimileri olm adamlar o şekilde yaşamak istiyosa size ne? Tamam operation complate, kurtarıldı Türk halkı problem ne?

Edit: Barzolar kıbrısa askerliği düşüyor, orda çarşıda karıya kıza salça oluyolar insanların düzenini bozuyolar, adamlarada hak vermemek doğru olur mu? 

ArduouS tarafından 10/May/15 20:24 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    garga bunu yazdı

hahahahha

sacmaliyorsunuz mq. yok oyle bisey. kktc pasaportuna kimse AMA KIMSE HICBIR ULKE VIZE VERMIYOR.

1) KKTCden cikmak

2) TCye girmek

3) TCden cikmak

4) KKTCye girmek.

bu kadar.

2015 deyim ben.15 dakika bile sürmedi 5-10 dakika sürdü.Birleşik krallığa vize almam.

Tc yeşil pasaportum varken kktc pasaportuyla başvurdum 3 ya da 4 gün sonra vizem çıktı.

kktc pasaportunun ustundeki vizeyi bana scanlasana goreyim.

cipli pasaportlara gectik gecen sene, yeni uygulamadir eger boyle bisey varsa kafami kesicem :D

sizin 10 dakkada vize aldiginiz RUM pasaportu olmasin ? hani su KIBRIS CUMHURIYETI olan.

SEN O KKTC PASAPORTUNDAKI VIZEYI INGILTEREDE HAVALIMANINDA GOSTERDINMI  ?

GOSTERDIYSEN NE OLDU ?

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

hahahhahaha mallik bende tabi.

olm TC pasaportuyla kktcyi birlestirip POKEMON yapmissiniz. bende gercek sandim.

tc pasaportu olmayan ve RUM (kibris cumhuriyeti) pasaportu olmayan ve KKTC pasaportuyla biri gidip UK vizesi alsin kafami kesecem ulaannn :D

garga tarafından 10/May/15 20:26 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

resmi olarak yaptiklarniza bakin bana martaval okumayin. muhur nerde nereye vuruluyor, vizeyi nereye aliyorsunuz iyi inceleyin.

yapacaklarniz bunlar;

1) KKTCden cikmak

2) TCye girmek

3) TCden cikmak

4) KKTCye girmek.

kktc pasaportunda UK veya almanya falan vizesi, muhuru koyun suraya, harbi kafami kesecem :D

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Cidden ben de merak ediyorum o 10dkda UK vizesi olayını, bi scan edip yollasana :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    garga bunu yazdı

hahahahha

1) KKTCden cikmak

2) TCye girmek

3) TCden cikmak

4) KKTCye girmek.

bu kadar.

kktc pasaportunun ustundeki vizeyi bana scanlasana goreyim.

cipli pasaportlara gectik gecen sene, yeni uygulamadir eger boyle bisey varsa kafami kesicem :D

sizin 10 dakkada vize aldiginiz RUM pasaportu olmasin ? hani su KIBRIS CUMHURIYETI olan.

SEN O KKTC PASAPORTUNDAKI VIZEYI INGILTEREDE HAVALIMANINDA GOSTERDINMI  ?

GOSTERDIYSEN NE OLDU ?

Ben yalan söyleyecek değilim hocam yok yere :D

Şu an türkiyedeyim kktc ye dönünce sorarım ev ahalisine o vize kağıdının fotosunu atarım.

Ha sen sallıyorsun diyorsan diyebilirsin sıkıntı yok.KKTC'deki çingene kesimi oraya akın akn gidiyor araştırabilirsin :D

Şöyle de teyit edebilirsin nasıl aldım vizeyi dersen.

https://www.visa4uk.fco.gov.uk/

buraya üye oluyorsun başlıyorsun başvuruya.

North Cyprus var seçeneklerde basıyorsun ona bilgileri giriyorsun 10 12 sayfalık bir form oluyor onu basıyorsun biyometrik fotoğrafını yapıştırıp sitede seçtiğin saatte lefkoşadaki merit'e gidiyorsun.Sol taraftaki ayrılmış yere gidip saatini bekliiyorsun.

Seninle bir bayan görüşme yapyıor.

Diğer bayansa fotoğrafını çekiyor.

Sen kktc pasaportunu onlara veriyorsun.

3 gün sonra 4 gün sonra her neyse seni arıyorlar.

Kabul oldu olmadı diyorlar.

Kağıt geliyor o kağıtta yazıyor vizen.

Stantstede inince de gösteriyorsun evraklarını yürüyüp gidiyorsun.

vize başvuru ücreti 144 dolardı geçen sene bu sene 230 dolar mı 244 dolar mı ne olmuş galiba.Öyle diyorlardı.

Rum pasaportu da alabilirim ama daha değil hocam erken :) 

Onu aldığımız an tüm avrupa açılıcak.

KKTC pasaportu da çipli yani hatta uzun süredir var sanırım çipli pasaportlar.

Bordo renkli oluyor kktc pasaportları bizim umuma mahsuslar gibi.

Ben yeşil pasaportum varken bile kktc ile başvurdum daha kolaydı yani anlayacağın.

Bi tarafını kesmene de gerek yok boşver,bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ;)

Toplam Hit: 8049 Toplam Mesaj: 90