folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

KKTC‘Nin Durumu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Turkiyeye katilirlarsa yarra yerler ak krolari orayi basar agaoglu 50 tane gokdelen hotel diker rant ugruna anasini skerler oralarin 

kibrisa falan katilsinlar baslari agirmasin Turkiyenin kendi vatandaslarina hayri yok birde adamlarin hayatlarini bok etmesinler

halkda bunun bilincinde zaten hic ses cikarmiolar onlarda turkiye pesimizi biraksin havasindalar 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Akdeniz'de uçak gezdirebilmenin bedelidir K.K.T.C.'yi kucakta beslemek.

Herkesin gözü orada zaten köşesinden bir yer kapalım diye.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Turkiyeye katilirlarsa yarra yerler ak krolari orayi basar agaoglu 50 tane gokdelen hotel diker rant ugruna anasini skerler oralarin 

kibrisa falan katilsinlar baslari agirmasin Turkiyenin kendi vatandaslarina hayri yok birde adamlarin hayatlarini bok etmesinler

halkda bunun bilincinde zaten hic ses cikarmiolar onlarda turkiye pesimizi biraksin havasindalar 

sol partiler ayrılıp bağımsızlık düşüncesinde sağ düşünce ise türkiye'ye bağlılık düşüncesinde.

Sağ düşünce baştayken ilahiyat kolejleri filan kuruluyordu

Şimdi sol düşünce c.başkanı olunca yürütme tamamen solun oldu.Artık öyle Türkiye ha dediğini yaptıramayacak.

Ha tabi para verip düşünceler değiştirtilirse bilemem 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

amma anlattın he valla bir şekilde orada yaşayasım geldi :D

Şey hocam sakın öğrenci olarak yaşamayın,ya da bak öğrencilik için de 10 numaradır ama ulaşım denen illet 0 olduğu için altınıza bir arabacık şarttır.

Arabalar da sudan ucuzdur,10 15 bin tl ye mercedeslere vw'lere toyotalara binersiniz.

Hem de kaliteli alman japon yapımına .Öyle tr fabrikasında üretilen işçiliği orijinali kadar sağlam olmayanlardan değildir ;)

9 al alıp 10 10.500 a satarsın al sana kar :D

Ama dediğim gibi araba olmadan öğrencilik çekilmez.Bırak öğrenciliği hayat çekilmez.

Ha ben motosiklet sürücüsüyüm Türkiye'de ama burada Araba Şart.

Tabi burada da gönül ister ki motosiklet olsun.Ama Tr'de bir nc750x 26 milyar ken burada 40 45 milyardır (herhalde sormadaım soramadım tırstım :) :)

Yani motosiklet için harikulade bir yer.Yol verme vermeme olmaz :) 

Kavga olmaz.(çoook çoook nadirdir 10 yılda toplasan 5 keredir :) )

Öyle biber gazı vs gerek yok :D

+ Mercedes limuzin taksiler Girne Rak gazinosu :D Katalog ile hatun ayağa getirtmeler 

Valla öyle night club'lara karşı biri olduğum için hiç gitmedim gitmem de.Ancak çevremdekiler müdavimi olduğu için biliyorum o pislik işlerin nasıl döndüğünü.

Taksicilerin aracı olduğu işten hayır gelmez gibi ama tabi bu benim görüşümdür.

Girnede Kaldığım otelin kumarhanesinde ihtiyar bir nine var köpek gibi kumar oynuyor a.k çok oldum zor konuşuyor zor yürüyor :)

Garsona dedim teyze emekli maaşını yemeğe mi gelmiş buraya adam güldü dedi onlar kıbrıslı abi onlara bir şey olmaz bence siz kendinize dikkat edin iradenizi bilin dedi :) zoruma gitti a.k 

sonra hatun ayarlayabilirim abi arabaylada gelir adres veriyim sende git  senide alırlar vs vs fiyatlarda ucuz muhabbetine girdi hemen 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

amma anlattın he valla bir şekilde orada yaşayasım geldi :D

Şey hocam sakın öğrenci olarak yaşamayın,ya da bak öğrencilik için de 10 numaradır ama ulaşım denen illet 0 olduğu için altınıza bir arabacık şarttır.

Arabalar da sudan ucuzdur,10 15 bin tl ye mercedeslere vw'lere toyotalara binersiniz.

Hem de kaliteli alman japon yapımına .Öyle tr fabrikasında üretilen işçiliği orijinali kadar sağlam olmayanlardan değildir ;)

9 al alıp 10 10.500 a satarsın al sana kar :D

Ama dediğim gibi araba olmadan öğrencilik çekilmez.Bırak öğrenciliği hayat çekilmez.

Ha ben motosiklet sürücüsüyüm Türkiye'de ama burada Araba Şart.

Tabi burada da gönül ister ki motosiklet olsun.Ama Tr'de bir nc750x 26 milyar ken burada 40 45 milyardır (herhalde sormadaım soramadım tırstım :) :)

Yani motosiklet için harikulade bir yer.Yol verme vermeme olmaz :) 

Kavga olmaz.(çoook çoook nadirdir 10 yılda toplasan 5 keredir :) )

Öyle biber gazı vs gerek yok :D

+ Mercedes limuzin taksiler Girne Rak gazinosu :D Katalog ile hatun ayağa getirtmeler 

Valla öyle night club'lara karşı biri olduğum için hiç gitmedim gitmem de.Ancak çevremdekiler müdavimi olduğu için biliyorum o pislik işlerin nasıl döndüğünü.

Taksicilerin aracı olduğu işten hayır gelmez gibi ama tabi bu benim görüşümdür.

Girnede Kaldığım otelin kumarhanesinde ihtiyar bir nine var köpek gibi kumar oynuyor a.k çok oldum zor konuşuyor zor yürüyor :)

Garsona dedim teyze emekli maaşını yemeğe mi gelmiş buraya adam güldü dedi onlar kıbrıslı abi onlara bir şey olmaz bence siz kendinize dikkat edin iradenizi bilin dedi :) zoruma gitti a.k 

sonra hatun ayarlayabilirim abi arabaylada gelir adres veriyim sende git  senide alırlar vs vs fiyatlarda ucuz muhabbetine girdi hemen 

ingiltere,birleşik krallık vizesi 10 15 dakikada alınıyor :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Yazik lan bize. Bir millet by kadar mı sevilmez. Birleşik Krallık vizesi almak istemem bir ton ugrastirirlar. KKTC li olmak varmış. 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Türkiye az adam olsaydı, onlar da az adam olsaydı, referandum yapıp bize katılsalardı mis gibi olurdu. Ama dünya devleti lafla olunmuyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

adamlar dünyayı sömürür,öldürür,işkence yapar ama kimse konuşmaz.İngiltere amk çocukları sömürmedikleri yer kalmadı, amerikanın öldürdüğü milyonlarca insan ama kimsenin z.kinde değil sokayım böyle işe.

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Türkiye az adam olsaydı, onlar da az adam olsaydı, referandum yapıp bize katılsalardı mis gibi olurdu. Ama dünya devleti lafla olunmuyor.

Millet haberleri izleyip ülkenin haline acıyor,sen gelmiş katılsınlar :D

Kim ister hocam :D suriyelilerin gelmesini,diğer ırkların kktcye gelmesini.

Kktcden atma yoluna bakıyorlar Türkiye'den gelen sorunluları :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Millet haberleri izleyip ülkenin haline acıyor,sen gelmiş katılsınlar :D

Kim ister hocam :D suriyelilerin gelmesini,diğer ırkların kktcye gelmesini.

Kktcden atma yoluna bakıyorlar Türkiye'den gelen sorunluları :D

Türkiyeye katılması bencede mantıklı fikir değil ama ayrı başlaı başına bir Türk devleti kururlması en mantıklısı tabi oradaki halk bunu istemiyor yunanlılarla birleşmek sitiyorsa yapacak bir şey yok kendileri çeksinler 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 8089 Toplam Mesaj: 90