folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Lice‘De Hava Kuvvetleri Basılarak Türk Bayrağı İndirildi

Lice‘De Hava Kuvvetleri Basılarak Türk Bayrağı İndirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Rizelileri de almıyoruz da o ayrı konu. 

Kütüğüm rize olduğundan merak ettim hayırdır ?

Çok uzun bir hikaye bir gün anlatırım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Rizelileri de almıyoruz da o ayrı konu. 

Kütüğüm rize olduğundan merak ettim hayırdır ?

Uzun adamın aile kütüğü rizeden gelmekte...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

yorumları okudumda ne kadar cahilce yorumlar atılmış. ölenler için seviniyorsunuz ya yazık size hemde çok yazık.

yaoo amk. sadece 2 dakika insan gibi düşünün.

iyi olmuş diyen, sevinen haysiyet yoksunları bu görüntüleri izleyin de, kendinizden utanın..

http://www.youtube.com/watch?v=zqc1bzoAnyU

güneydoğuda neler yaşandı neler. milyonlarca insan zorla köylerinden kovdurulup, göçe zorladılar. binlerce insan öldürüldü, katledildi, zındanlara koydular, faili meçhul ölümler v.s. hala da diyorsunuz ki bu halk tc devletinden ne istiyor ?

amk. sizin bir çocuğunuzun tırnağına zarar gelse oflayıp pufluyorsunuz ama kürtlere gelince ohh diyorsunuz.

bu foruma defalarca gerçekleri yazdım, çizdim , size aktardım, gösterdimde ama nafile.

yani ne kadar yazsam boşş amk.

wallahi, billahi u tillahi yoruldum / yorulduk. 

+ ne olacaksa artık olsun da, birbirimizden kurtulalım.

ne güzel işte daha ne istiyon inşallah hepsinin sonu böyle olur

http://i.hizliresim.com/glgmr0.jpg 

http://i.hizliresim.com/b81NVm.jpg 

Edit Mod: Düzgün fotoğraflar koyun ya da linklerini koyun sadece

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    By_Gizemli bunu yazdı

yorumları okudumda ne kadar cahilce yorumlar atılmış. ölenler için seviniyorsunuz ya yazık size hemde çok yazık.

yaoo amk. sadece 2 dakika insan gibi düşünün.

iyi olmuş diyen, sevinen haysiyet yoksunları bu görüntüleri izleyin de, kendinizden utanın..

http://www.youtube.com/watch?v=zqc1bzoAnyU

güneydoğuda neler yaşandı neler. milyonlarca insan zorla köylerinden kovdurulup, göçe zorladılar. binlerce insan öldürüldü, katledildi, zındanlara koydular, faili meçhul ölümler v.s. hala da diyorsunuz ki bu halk tc devletinden ne istiyor ?

amk. sizin bir çocuğunuzun tırnağına zarar gelse oflayıp pufluyorsunuz ama kürtlere gelince ohh diyorsunuz.

bu foruma defalarca gerçekleri yazdım, çizdim , size aktardım, gösterdimde ama nafile.

yani ne kadar yazsam boşş amk.

wallahi, billahi u tillahi yoruldum / yorulduk. 

+ ne olacaksa artık olsun da, birbirimizden kurtulalım.

ne güzel işte daha ne istiyon inşallah hepsinin sonu böyle olur

http://i.hizliresim.com/glgmr0.jpg 

http://i.hizliresim.com/b81NVm.jpg 

Edit Mod: Düzgün fotoğraflar koyun ya da linklerini koyun sadece

Yazık, yabani hayvanlar gibi can vermişler. Bu görüntülerin hiç birisi hoşuma gitmiyor fakat insanları bunu yapmaya zorluyorlar; KCK Asayiş nedir amınakoyim! Yola barikat kur, araçları durdur, namluyu doğrult kimliklerini al, liste tut, sigarasını al parasını gasp et, İşadamlarını - büyük sürü sahiplerini zorla haraca bağla üstelik bunu vergi alıyoruz diyerek yap, sonra halk tepki verince bize şunu yaptılar bunu yaptılar diye ağla!

Kalkıp da dağlara gidip savaşacak halim yok; ama arabamı evimi, kendimi molotofla yaktıracak kadar da salak değilim. Elinde yanan bir şişe gördüğüm adamı bana risk teşkil ediyorsa şahıs daha ne olduğunu anlamadan aracın altına alırım, geçemeyecek gibiysem iner vururum. Bunların hepsi nefsi müdafadır, malını canını teröriste emanet edemezsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

umarım güneydoğuya büyük bir kimyasal bomba atılır da orada ne insan kalır ne de başka bir canlı.

inşallah tüm kürtler ölür ben de kürtüm ben de aralarında yok olur giderim hepimiz aynı bokuz zaten bir mürit yazmış zaten çok cahil insanlarız biz hiç bir sikim bildiğimiz yok dünyanın en gereksiz milletiyiz bence yaşamayı haketmiyoruz.

her siyasi konu altında aynı tartışmaların yaşanmasından bıktım amk. hem siz kurtulun hem de biz kurtulalım. 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

way lo way lo way lo ....

la eğer siz halksanız ben faşisttim. ölen insanlar için seviniyorsunuz ya way halinize.

amk. sen ne zaman istediğin birşey için uğraştın ki özğürlüğü için mücadele veren insanlara laf ediyorsun. evde ayaklarını uzatarak cep telefonundan yada pc üzerinden yazmakla olmuyor bu işler, bunu herkes yapar, önemli olan icraat beyler. yani birşeylerin üstüne gitmek ve başarmak.

amk. halk istemiyorsa kalekol-karakol yapmıyacaksın bu kadar basit. Devlet herşeyi yapar zihniyetini bırakın artık.

birileri de demiş ki güya orda uyuşturucu ticareti yapılıyor ve bunun için kalekol yapacaklar. Amk. uyuşturucu bir tek lice de mi oluyor.

madem öyle diyorsunuz o zaman tc devletinin istediği yere yani tüm bölgelerine kalekol inşa edelim ?  

birşeyleri yazarken yani yorum atarken biraz araştırıp öyle gelin. halk bunun için istemiyor olabilir mi?  http://www.ihddiyarbakir.org/Map.aspx

Yaşasın Marijunaa !

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

la eğer siz halksanız ben faşisttim. ölen insanlar için seviniyorsunuz ya way halinize.

amk. sen ne zaman istediğin birşey için uğraştın ki özğürlüğü için mücadele veren insanlara laf ediyorsun. evde ayaklarını uzatarak cep telefonundan yada pc üzerinden yazmakla olmuyor bu işler, bunu herkes yapar, önemli olan icraat beyler. yani birşeylerin üstüne gitmek ve başarmak.

amk. halk istemiyorsa kalekol-karakol yapmıyacaksın bu kadar basit. Devlet herşeyi yapar zihniyetini bırakın artık.

birileri de demiş ki güya orda uyuşturucu ticareti yapılıyor ve bunun için kalekol yapacaklar. Amk. uyuşturucu bir tek lice de mi oluyor.

madem öyle diyorsunuz o zaman tc devletinin istediği yere yani tüm bölgelerine kalekol inşa edelim ?  

birşeyleri yazarken yani yorum atarken biraz araştırıp öyle gelin. halk bunun için istemiyor olabilir mi?  http://www.ihddiyarbakir.org/Map.aspx

Yaşasın Marijunaa !

tc devleti ne lan! insan ol insan. Yaşadığın ekmek yediğin topraklara saygılı ol. Ordakiler istemiyor diye yapılmayacakmı ? Burdakiler istiyor kardeşim! bi karış toprak dahi vermeyiz kimseye siz kimsiniz ki ümüğünüzden sıkan mı var özgürlük savaşçısı rolleri kesiyorsunuz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

Yaşasın Marijunaa !

O karakollar yapılacak kaçışı yok.Önünde engel olursanız 2 değil 200 gider,Orada ki vatan evlatları eski karakollardan kurtulacak 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

Yaşasın Marijunaa !

Verdiğin linkteki "pin" ikonlarının üzerine tıklayıp okusana: "PKK Militanı" çoğu, baya bi çoğu hemde. 

Bu durumda sana da "PKK Militanı" denebilir. 

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Son seçimlerden sonra ne yaptık; gelen iş ilanlarına bakıyoruz, doğrudan parti veritabanlarını kontrol ediyoruz ve ne yapıyoruz; iktidar yanlısı veya doğu kökenli arkadaşları işe almıyoruz... Rizelileri de almıyoruz da o ayrı konu. Yani biz de akıllandık artık... Her birey üstüne düşeni kendi çapında yapsa yeterli olur. Bunların ekmek yememesi için elimden geleni yaparım, alışveriş yapmam, ölse yardım etmem.

İlla ki iç savaşa gidilirse, yol kesmeye istanbulda da başlarlarsa o zaman o hareketi yapanı benzini döker oracıkta yakarım, olmadı en azından av tüfeğiyle vurur yoluma devam ederim, takozu çıkardınmı yarı otomatik av tüfeği 7+1 dir, 4 lü bilyalı fişekle adamın amına korsun, hatta kuş fişeğiyle karnından vurmayı tercih ederim ki aylarca çektikten sonra ölsün orospunun evladı. Benim araçta her daim 5 litre benzin ve av tüfeği bulunur. Aklı başında her adamın da arabasında bulundurması gerekir. Yani iş hayatı tehdidine geldiğinde bu ibnelerin gelmişini geçmişini sikmek farzdandır.

Özetle bu deyuslar bizden değil ve düzelme ümitleri de yok, o yüzden imha edilmeleri gerekiyor. Bunlar asayişin de istikrarın da düşmanı, iktidar bunlara çok büyük imtiyazlar verdi ve bu imtiyazlarla yol kesmeye adam kaçırmaya başladılar, yatırıp bakanları sikseler ohh çok iyi geldi diyecekler götümüz de basurdu bu y.rrak sayesinde kendimize geldik diye demeçte bulunacaklar. Bu piçlerin götleri daha da kalkarsa İstanbulda da yol kesmeye başlayacaklar ve şehrin ne kanlı bir şehir olduğunu acı deneyimlerle öğrenecekler. Halk kendi adaletini sağlamaya başladığında polise de askere de benzemez hayvan leşi gibi sokaklardan arkadaşlarını toplarlar.

Galiba Türkiyedeki tek özel iş veren firma sensin, bu kadar hava bastığına göre. Biz tüm doğulular sıraya girdik retret bizi işe alsın diye yalvarıyoruz zaten. Hiç yakıştıramadım böyle bir ayrımcılığı, doğu kökenlileri önyargıyla yargılamak cidden kötü bişey.

Toplam Hit: 21693 Toplam Mesaj: 177