folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Lice‘De Hava Kuvvetleri Basılarak Türk Bayrağı İndirildi

Lice‘De Hava Kuvvetleri Basılarak Türk Bayrağı İndirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı

bidiğim kadarı ile lice de havacı yok

piyade taburu ve komando taburu birde jandarma karakolu var üç beş tankçı var onlarda piyadenin içinde

o yeee hava kuvvetleri yokmuş, bayrakları indirebilirler o zaman? 

olmayan hava birliğinin olmayan bayrağı indirilmez her gördüğünüz habere sazan olmayın

"böyle aşka montaj derler, şantaj derler" ne yani, bu video çook eski bir şey mi? 

abi getir karşıma koy, 2008'in videosu lan bu falan de hepimiz göt olalım gidelim. 

okey mi?

moruk şefkat tepe çekilmiyo orda.

Daniel-Koo tarafından 08/Haz/14 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Bir sey soracagim...Tokat'lı olan var mı?

Lice'de ölen hainlerin gebermelerini protesto etmek ne alaka???

Bu Tokat bildigimiz Tokat degil mi la????

Vay amk...

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2008 yılında bir foruma yazdığım mesaj ve hala aynı fikirdeyim;

Türkler herzaman bir bütün olmak için elinden gelen bütün tavizleri verdi.Arkadaşlar kimse kusura bakmasın böyle durumlarda bireysel bakamam olaylara.Türkiye Cumhuriyeti otuz yıla aşkın doğu bölgesindeki toprak bütünlüğünü ve orada yaşayan yurdum insanını bir tutmaya korumaya çalışıyor.Terör bu geçen yıllar içinde Türk milletinin tarihinte unutamayacağı kadar büyük bir yara haline gelmesine rağmen , Türk milleti ve Devleti asla kürt vatandaşlarını ikinci sınıf vatandaş benimsememiş , hor görmemiş , her zaman Türk milletinden olarak bilmiştir.Otuz bin insanımızında kanı doğuda akmıştır.

Aradan otuz yıl geçermiştir.kürt vatandaşları için yapılan onca şeyden sonra onlar terörü desteklemeye devam etmiş öyle ki teröristleri meclisimize kadar sokmuşlardır.Şimdi sorarım size , bu güne kadar biz onları kazanmaya çalıştık karşılığı bumu olacaktı? Bence artık kürt vatandaşların kendilerini Türkiye Cumhuriyetine kabul ettirme vakti gelmiştir! Biz onları değil onlar bizi kazanmalı diyorum !!! 

Bu tür konulara genelden bakılıp ona göre konuşulması lazım .Benimde kürt tanıdıklarım , arkadaşlarım ve hatta akrabağlarım var ama bu konuya bireysel bakamassınız.Her kürt potansiyel terörist diyemem ama kürt vatandaşları pkk'yı destekleyen kesim diyebilirim.

Selametle

http://www.frmtr.com/turkiye-ye-sahip-cik/2061545-tum-turkiye-kardestir-pkk-ile-kurtleri-bir-tutmayalim.html

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ah bizim de milliyetçi, ülkesini ve kendi insanını seven bir başbakanımız olsa yediği kaba sıçmaya çalışanları ikiletmeden soykırsa ne olurdu ? Şu itleri tepemize sıçırtmasak ne olurdu ki...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı

piyade taburu ve komando taburu birde jandarma karakolu var üç beş tankçı var onlarda piyadenin içinde

olmayan hava birliğinin olmayan bayrağı indirilmez her gördüğünüz habere sazan olmayın

"böyle aşka montaj derler, şantaj derler" ne yani, bu video çook eski bir şey mi? 

abi getir karşıma koy, 2008'in videosu lan bu falan de hepimiz göt olalım gidelim. 

okey mi?

ben bizzat liceye gitmiş görmüş lice ve çevresini bilen biriyim bahsettiğim yerlerede girmiş çıkmış biriyim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

açılım denen olayın yürümeyeceği baştan belliydi zaten aynı avrupanın bizi yıllarır oyalayıp almayacağı gibi

hani bir laf var balık baştan kokar

güneydoğu kanayan bir yara,daha çok sürer bu mevzu

orada elinde silahlarla gezen insanlar varsa halk napsın

sen bu işin kökü olan kandile girip bu azılıları temizlemezsen daha çok sürer

şimdi temizlense sonuç nolur onuda söyleyelim hani bir laf var "baba öldü yaşasın yeni baba"

çıkar grupları var,güçlenmeyi istemeyen komşular var,bugün ahmet gider yarın mehmet gelir hesabı

karşımıza baska grupları,örgütleri dikerler

çok dikkatli olunmalı

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı

okey mi?

ben bizzat liceye gitmiş görmüş lice ve çevresini bilen biriyim bahsettiğim yerlerede girmiş çıkmış biriyim 

soru sordum, bişi istedim. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

bu kara cahil koyun ve aklı fikri beş para etmez anadolu çomarlarına  herşey müstehak , en çok yakınanlarda şu an tepemizde kafamızı sikenlere oy verip kendine osmanlı torunu diyen gerizekalılar , sabahtan beri twitter da facebook da herkes bu olayı paylaşıyor , kimisi intikam istiyor kimisi müsterih olun allah çözecek diyor kimisi şiddet yöntemleri arıyor , ulan sen kimsin ki ? kimsin lan sen ? bu ülke için ne yaptın bordo klavyelilikten başka , senin ülkenin içini ince ince oyarlarken sen youtube da türk - yunan ordusu karşılaştırmalarına 1453 yazıp kendini rahatlatdın , tarihinden bi habersin ama her zaman arkana bakıp önünü değerlendirmedin .. osmanlı ile övündün .. resmi tarihde yer almayan şeyleri millet e anlatıp facebook da paylaşıp orgazm oldun , herkes lice de ki bölge halkına küfürler savuruyor ama ben bir Türk olarak oradaki halk ta zerre kadar suç buluyorsam adam değilim , bu hükümet batı da da doğu da kendi evladını siken bir sapık , biz batılılar olarak kimimiz farkındalığı gezi olaylarında yakaladık , ulan bu medya cidden samimi değilmiş , acaba 30 yıldır doğu da neler oluyor dedi kimimiz .. velhasıl biz batı da savaidık ve öldük .. aynı savaş doğuda da var ... taşşağımız yetmedi uğraşamadık pislikler ile , doğu da da batıdakinin farklı bir versiyonu var ve bizim batıdaki direnişimize artı olarak orantılı bir karşılık veriyorlar bu yüzden de kötülenip suçlanıyorlar ... özellikle gezi olaylarına destek olup kendini o güruh da görüp de doğudaki direnişe küfredeni anlamıyorum .. iki yüzlülük 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yorumları okudumda ne kadar cahilce yorumlar atılmış. ölenler için seviniyorsunuz ya yazık size hemde çok yazık.

yaoo amk. sadece 2 dakika insan gibi düşünün.

iyi olmuş diyen, sevinen haysiyet yoksunları bu görüntüleri izleyin de, kendinizden utanın..

http://www.youtube.com/watch?v=zqc1bzoAnyU

güneydoğuda neler yaşandı neler. milyonlarca insan zorla köylerinden kovdurulup, göçe zorladılar. binlerce insan öldürüldü, katledildi, zındanlara koydular, faili meçhul ölümler v.s. hala da diyorsunuz ki bu halk tc devletinden ne istiyor ?

amk. sizin bir çocuğunuzun tırnağına zarar gelse oflayıp pufluyorsunuz ama kürtlere gelince ohh diyorsunuz.

bu foruma defalarca gerçekleri yazdım, çizdim , size aktardım, gösterdimde ama nafile.

yani ne kadar yazsam boşş amk.

wallahi, billahi u tillahi yoruldum / yorulduk. 

+ ne olacaksa artık olsun da, birbirimizden kurtulalım.

By_Gizemli tarafından 08/Haz/14 20:35 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bölge halkının tedirgin olmak, intikam almak ve PKK'yı desteklemek için hiçbir haklı sebebi yok. Aksine PKK'nın söylemsel zeminde ve kendi kitlesi nezdinde meşruiyetini yitirmesi için bir yığın done var. Tüm olanlara rağmen " süreç iyi gidiyor bunlar üç beş çatlak ses " demek saçmalık. Bütün Kürtler PKK'lı olmadığı gibi bütün PKK'lılar da çözüm ister halde değil.

Toplam Hit: 21694 Toplam Mesaj: 177