folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

bu ne biçim hırsızlık ne biçim küstahlık ne yarak kürek kendini bilmez bir harekettir yaw.

bu kadar da açık açık sikilmezki bir millet. 

zaten fetöşün bütün militanlarının malvarlıgına el koydun milyar dolarlara çöktün ne güzel. biz de o paralarla yeni istihdam alanları kurar devletimiz diye beklerken,

daha milletten ne istiyosn amk.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Az bile bu ülkeye. Böyle cahil bi kitle varken tabi ki de sömürecek böyle. Ne de olsa kendi yarattığı terör örgütüne karşı yaşasın 15 temmuz demokrasi bayramı(!)

Yersen..

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BU ELEKTRİKLİ ARAÇLAR NE ARA YAYGINLAŞACAK YAHU.

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Gel kardeşim sende 50 tl yakıt alan lara katıl . Makarnayı yak kömürü ye ve mutlu yaşa . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Böyle güzel haberlerin devamını bekliyoruz, küfür ve isyan etmeyin sevinin. Helal olsun Tayyibe, madem araba alacak paranız var ödeyeceksiniz tabi kardeşim; otobüsü var, metrosu var, tramvayı var, minibüsü var, ayakların var; bunlar varken sen kalk araba gibi bir lükse gir sonra vay efendim yakıt pahalı, vay efendim her şey pahalı! Bisiklete binin, ben şahsen elektriğe ve suya da ötv konulmasından yanayım, elektriğe yüzde 30, suya yüzde 40 ötv koyulabilir, doğalgaza da yüzde 30 civarı zam gelmesi gerektiğine inanıyorum, esnaf üzerindeki vergileri de artırmak lazım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Haklısın . Ama 2 gün önce köy dolmuşlarınada hattı sayılır zam yaptılar . Şehir merkezi 4 tl idi . 4.75 tl oldu . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Böyle güzel haberlerin devamını bekliyoruz, küfür ve isyan etmeyin sevinin. Helal olsun Tayyibe, madem araba alacak paranız var ödeyeceksiniz tabi kardeşim; otobüsü var, metrosu var, tramvayı var, minibüsü var, ayakların var; bunlar varken sen kalk araba gibi bir lükse gir sonra vay efendim yakıt pahalı, vay efendim her şey pahalı! Bisiklete binin, ben şahsen elektriğe ve suya da ötv konulmasından yanayım, elektriğe yüzde 30, suya yüzde 40 ötv koyulabilir, doğalgaza da yüzde 30 civarı zam gelmesi gerektiğine inanıyorum, esnaf üzerindeki vergileri de artırmak lazım.

kesinlikle katılıyorum alının nefesten hala vergi almadılar kişi başı minimum ve maksimum günlük soluma m3' ü çıkarılmalı zorunlu olarak tüm doğan ve yaşayan vatandaşlar vergilendirilmeli ne o öyle benzine zam gelmiş falan olm zam değil o fiyatların revizyonudur hükumet zamn yapmaz revize eder.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şükredin !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Şükredin !

Yarabbi şükür. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek