folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Böyle güzel haberlerin devamını bekliyoruz, küfür ve isyan etmeyin sevinin. Helal olsun Tayyibe, madem araba alacak paranız var ödeyeceksiniz tabi kardeşim; otobüsü var, metrosu var, tramvayı var, minibüsü var, ayakların var; bunlar varken sen kalk araba gibi bir lükse gir sonra vay efendim yakıt pahalı, vay efendim her şey pahalı! Bisiklete binin, ben şahsen elektriğe ve suya da ötv konulmasından yanayım, elektriğe yüzde 30, suya yüzde 40 ötv koyulabilir, doğalgaza da yüzde 30 civarı zam gelmesi gerektiğine inanıyorum, esnaf üzerindeki vergileri de artırmak lazım.

ağzından bal damlıyor negüzel döktürmüşsün  bencede herşeye zam gelmesi lazım aldığımız nefesi sayacak bir alet yapsalar nefes sayısına göre bir vergilendirme olsa süper olurdu :)kafayı yedik amk

not: arabam yok hiç olmadı bu gidişle olmayacak (zaten istemiyorum)

havada durdum,şahitlerim var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

zam üzerine zam araç aldık zamdan başka birşey yok arkadaş bu ülkede herşey para olmuş, ülkeden gitmek istiyorum artık yolunu bulursam

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

bu ne biçim hırsızlık ne biçim küstahlık ne yarak kürek kendini bilmez bir harekettir yaw.

bu kadar da açık açık sikilmezki bir millet. 

zaten fetöşün bütün militanlarının malvarlıgına el koydun milyar dolarlara çöktün ne güzel. biz de o paralarla yeni istihdam alanları kurar devletimiz diye beklerken,

daha milletten ne istiyosn amk.

mantığı yanlış kurmuşsun, bu el koyulan yerler genelde kapatıldı yada sistemleri değişti. bu nedenle kurumlar daha az para kazanmaya başladı yada kapandı. ekonomide dönen para azalınca bunu herkes hissediyor.bunun yanında turizimde çöktü saolsunlar...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

zam değildir o.  güncellemedir güncelleme, sen yanlış anlamışsındır .

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

kimbilir hangi suriyelinin duasını aldık da mazota 5 tl yerine 20 kuruş zam geldi. Cidden ucuz kurtulduk.

antivir-US tarafından 11/Eki/16 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

zam üzerine zam araç aldık zamdan başka birşey yok arkadaş bu ülkede herşey para olmuş, ülkeden gitmek istiyorum artık yolunu bulursam

ooo yeni aldıysan daha tanışacağın çok şeyler var, mtv vergisi var, muayene ücreti var, egzos ücreti var, zorunlu trafik sigortası var, devamlı gelen ayaryakıt artışları var, e bu devirde kasko yapmasan olmaz.

sıfır aldıysan özel tüketim vergisini zaten peşin vermişsindir. Yav bu araç denen şey ne kaaaa özel birşeymiş... sayarken yoruldum. Dört tekerli bir alet bu kadar sömürülürmü... sömürülür...

driveshaft tarafından 12/Eki/16 00:24 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bu geceden geçerli olmak üzere benzine 15 kuruş, motorine 10 kuruş zam gelecekmiş depoları fulleyin 

http://www.hurriyet.com.tr/bu-gecede-itibaren-cifte-zam-geliyor-40284703 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

Devletimiz olsun keşke, sorun değil 20 kuruş, yabancıya değil devletimize gidiyor,

#karipçin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Müstehak. Hatta az bile. Allah devletimize hükumetimize zeval vermesin.

Almanlar çatır çatır çatlasın.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 18479 Toplam Mesaj: 138
hırsızlık