folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

2002 de ötv yi çıkartıp iyi sapladılar millete ötv nin kdv si ayrı bir konudur :)

Amatör forever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere litre başına benzine 15, motorine 13 kuruş zam yaptı.

hooop bir zam daha amk benzin 5,44 oldu 

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bi ara hatırlayan varmı bilmiyorum. dünya petrol fiyatlarında düşüş vardı. petrolde arz fazlası var diye. biri demişti petrol bu pahalanır varil varil alıp yatırım yapmak zamanı geldimi çıkartmak lazımdı gibisinden kimdi o ileriyi gören ekonomist, iktisatçı kafası çalışan adam. sanırım Holyone dı :) bakındım yazıyı bulamadım. şuan durum küresel değil ama bi depoya 50-100 varil atılmış olsaydı şimdi iyi bir yatırım olurdu. 

kdv leri artırmasalar bari.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

i always get fifty pounds of gasoline.

Love is nothing without fucking.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

bi ara hatırlayan varmı bilmiyorum. dünya petrol fiyatlarında düşüş vardı. petrolde arz fazlası var diye. biri demişti petrol bu pahalanır varil varil alıp yatırım yapmak zamanı geldimi çıkartmak lazımdı gibisinden kimdi o ileriyi gören ekonomist, iktisatçı kafası çalışan adam. sanırım Holyone dı :) bakındım yazıyı bulamadım. şuan durum küresel değil ama bi depoya 50-100 varil atılmış olsaydı şimdi iyi bir yatırım olurdu. 

Yok tam tersi Holy elemanla dalga geçiyordu napcaz mk tankerle petrol alıp bahçeye mi koyacaz diye .)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

petrol zamanla bozulan bişi hacı. elden çıkaramazsan ne yapacan ? bu kadar parayı ona gömeceğine daha başka bişiye gömsen daha az riskli olur

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Yok tam tersi Holy elemanla dalga geçiyordu napcaz mk tankerle petrol alıp bahçeye mi koyacaz diye .)

Pardon hocam ya. ozaman yanlış hatırlamışım. Holy nin anlamadığı belliydi zaten deyip kıvırsammı ,) şaka bi tarafa o depolama sorunundan bahsetmiş heral. petrol zamanla bozuluyormuş odan da haberdar olduk.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

güçlü bir türkiye için ben evet diyorum kardeşim sende var mısın mazot kardeş ?

adeleks tarafından 01/Şub/17 11:21 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

adamları kötüleyip durmayın .

doların avronun benzinin bu kadar güçlü olduğu başka bir ülke yok Elhamdülillah . 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı

adamları kötüleyip durmayın .

doların avronun benzinin bu kadar güçlü olduğu başka bir ülke yok Elhamdülillah . 

elhamdülillah serialsatçıyız.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 18486 Toplam Mesaj: 138
hırsızlık