folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

güçlü bir türkiye için ben evet diyorum kardeşim sende var mısın mazot kardeş ?

https://www.youtube.com/watch?v=HrjihTIb6tY

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

etki etmez büyük türkiyeye. adam nasıl olsa her seferinde 50 liralık alıyormuş akaryakıtı. böyle düşüncedeki halka müstehaktır

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

Benzin ve motorine zam yapıldı Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS) yapılan açıklamaya göre, rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için 05 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunun pompa fiyatlarında 12 kuruş, motorin grubunda ise 8 kuruş zam yapılacak.

bir de indirim haberi var 

PÜİS'ten yapılan açıklamada, "Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı 4 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere otogazın pompa satış fiyatında 25 kuruş indirim meydana gelmiştir" denildi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

20 kuruş indirim geldi bugün lpg ye

2,40 a felan düşer bu bölgede

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

25 krş diye okudum ben

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

referandum olduğu için herşey yapabilirler... hatta benzini 4 tl ye çekebilirler :) trt de yapılacak olan bir yayın varmış cb tv ye çıkıp ağlıcakmış, yada kandilde olmayan teröristlere operasyon yapıp kandili ele geçirdik diye güç gösterisi yapacaklarmı. ve son olarak adil öksüz bunların elinde saklanıyormuş, yakın zamanda adil öksüz yakalandı haberleri ile karşılaşırsanız şaşırmayın.. ve çomar olmayın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

benzin istasyonları arasında rekabet güçlü ve hırslı olursa müşterinin çok işine yarıyor. bundan 1 sene kadar önce Türkiye genelinde lpg 2,4 tl civarında iken, 1,95 tl den lpg alıyorduk. sonra istasyonlar anlaşma yaptı kendi arasında fiyat çıktı. 75tl ye doldurduğum depomu 110tl ye dolduruyorum :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

benzin istasyonları arasında rekabet güçlü ve hırslı olursa müşterinin çok işine yarıyor. bundan 1 sene kadar önce Türkiye genelinde lpg 2,4 tl civarında iken, 1,95 tl den lpg alıyorduk. sonra istasyonlar anlaşma yaptı kendi arasında fiyat çıktı. 75tl ye doldurduğum depomu 110tl ye dolduruyorum :(

hocam oturduğum yere 2 km ötede bir istasyon var adam piyasa ne verirse versin 30 kuruş altına satıyor. bildiğin cadde üzeri resmi bir marka benzin istasyonu. doğru mudur bunlar?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    akrepkral53 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hocam oturduğum yere 2 km ötede bir istasyon var adam piyasa ne verirse versin 30 kuruş altına satıyor. bildiğin cadde üzeri resmi bir marka benzin istasyonu. doğru mudur bunlar?

soru kimedir hocam?

birde soruyu gözden geçirirmisiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Ag toplu taşıma dediğiniz şey bizde en pahalısı ilk duraktan en son durak 10 km ne kadar peki 2,25tl 2 kişi binsem arabaya 10 km o kadar mazot yakmam ama biz s..... Yapamıyoruz alışkanlık olmuş ne yapalım istiyor cann xD

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 18482 Toplam Mesaj: 138
hırsızlık