folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Ekonomimizin ne kadar boktan, yamalı dona benzer bir hal aldığının göstergesi.

Ya sacmalama lütfen olur mu öyle sey ? Ülkemiz saha kalktı inşallah aktroll ve padişah aşıkları ile beraber dünyanın gelecekte ki 1.GÜCÜYÜZ ! lütfenn yapmayın ya :((( 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Öyle demeyin arkadaşlar araç sayısı x litre x 20 kuruş = manyak para

Manyak parayla Abd yi filan satın alıcaklar ya o yüzden yapmışlardır. Hökümet e laf yok. Olmaz öyle cık cık ık

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

hüloğğğğğğğğğ

Şaka bi yana engelli raporu olup ötv indirimiyle araba alanlar acaba bundan da muaf mı :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Böyle güzel haberlerin devamını bekliyoruz, küfür ve isyan etmeyin sevinin. Helal olsun Tayyibe, madem araba alacak paranız var ödeyeceksiniz tabi kardeşim; otobüsü var, metrosu var, tramvayı var, minibüsü var, ayakların var; bunlar varken sen kalk araba gibi bir lükse gir sonra vay efendim yakıt pahalı, vay efendim her şey pahalı! Bisiklete binin, ben şahsen elektriğe ve suya da ötv konulmasından yanayım, elektriğe yüzde 30, suya yüzde 40 ötv koyulabilir, doğalgaza da yüzde 30 civarı zam gelmesi gerektiğine inanıyorum, esnaf üzerindeki vergileri de artırmak lazım.

kesinlikle katılıyorum alının nefesten hala vergi almadılar kişi başı minimum ve maksimum günlük soluma m3' ü çıkarılmalı zorunlu olarak tüm doğan ve yaşayan vatandaşlar vergilendirilmeli ne o öyle benzine zam gelmiş falan olm zam değil o fiyatların revizyonudur hükumet zamn yapmaz revize eder.

Aynen ya zam mı bu bencede şükredilmeli. Padişahları hiç şikayet etmiyor jetine uçağına yakıt alırken. Ama gevur izmir dediğiniz memleketin iş adamı çalışanlarına maaş veremediği için intihar ediyor.. 

Bunun adı olsa olsa zamcık.. zamcığı koydular ohhh misssss.. Ülke değil ama tayyit şaha kalktı kökleyecek tüm millete sayenizde.. Yakıt almakta zorlanacak yalaka ak it lere gelsin bu zamcık..  

(Kurunun yanında yaş da yanacak maalesef, bu soysuz vatanı satanların yanında kusura kalma sen Türkoğlu..)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Buda FETÖ'nün işidir.

Sadece bi imza..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

acaba enflasyona etkisi ne olacak çok merak içerisindeyim.

aaaa

pardon kafalarına göre hesaplıyorlardı doğru bi etkisi olmayacak .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

IMF politikalarını çok güzel uyguluyoruz yani nedir dış açık vermeyin, kamu harcamalarını kısın ve özelleştirmeler yapın, sermaye serbestiyeni olabildiğince sağlayın vs.

Dış açığı s*ksen de bu memleket en az 20 sene verir.
    Kamu harcamaları kadrolu memur almayarak kısılmaya çalışılıyor. Dikkat edin 12 bin öğretmen ihraç edildi ki bahane olarak terör örgütü dendi ki inanmayın ne kadar muhalif var atıyorlar ve yerine sözleşmeli alacaklar, göreceksiniz. İşine gelen gelir asgari ücrete çalışır olacak.
    Devletin tüm kurumları parsel parsel satıldı.

Eşek olursanız semer vuranınız çok olur.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

http://tr.globalpetrolprices.com/gasoline_prices/Europe/

Biaralar Avrupaya arabayla seyahat etme hevesim vardı orda petrol ucuzdur filan bol gezerim diyordum şurda ki fiyatları görünce hayattan soğudum .)

Avrupa için sorun değil 1 Euroya geliyor ama bizim TL pert durumda resmen ülkenin içinde kafeslenmiş durumdayız dünyaya adım atmaya mecal bırakmadılar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Olur öyle 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

bayramda yola çıkacaklardan ekstra kazanç elde edilecek işte :) bayramın son günü düşer fiyatlar.

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 18481 Toplam Mesaj: 138
hırsızlık