folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

Mazota Ve Benzine 20 Kuruş Ötv Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ben memnunum. Başınıza taş düşse Tayyoştan bileceksiniz biraz da kendinize bakın hacılar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    Bence az bile daha da fazla olsun... Suriyelisi var, fırşkırttıkça çocuk yardımı alanı var, devlet desteği, vergi indirimi alan patronu var, vergi borcu affedileni var, kaçak elektrik kullandığı bilinip göz yumulanı var,  o su var bu su var... Siz bu memleketi kendi memleketiniz mi sanıyorsunuz? Paşa paşa faturalarınızı ödeyin, vergilerinizi verin. Sesinizi çıkarmayın.

driveshaft tarafından 05/Eki/16 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bu hökümet bizi 15 temmuzda kurtardi. O yuzden 10 lira da olsa haktır, ses etmekte günahtır(!)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Şirk koşmayın, ödeyin geçin. Malum, ufukta Irak'ın fethi var. Yeni Osmanlı'ya akçe lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

fetö terör örgütü niye ćünkü uzun it ağzından düşümüyor..

ama pkk li itler ise özgürlük savaşcısı..

oyun içinde oyun aq. ibne gecenlerde çıktı yine açıklama yapıyor "darbe girisimini ben organize etmişim" diye. ulan lale kabede orduyla tavaf yapan sen havada f16 lar varken A. hava alanina gelebikir misin..

fettullah ın aq. tüm kadrolar boşaltılarak asıl sivil darbe şimdi yapılıyor Cumhuriyet rejimine karşı..

bu açıklamalardan sonra sadede geleyim. yetmez ama evet beter olsun bu millet helak olsunlar daha da fazla ezilsinler mümkünsede imkansızlıklardan geberip gitsinler bir cogu..

zam konusunda da böyle dusunuyorum..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Şirk koşmayın, ödeyin geçin. Malum, ufukta Irak'ın fethi var. Yeni Osmanlı'ya akçe lazım.

Yeni Osmanlı Remaining Turkish Territory kısmı'dır, kendinizi şimdiden alıştırın.

Türkiye Musulda Rusya ile karşı karşıya getirilecek, Rusya karşı çıktığı Kürdistan'ı kabul etmek durumunda kalabilir tabi ki Ermenistan'ı , bölgedeki Tüm Kürtleri destekleyerek. ABD şimdi bizimkileri pişpişliyor benim korkum kafamıza öyle yada böyle nükleer yeme riskimizin olması, nihayetinde İstanbul çok da vazgeçilmez bir şehir değil.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

motorine 7 krş zam gelmiş benzine de gelmesi bekleniyormuş 

http://www.ensonhaber.com/motorin-zam-2016-10-11.html 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Yeni Osmanlı Remaining Turkish Territory kısmı'dır, kendinizi şimdiden alıştırın.

Türkiye Musulda Rusya ile karşı karşıya getirilecek, Rusya karşı çıktığı Kürdistan'ı kabul etmek durumunda kalabilir tabi ki Ermenistan'ı , bölgedeki Tüm Kürtleri destekleyerek. ABD şimdi bizimkileri pişpişliyor benim korkum kafamıza öyle yada böyle nükleer yeme riskimizin olması, nihayetinde İstanbul çok da vazgeçilmez bir şehir değil.

böyle birşey hiçbir zaman olmayacak hocam çok ütopik

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yok bişey geçti geçti sakin .heehh tamam bak geçti.

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 18477 Toplam Mesaj: 138
hırsızlık