folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Mekanik Klavye Nedir ? Yeni Hobim

Mekanik Klavye Nedir ? Yeni Hobim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Ah 8086nın terminalleri ah....

Ebonit idi onlar... cam gibi parlak.. çıkıt çıkıt çıkıt

^^D acaip yakıştırmışsın. niye bilmiyorum ilk zamanlar bu sesler şahane geliyor, sonraları sinir olmaya başlıyorum. acaba diyorum, çıkan o sesler arasında bir düzen arayıp bulamayınca doğal olarak böyle mi sonuçlanıyor. 

bu membran tuşlu klavye diyorsunuz da, bir ara meraktan baktım, onların tuşlarıda sert ve kimi zaman basmıyor. @@, alışana kadar sıkıntı. 

Membran klavye şuan çoğumuzun kullandığı klasik bilgisayar klavyeleri işte hacı.

Dostum, benim baktığım şuna benzer birşeydi;

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-2250917ccc7b31378f6048ecacbd7a68-c

şu da link'i ;

https://www.quora.com/What-are-the-different-types-of-keyboards

Bu sadece katlanabilir membran.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Çok güzel klavye bunlar ama bir sıkıntısı var 2 sene önce bir heves aldım araştırarak ilk bir iki gün çok keyif aldım ama ev halkı kürk mantolu madonna'daki ofis ortamına döndüğünü söyleyerek arka odalara iteklediler beni, hele gece vaktinde yazı yazan biriyseniz evde tıkır tıkır sesler kimseyi uyutmadı :D bu sebeple rafa kaldırdım ama ses konusunda rahatsız olmayacaksa kimse kesinlikle hissiyatı saatlerce yazı yazsanızda keyif almanıza yol açacak cinsten.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Ah 8086nın terminalleri ah....

Ebonit idi onlar... cam gibi parlak.. çıkıt çıkıt çıkıt

^^D acaip yakıştırmışsın. niye bilmiyorum ilk zamanlar bu sesler şahane geliyor, sonraları sinir olmaya başlıyorum. acaba diyorum, çıkan o sesler arasında bir düzen arayıp bulamayınca doğal olarak böyle mi sonuçlanıyor. 

bu membran tuşlu klavye diyorsunuz da, bir ara meraktan baktım, onların tuşlarıda sert ve kimi zaman basmıyor. @@, alışana kadar sıkıntı. 

Membran klavye şuan çoğumuzun kullandığı klasik bilgisayar klavyeleri işte hacı.

Dostum, benim baktığım şuna benzer birşeydi;

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-2250917ccc7b31378f6048ecacbd7a68-c

şu da link'i ;

https://www.quora.com/What-are-the-different-types-of-keyboards

Bu sadece katlanabilir membran.

Doğru diyorsun işte ama benim mağazada gördüğüm böyle birşeydi. Cam tezgahın üstünde denedim, bi' hayli sıkıntılıydı-sertti. Bunun tuş yüksekliği biraz daha düşük modeline baktım, bulamadım. 

RitmFarbRacourci tarafından 08/Mar/19 18:27 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Çok güzel klavye bunlar ama bir sıkıntısı var 2 sene önce bir heves aldım araştırarak ilk bir iki gün çok keyif aldım ama ev halkı kürk mantolu madonna'daki ofis ortamına döndüğünü söyleyerek arka odalara iteklediler beni, hele gece vaktinde yazı yazan biriyseniz evde tıkır tıkır sesler kimseyi uyutmadı :D bu sebeple rafa kaldırdım ama ses konusunda rahatsız olmayacaksa kimse kesinlikle hissiyatı saatlerce yazı yazsanızda keyif almanıza yol açacak cinsten.

Sizdeki hangi marka model hocam? Kenarda duracağına ben satın alayım 😁

Toplam Hit: 10279 Toplam Mesaj: 75
mekanik klavye