folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Memur Mesai Saatlerinde Her Namaza Gidebilir Mi?

Memur Mesai Saatlerinde Her Namaza Gidebilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

ibadet ozgurlugu kapsamındaysa, boku yedi devlet. Benim inancıma gore haftaiçleri çalısmak gunah. memur olunca goruscez :P

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ne yorumlar dönmüş, kardeşim ister devlet dairesi olsun ister özel sektör olsun, namazını adam akıllı kılarsan sorun çıkmaz, abdestini alırsın gün içinde öğle ile ikindi tek abdest ile kılarsın, o kadar zor durumda felaket derece iş varsa farzı kılarsın. bir namazı yarım saat 1 saate çıkartmadığın müddetçe kimsenin takacağını bile sanmıyorum. yok benim param vs diyen arkadaşlara da, adam sigara molasına da çıkıyor ona bakarsan, veya akşamdan kalma veznede oturuyor tamamen verimsiz, veya doğası gereği hiç bir kötülük yapmasa da verimsiz 3 dklık işi 15 dk da yapabiliyor.

paralarını ben veriyorsam muhabbetine girecekseniz, gidin vezneye namaz kılan adama durumunuzu anlatın, size çıkarsın harçlık niyetine 5tl verip "senin verginden bu vakte kadar bana düşen bu hadi şimdi siktir git" desin, sonra dumur olun. biraz anlayış, en çok saygı size, bize saygı sıfır mına koyim. özgürlük adalet yol su elektrik vs vs.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

bu ne biçim konu abicim! Benim en ufak bir yorumum bile silinirken underzero nerdesin!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

askerde de namaz kılcam ayağına cuma günü haftalık bakımdan kaçan çok koyu müslüman tanıdım

+ namaz kaç dk sürüyor ? 5-10 dk ise gidebilir bence

ek olarak empati yapıyorum şu an bizim ofiste namaz kılmaya müsait yer yok

yakınlardada camii yok 5-10 dk ya çıkamaz işin içinden her türlü yancaz öbür tarafta

snnyk tarafından 11/Mar/14 17:52 tarihinde düzenlenmiştir

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

maaşını ben veriyorsam o memur işini yapıcak o saate başlarım namazına.....

Katılıyorum +

Konu inanç özgürlüğüyse adam ben puta tapıyorum putum bana iş saatlerinde hergün 3 saat gezmemi emrediyor dese görürüm ben inanç özgürlüğü diye yırtınanları ;)

tamam senin namazına karışmayacaksak sende bu adamın özgürlüğüne karışmıyacan

ayrıca benim paramla çalışıyorsun dediğim memurlardan varsa bağcılarda çalışanlar al paranı diyecek delikanlılar gideceğim versin hakkımı sözümü onlar için geri alacağım istediği gibi gitsin namazına her vergi döneminde verecek ama paramı

SeRDaR tarafından 11/Mar/14 18:16 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Öyle bişey varsa ben de zeusa tapinmaya gideim arada sırada

hahahahaha bende,

ben her sabah 9-13 arasi ibadet edebilirim.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    günde beş vakit kitap okusalar bu dünya zaten cennet olur amk

Çok tutarsızsın özgürlükçü takılıyorsun ama bu yazdığın yazıyla özgürlükcülüğünle çelişiyorsun. yani fake ass özgürlükcüsün niggı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

maaşını ben veriyorsam o memur işini yapıcak o saate başlarım namazına.....

Katılıyorum +

Konu inanç özgürlüğüyse adam ben puta tapıyorum putum bana iş saatlerinde hergün 3 saat gezmemi emrediyor dese görürüm ben inanç özgürlüğü diye yırtınanları ;)

tamam senin namazına karışmayacaksak sende bu adamın özgürlüğüne karışmıyacan

ayrıca benim paramla çalışıyorsun dediğim memurlardan varsa bağcılarda çalışanlar al paranı diyecek delikanlılar gideceğim versin hakkımı sözümü onlar için geri alacağım istediği gibi gitsin namazına her vergi döneminde verecek ama paramı

@echoll sanki trilyonlar veriyon amk verdiğin vergileri toplayıp çıkarsan çalışan memura ya 50 krş ya da 1 lira düşüyordur. 

ben sana her ay yolluyum o parayı sus

CAgAtAy tarafından 11/Mar/14 18:24 tarihinde düzenlenmiştir

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Memur mesai saatlerinde çalışma çalışmıyor namaza gidince herkes köpürüyor burasıda böyle bi memleket işte.. Ayrıca zeusa tapan binlerce kişi bulursanız hakkınızı verirler kişiye özel din özgürlüğü hangi ülkede varmış siz hayal mdünyanızla reel dünyanızı ayırt edemiyorsunuz herhal

Nikoteen tarafından 11/Mar/14 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ee şimdi ben geldim devlet dairesine adamlar namazda. ne olucak benim iş?

"bea"
Toplam Hit: 14059 Toplam Mesaj: 147