folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ne Münasebet Ermeni’Yiz?..

Ne Münasebet Ermeni’Yiz?..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Bir olaya hüküm getirirken satranç ı düşünün piyonları değil , piyonları öne sürenleri değerlendirmeli kaleme almalı , bu oynanan satranç vari oyunda tuzaklara düşüp kendimizi içten kaosa sürmemeliyiz. Bu ülkeyi kimse bölemez bölemeyecekte , sadece bu tür oynanan dış oyunlara düşmememiz lazım olduğuna inanıyorum

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hocam gunlerce Agos gazetesinin girisinde(yada Dink'in evinin giriside olabilir) kocaman Turk bayragi asiliydi.Hepimiz Ermeniyiz sloganin dogmasida Dink'in ne icin olduruldugu konusundan gelmektedir.Burada tartisilacak konu aslinda bambaska ,bu cinayeti tartismamiz gerekirken sadece bir slogana takildik kaldik :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tahribat üyeleri olarak yine ateşli bir siyaset tartışması içinde bulduk kendimizi :) Bu arada keşke tek konu açılsaymış iki konudada aynı şeyler tartışılıyor.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    form hareketlendi guzel oldu :) gecmistede cok tartistik boyle :) degisen bise yok :D ayni tas ayni hamam :d

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Abi orda ki pohpowflamaya aklı başında ki adam yemez ne yani hepimiz ermeni olduk diyince ermenimi olduk yani inciler mi döküldü...

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    kim ne isterse o olsun a.q yaw
    ben şahsen değilim.
    ülkem aydınlığa kavuşcak kıl olcak tüy olcak diye de ööle götümü yırtıp pankart açmam açılan yerde bulunmam.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ya isteyen ermeni olur isteyen arap olur orasına karışmiyim de asala piçi bizim onlarca diplomatımızı katlederken acaba ermeniler biz türküz dediler mi bi de onu düşünün? bırakın ben türküm demeyi hiç bunlara karşı çıkan ermeni gördünüzmü? hepsi desteklemedi mi asalayı canı gönülden? ermenilerin karsda erzurumda bütün doğuda katlettiği bebelerin arkasından ağlayan oldu mu? Türklüğe hakaret etmiş biri öldürüldü bi göt vermediğimiz kaldı, hergün şehit veriyoruz bi kere ağlayan oldu mu arkasından ailesinden başka?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    yaw hrand dink le onların en alakası var orda o adamın durumu vurgulamak için söylendi o laf oadamın ermeninilerlerde alakası yokmyş tv izleyenler varsa bilir bi tane türk kiracısı varmış adamın dam diyo ben iflas edince 6 senedir kira almıyordu diyor a.q bu adam milliyetçi değildiki humanistti bir nevi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yaw abi ii de bizim öldürülen asala tarafından öldürülen diplomatlarımız şerefsizmiydiki onlar da vatanı için yurtdışında gurbette çalışan insanlardı biz onlara sahip çıkmadık ama gelioz buna sahip çıkıyoz bu nası iş annamadım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Yaw ama burdaki olay o değil biz büyükelçileri öldürdüler ne mutlu demiyoruzki.YAnlışa yanlışlamı gidelim!!! Bir değer öldürüldü ve uğurlandı hepimiz filistinliyiz derken kimseden ses seda yok ama bu adama gelince var...

Toplam Hit: 7977 Toplam Mesaj: 84