Necronomicon : Çildirtan Kitap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    lovecraft ona bakarsan bu kitabı içinde barındıran bir filmde yapmıştı araştırırsan onu da görürsün.ama dediğim gibi bu bambaşka bir şey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ---RudeboY--- bunu yazdı:
    -----------------------------

Usta ölü diriltemezsin bi kere!!Biraz biyoloji bilginiz varsa bilirsiniz :D

Sana burdan içten bir "Hassiktir lan ordan" demek istiyorum...

Enerji dalgaları ıle calısıyor bılıyorsun sinirler hucreler beyin ve vucudun bilimum kısmı...

Eğer dogru enerji dalgasını gonderebılırsen kralını bıle diriltirsin ( Adamın hayati bir organı yok olmadı ise )

Hatta, bogulana CO2 vermek, kalp masajı, elektroşok da bu yontemlerin denemeleridir...

Bunlar vucutta dogru sinyalın oluşması umudu ile yapılır...

Eğer sen dogru enerjiyi oluşturabılıyorsan kralını dırıltırsın... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ayrıca bu kitapla bağlantılı olarak, Book Of Enoch da okunması gereken bir kitap

http://www.sacred-texts.com/bib/boe/index.htm

Buyrun size Book of Enoch, cinler ve meleklerle ilgili bir incil parçası...

Lanetler, korunmalar ve birsuru olaydan bahsedıyor...

http://en.wikipedia.org/wiki/Book_of_Enoch

Buradan da kitap hakkında bilgi edinebilirsiniz...

Ayrıca,

Apostle St. John un kitabı da bu konuyla ilgili onemli bir kaynak..

( bu kitapta ise ilkin, sonun, kotunun ve iyinin ve birçok seyin aslında hepimizin elinde oldugunu ve kudretımızın sınırları anlatılıyor )

http://www.drbo.org/chapter/73001.htm

Kitaptan ufak bir alıntı,

Whosoever have not this doctrine, and who have not known the depths of Satan, as they say, I will not put upon you any other burthen. Yet that, which you have, hold fast till I come. And he that shall overcome, and keep my works unto the end, I will give him power over the nations.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZzOzoO
    ZzOzoO's avatar
    Dişi
    biyoloji bilginiz varsa birini diriltemezsiniz değil diriltebilirsiniz olacak ki ben buna işte biyoloji bilgisi derim (:

biyoloji kısmını bırakıp kitaba dönmek istiyorum .. bu kitap harbiden var .. bunu kafaya sokmak gerek.. ve ben çok güçlü bi insan tarafından saklanıldığını düşünüyorum .. kitap o müzede olsa bile ya da orjinali başka güçlü bi insanda(her yönden ;para& zeka vs)kopyası o müzedeyse internet sitesine kitap burada denmez .. dendiğini düşünelim .. o kitabı kullanabileceğini düşünen bir sürü gerizekalı var ve hepsinin hedefi müze olacaktır o yzden geççeksiniz kitabın yerini bi defa ..

kitabın fakeleri dolaşıyor heryerde 8 ytlye o kitap verilir mi ya da indirdiğiniz o yazılar doğru olabilir mi ?niye delirmedim diyenler .. okuduklarınız gerçek olmadığından olmasın ? (:

bu kitapların piyasada olması bu kitapları alanlar dışında herkese yarar sağlar .. düşünün bakalım orjinal sizdeyse o kitapları ortada dolaştırarak insanları oyalarsınız .. ve kitabın sahtesini basıp satanlar içinde milyarlar kazandırmıştır heralde.. bu yönden mısırın ölüler kitabına benzetilebilir .. gerçeği yine güçlünün elindedir ve sahtesiyle kendini korumaya alıp başkalarının para kazanması ve akılsızlarn oyalanmasını sağlar ..

bu tür fake kitaplar ve söylentiler olayı günümüze taşımakta fayda bulmuş ve asırlardır bu kitabın gizemini sürdürmeyi başarmıştır .. ve bunu düşünen kişi işte çok büyük bi zekadır (:

kitabı okuyan kişi harbiden %100lük bi insansa delirmez demeyi isterdim .. ama işte tam burda kendimle çelişiyorum..eğer inanç&zeka fln varsa ztn bişi olmaz demek geliyor içimden..ama işin içine cinler girince .. (:

ki saklanan herşey geçmişten gelen ve büyüler cinlerle alakalı olan şeyler ve yine aynı zmnda cinler tarafından korunan şeylerdir ..

yani kitabın şuandaki sahibi kimse hem para bakımından hemde görünmeyen varlıklar tarafından güçlü kılınmış biri (:

internette ve ucuz kitapçılarda dolaşan kopyalar vakit kaybıdır.. ve az önce bahsettiğim asırlardır unutulmaması ile ilgili olan yazıyı ''da vinci''de anlatıldığı gibi;pamuk prenses hikayesinde bile bulabilirsiniz (: kafayı çalıştıran anlar (:

ve söyledklerimin son cümlesi ..''gerçekten kitaba hakim olabilmeyi isterdim'' ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Kleisthenes bunu yazdı:
    kozanaybar bunu yazdı:

Kleisthenes bunu yazdı:
    ya olm tartıştığınız konuya bakın.necronomicon diye bir kitap var.hakkında bir sürü söylentide var.yalanlanması imkansız bir kitap bu.hayatlarını bu kitabı bulmaya adamış insanlar var.bulanlarda var..

göster bakim bi tane bulan :) 

ankarada yaşayan bir abim var.kitabın orjinalden kopyası var onun elinde.el yazısıyla yazılmış.fakat dili çok eski ve günümüz diline düzenleyemiyor. kapiş?

yasaklanmış bu kitap.defalarca yırtılmış ve tekrar yazılmış.tarihini zamanında çok araştırmıştım ama bıraktım ve unuttum hikayelerini. piyasadaki necronomicon ile karıştırılacak kitaplar var.mısırın ölüler kitabı vs.. millet necronomicon olarak ondan bahsediyor.gerçek necronomicon bambaşka bir şey.büyü yapma sanatını öğreten bir kitap.fakat içindeki vahşet içeren büyüler insan aklını zedeliyor ve delirmeye yol açıyor.sonu ise intihar oluyor.bir insanın asla aklını bırakın hayallerinde bile canlandıramayacağı şekilde vahşet içeriyormuş o kitap.sanırım bir araptı o kitabı yazan.tam bilmiyorum ama öyle hatırlıyorum.ölümü de korkunç olmuş bildiğim kadarıyla..

----------------------------

Günümüz diline düzenlenemiyosa abin nerden biliyo kitabın orjinalden kopyası vs. olduğunu, içinde başka bişiy olmadığını, abin çok mu eski :). Kapiş mapiş vs. demeden önce mantıklı düşün :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ZzOzoO

Fazla karamsar değil misin ?

O zaman bilişim sektorunu de Bill Gates kontrol ediyor, biz yazılımla falan kasmayalım artık ?

Haklı olabilirsin, ama sonuçta elimizde olanla başlayarak biz de "Güçlü" lerden biri olabiliriz... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arkhe
    Arkhe's avatar
    Erkek
      JUMANJİ filmine cok benzettim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZzOzoO
    ZzOzoO's avatar
    Dişi

elimizdekinle  başlayıp güçlü olabiliriz kısmı güzel ..

benim orda demek istediğim şu .. kitabı bi kere okuyarak kitabın yerini bulabilceklerini düşünen varsa vakit kaybı..ama aslında yapboz olarak düşünürsek herşeyi işte o zmn şunu söyliyeblirim her sahte kopyasında birşeyi gerçek bırakırlar belki yeri belkide içindeki bi yazı .. ama en büyük gerçektir ki o kitabın var olduğudur o kopyalar (:haklısın yani ..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Bu konu çok hassas insan bu tarz kitapları okumaya başlayınca bırakamıyo lisede bi arkadaş vardı dedesinden kalma bi kitap verdi bana içinde ne ararsan var altın arayanlara aşk büyüsü yapmak isteyenlere  ölülerle konuşmak isteyenlere cinlerle irtibat kurmak isteyenlere falan her türlü büyü vardı ama bunları yapmal cesaret istemez bu çok agır bi yük öyle her isteyende yapamaz bu işlerde en küçük hatayı canınla bile ödersin ama inanın ölmek çekeceklerinizin yanında hediye bunlar alimlerin işi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

(hocam silinecek burası ö tuşuna bastım birden göndere tıkladı kendi kendine)

Toplam Hit: 24037 Toplam Mesaj: 140