Necronomicon : Çildirtan Kitap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

"bakın bi fıkra anlatacam,ama biliyorsanız anlatmayım"
    "bakın bir şey paylaşıyorum sizle,ama sakın okumayın"

oldu.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

insanalr kendilerine heyecan aradiklari icin bu tarz seylere inanmaktadirlar eger necronomicon diye bir kitap var olmus olsaydi bugun necromancerlik diye bir meslek olurdu. mezartlarda insanlar toplanir oluleri hortlatirlardi.

akil mantik sinirlarinizi fazla zorlamissinizki necronomicon a inanmaktasiniz.

lovecraft in hakkinda biraz arasitrma yaparsaniz kendi yazdiklarindan birazcik birseyler okursunuz lovecraft sadece necronomicon a dayandirmistir cunku bazi seyleri aciklamak istememistir oykulerinde ama hicbir zaman kendisi necronomicn u buldugun okudugunu yada benzerini yazdigini iddaa etmemistir.

tarihde yada cok eski zamanlarda bir necromancer bileniniz var mi?

biraz mantikli dusunun bu kitap piramit yada cin seddi degil ufo da degil

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Usta ölü diriltemezsin bi kere!!Biraz biyoloji bilginiz varsa bilirsiniz :D büyü diye bişey yoktur bu iki!!Bende bu kitabı acaip merak ettim araştırıp okuyucam,majiyle fln ilgilenmeye başlıcam bu konudan sonra üüç!!Yani bende ilgilenirim bu tarz şeylerle ama neden?

Çünkü olağanüstü değildirler;sadece insan duyularının-beyninin fonksiyonlarının tamamen çalışmasıyla oluşur.Düşünce okuma,telepati gibi olgular sadece duyularla ilgilidir.Herşein bilimsel bir açıklaması vardır,bu büyü,olağanüstü bişey diye inanmayacaksınız.Bu bilimsel birşey,yapabilmek için ne yapmam gerekiyor acaba diye inanacaksınız.Yoksa ölü diriltme muhabbeti falan tamamen geyik :D hisler-duyular-konsantrasyon sayesinde olur herşey.Yani biraz abartma var işin içinde ama araştıracağım,zevkli konular :D 

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    cilgin aarap der ki...
    "bu gizli sayfalar babil yapılmadan önce eski inanışa tapan rahiplere aittir, ve kendi dillerinde yazılmıştır, fakat ben kendi ülkemin altin diline çevirdim ki herkes anlasın. ben bu yazıyı artık olmayan ur'un 7 efsanevi şehri bölgesinde dolaşırken karşılaştım, ve tanrılar arasında zamandan önce olan savaşlarını anlatıyordu.ve rahiplerin gördüğü korku ve çirkinlik burada anlatılıyor, ve onların nedenleri, ve onların doğaları, ve özleri, ve çizgilerin sayıları kutsaldı, ve kelimeler kutsaldı, ve şeytani kişiler için en iyi etkilemeydi.ve doğal olarak o kentin büyücüleri bunları parşömentlere, vazolara, veya havaya yazdılar, ve böylece tanrılar verilen sözün kelimelerini hatırlayabilecekler.

bu kelimelere kulak verin ve hatırlayın! çünkü hatırlamak en önemli ve en etkili büyüdür, geçmişi hatırlayabilen olmak ve gelecek olan şeyleri hatırlayabilen olmak aynıdır.ve bu yazıyı hazır olmayana göstermeyin, çılgınlık yaratır, insanda ve hayvanda...."...... ilginç. :))

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    ---RudeboY--- bunu yazdı:
    -----------------------------

Usta ölü diriltemezsin bi kere!!Biraz biyoloji bilginiz varsa bilirsiniz :D

haklisin biz aksini demedik ama bu arada insanlar ölmez uyanirlar yani ruhlari 

büyü diye bişey yoktur bu iki!!

büyü maji negatif enerji.. hepsi ayni sey

Bende bu kitabı acaip merak ettim araştırıp okuyucam,majiyle fln ilgilenmeye başlıcam bu konudan sonra üüç!!Yani bende ilgilenirim bu tarz şeylerle ama neden?

oku anam :D majiyle ilgileniosan demektir ki büyü ilede ilgileniosun :D (çeliski)

Çünkü olağanüstü değildirler;sadece insan duyularının-beyninin fonksiyonlarının tamamen çalışmasıyla oluşur.Düşünce okuma,telepati gibi olgular sadece duyularla ilgilidir.Herşein bilimsel bir açıklaması vardır,bu büyü,olağanüstü bişey diye inanmayacaksınız.

beyin gücü, ruhun gücü, doganin gücü, enerjiler hepsi ayni sey

Bu bilimsel birşey,

bilim disi demedik ama unutma ki eskiden bilim telepatiyi psikokineziyide kabul etmiyordu..

yapabilmek için ne yapmam gerekiyor acaba diye inanacaksınız.

evet bisiler demeye çalistin eheuheh :D

sanki herseyin farkli yöntemleri var amk herkes kendini nasil inandirabildiyse o yöntemi anlatiyo..

Yoksa ölü diriltme muhabbeti falan tamamen geyik :D

bizde cidden mezarliktan ölüler kalkiyo zannettik :S:S 

hisler-duyular-konsantrasyon sayesinde olur herşey.Yani biraz abartma var işin içinde ama araştıracağım,zevkli konular :D 

var var düsünce var akil var imajinasyon var istedigin hersey var :P zaten hepsi birbirine bagli veya hepsi ayni sey :P

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

italyan ve emirreis cindir büyüdür parapsikolojidir bu tür konularda bilgiliymiş gibi gözüken ama bence aslında bi bok bilmeyen adamlar.

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    yapmayin boyle seyler yaaa biraz mantikli dusunun. bu tarz seyler cok coukca gelir insana gerci herkesin kendi gorusu ama kendi acimdan bakiyorum ben lovecraft hastasiyimdir turkceye cevrilmis tum kitaplarini ve cevrilmemis diger butun kitaplarini kendi gucumun yettigince aldim okudum. lovecraft bile ben boyle birsey yaptim demiyor sadece baskalrinin soyledigi soylentilerden bahsediyoruz. bahsedilen kitap bugun gunumuzde lovecraft temali olarak gecer. bilmedigimz birsey olsa bukadar konuzmazdim ama azda olsa (!) biliyoruz. onun icin bu tarz seyleri merak ediyorsaniz gidip hazar sözlüğünü arastirin. hazar sozlugu daha cok ilginizi cekecektir. illaki necronumicon diyorsaniz umarim birini birgun mezarlikda gorurum "kalkin beyin kudretli ordum" diye nidalarda bulunursunuz.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek

kardes kitabi kimse bulamaz bulamayacak da. o arayip bulduklariniz fake olanlari. ahandan buraya tam metni yapistiriyorum:

------------------------------

Where can the Necronomicon be found?

Nowhere with certainty, is the short and simple answer, and once more we must suspect Crowley in having a hand in this. In 1912 Crowley met Theodor Reuss, the head of the German Ordo Templi Orientis (O.T.O), and worked within that order for several years, until in 1922 Reuss resigned as head in Crowley's favour. Thus we have Crowley working in close contact for 10 years with the leader of a German masonic group. In the years from 1933-38 the few known copies of the Necronomicon simply disappeared; someone in the German government of Adolf Hitler took an interest in obscure occult literature and began to obtain copies by fair means or foul.

Dee's translation disappeared from the Bodleian following a break-in in the spring of 1934. The British Museum suffered several abortive burglaries, and the Wormius edition was deleted from the catalogue and removed to an underground repository in a converted slate mine in Wales (where the Crown Jewels were stored during the 1939-45 war). Other libraries lost their copies, and today there is no library with a genuine catalogue entry for the Necronomicon. The current whereabouts of copies of the Necronomicon is unknown, but there is a story of a large wartime cache of occult and magical documents in the mountainous Osterhorn area near Salzburg - this may be connected with the recurring story of a copy bound in the skin of concentration camp victims.

-----------------------

KITAP UYDURMADIR DIYENLERE:

kitap uydurma falan dgildir hp lovecraft kitab benim hayalgucumun urunu dese de yalan soyluyor sebebini asagidaki linkte bulabilirsiniz:

http://www.digital-brilliance.com/necron/necron.htm 

Evil Finds Its Way Home
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Büyü vardır.Kitaptaki şeylerin olması muhtemel.Eğer İslam'da büyü yapmak büyük günahlardan diyorsa bu olduğunu kanıtlar zaten ve şeytana tapıldığını gösterir.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberSpY
    CyberSpY's avatar
    Erkek

evet büyü vardır,islam dinindede egcer ancak büyü yapmak ve yaptırmak buna mesuliyet olanda büyük günaha girer diye gecer.bence bu necroluk falan filan olayları boş işler boşverin bunları yaaa..bakın dalganıza,hayatınıza ak :))

Toplam Hit: 22489 Toplam Mesaj: 140