Necronomicon : Çildirtan Kitap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    -----------------------------

yTSe_JaM bunu yazdı:
    Bence klasik Frp kitaplarından necromancer büyülerinden olan birisi necromonicondan tahmin ettigim kadar böyle :) okurkan fazla kaptırmayın bisey olmaz :)

Babayı olmaaz. 

Kardeş sen birazda düzgün konuşsan belki anlaşabilicez. yıllardır frp ile ugraşıyorum eger temelde zten sorun yoksa bişey olmuyo ama çok hayal perest bir yapısı warsa insanın kendisini okuduklarına çok kaptırabiliyo

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hocam kusura bakmayın.Bu kitabı içindekileri okuyup yapmak için alan veya e-book'unu indirip deneyen.Salağın önde gidenidir.Ben burada bişi biliyorumda söylüyorum.Gözü başı dağıtmaya meraklıysanız gidin e-5 'e.Bu tarz konuların ciddiyetini anlamıyosunuz herhalde.Bişey bilmesem konuşmam.Allah'a inanmayan biri yapsa bile hayatı kararır.Bu iş çok çok çok ciddi.

Hala makaraya alıyosunuz.Başınıza bi halt mutlaka gelecek bi daha bi sürü spirütüel tedavi uzmanına cinci hocalara gitmek zorunda kalıcaksınız.Kusura bakmayın ama necronomicon'un tedavisinni yapacak adamı bu zamanda babayı bulursunuz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    Bizim insanımızın basına ne gelirse ya meraktan yada y.....

saol hacı :) Bu atasözü  sanki benim için konulmuş gibim hisstetim.Ama basıma gelen meraktan gelir ya.... gelmez sen dert etme.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

uykudan uyan italyan, hangi apartman komsulari.. ne belasi ne seytani... kucuklukten ergenlige izlenen, izletilenler ve anlatilanlar sonucu bilincaltiniz kaymis, doktor! olmadi ilac tedavisi ister, tez vakit gorun.

lambadan cin cikarsa tabii kitaptanda seytan cikacaktir.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    yTSe_JaM bunu yazdı:
    italyan bunu yazdı:

yTSe_JaM bunu yazdı:
    Bence klasik Frp kitaplarından necromancer büyülerinden olan birisi necromonicondan tahmin ettigim kadar böyle :) okurkan fazla kaptırmayın bisey olmaz :)

Babayı olmaaz.

Kardeş sen birazda düzgün konuşsan belki anlaşabilicez. yıllardır frp ile ugraşıyorum eger temelde zten sorun yoksa bişey olmuyo ama çok hayal perest bir yapısı warsa insanın kendisini okuduklarına çok kaptırabiliyo

Hocam kusura bakma bu iş çok ciddi anlatamıyorum galiba.FRP bir oyundur.Ama bu öyle bişey değil.Gerçekte var olan bişeydir.Bu kitabın içinde hikaye vs. bişeyde yok zaten.Sadece tılsımlar ve sözler var.Bunların etkileri herşeyi gerçektir.FRP gibi olsa alın oynayın ama bu öyle değil.Çok feci birşey.Delirseniz yine iyi ama başınıza daha kötü şeyler gelir.Yapan olursa kesin bişey olmadı falan dicek.Siz öyle sanın.

En tesirli ve en keskin tılsımlardan bunlar.Resmen şeytana tapmayı kabul ediyosunuz.Ne kadar kutsal şey varsa hepsini inkar ediyosunuz.Kendi hayatınızı şeytana adıyorsunuz.Ama nasıl oluyo derseniz o tılsımların özelliği.Tılsımlar aslında bir sözdür.Bu tılsımları yapmayın hiçbişekilde bu kitaptan bi sözüde okumayın derim.İsteyen inanır istemeyen inanmaz.Kafayı gözü dağıtıncada çok dolaşırsınız medyum keto gibi ortalarda.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:

uykudan uyan italyan, hangi apartman komsulari.. ne belasi ne seytani... kucuklukten ergenlige izlenen, izletilenler ve anlatilanlar sonucu bilincaltiniz kaymis, doktor! olmadi ilac tedavisi ister, tez vakit gorun.

lambadan cin cikarsa tabii kitaptanda seytan cikacaktir.

Sen bilirsin hocam.Bu sana bişey yapmaz o vakit. Allah allah ciddi diyorum sen ne diyosun.Git bu işlerden cidden anlayan elemanlar bul.Sor bakalım ne diyecekler.Tabi şunuda sor hiç denediniz mi bu kitaptakileri ? Denemedik diyecekler.Niye denemediniz yemedi mi ? diye sorarsan sana bişiler anlatırlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

aferim sana graywolf..

denemeyin derim arkadaşlar.. italyan ın sözlerini dinleyin. ama saçma diyosanız buyrun.. devam edin. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Bana kalırsa denemeyin derim, italyan birşey biliyorki bu kadar peşine düşüyor. İtalyan geyik bir insan değil ciddiye almanız sizin yararınıza olacaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    Bi dakika bi dakika
    şimdi italyan sağolsun iyiliğimize çalışıyor ama atasözü gereği illa başımıza gelecek
    şimdi ben eşeklik ettim bi kaç tane şu sayfalardaki linklerden indirdim.
    şimdi sorum şu, ingilizceydi kitap bende okudum bi sayfaya yakın hafif de tecüme ettim ama sanırsam kötü bişey yok yada benim okkduğum sayfada kötü bişey yok, anlatılan hikaye bi kişinin gece çalışmasıyla başlıyor ve devam ediyor işte fantastik film gibi. Yani bu okuduklarım tılsımdı bende dinden mi çıktım şimdi?
    teşekkürler

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    Herşeyin başı inançtır bence. Kendinizi bir hafta odaya kapatım gece yatmadan 1 saat ben eşşeğim diye bağırırsan, bir haftaya eşşek gibi hissedersin kendini. Bu tür şeyler insanların acayip dikkatini çeker. Normal okuduğun birşeyden daha çok etkiler inandırır seni. Güzel faydalı şeyler okuyun, güzel faydalı şeylere inandırsın sizi :D

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
Toplam Hit: 24039 Toplam Mesaj: 140