folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Okula Alacağımız Ürünleri Aldık Paramız Arttı Ne Yapalım ?

Okula Alacağımız Ürünleri Aldık Paramız Arttı Ne Yapalım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bence kötü durumda olan bir başka okula yardım edilmesi daha mantıklı.. eski okulun tüm ihtiyaçları kapanmaz elbette ama bir eksikliği giderildi, daha kötü durumda olan bir okul bulunup onun da bir ihtiyacı giderilebilir.. C şıkkı

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

gücü tek bir yere odaklamak iyi. başka bir okula kısmi bir yardım yapmak yerine yine bu okula kalan para ile başka bir şey sağlanmalı illaki bir eksiği vardır.

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Para bu okul ıcın toplanmıstı buraya gıtsın bence ama farklı bır okul dusunursenız ulupamiri bir araştırın derim

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kalem defter silgi veya fakir ogrencılerin evine erzak olabilir.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yada durumu iyi olmayan bir engelliye tekerlekli sandalye alalım

bencede. illa eğitimden devam edilecek diye bir şey yok. 

durumu olmayan engelli(yada belli bir konuda rahatsız) olan bir arkadaşımızın durumuna yardımcı bir alet alınsa çok daha büyük bir iyilik olur.

Birde benim şahsi fikrim. Kitap alalım felan diyorsunuzda o çocukların kaçı o kitapları okuyacak? Sonra o projeksiyon kaç kere kullanılacak, öğrenciye ne kadar yararı olacak?  Ben ist.gibi yerde okudum projeksiyonla ders işlendiğini hiç hatırlamıyorum. bence çokda gerekli değil zaten. Sonra nakit olarak versen, nereye gidecek, nasıl kullanılacak? Bunlar hep muamma. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Ebn 25 öğrencime Tüm dersler kitabının alınmasını istiyorum, Mümkünse... 5. sınıf :) Aslında okul iyi bir okul, ama sınıf olarak dağılmış veya fakir aile çocuklarından oluşuyor benim sınıfım... Elimden geldiğince iyi öğrencilere yönelik bişeyler yaptım diğerlerinden eksik kalmasın diye, ama hepsine bişeyler yapılabilir... 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Parayı öğrenci sayısına bölüp her öğrenciye eşit bir şekil de harçlık verilebilir bence. 

Yada belirli bir sınıfta ki öğrenciler seçilebilir, böylece herkes mutlu olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ne okulu konu ne :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Kitap alalım, okusun gençler.

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

O para kesinlikle yine o okula harcanmali

Cigu bigule :(