folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

destek verme amaçlı eğitimi satın aldım eğitim içerikleri gelmezse bol eleştirili bir konu açarım :) 

Edit: Satış ortaklığı ya da dijital pazarlama aksiyonaların belli olduğunda iletişime geçebilirsin.

Teşekkür ediyorum hocam. Tüm odak noktam kursu tamamlamak üzerine. Satış ortaklığı için kursu tamamladığım gibi iletişime geçeceğim. Zaten en çok desteğe ihtiyaç duyduğum konulardan birisi satış ortaklığı ve pazarlama konusu. Ayrıca kursla ilgili güncellemeleri zaman zaman buradan yayınlayacağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

1-birkac sorum olacak. içeriğin kalitelidir değilidir bilmiyorm inceleme fırsatım olmadı belirteyim. bir ürün satısı yapıyorsun uzunca bir süre tekrar tekrar girilip izlenebilir bir ders içeriği diyorsun. 2 gün sonra askere gittim evlendim sıkıldım uğrasamadım bıraktım(seni tanımıyorum) vsvs bunun garantisini verebilir misin? 

2- bitirme belgesi vericem vs diyosun neye dayanarak bunu vereceksin kurum vs..

3-fatura kesebiliyo musun? diğerlerini bilmiyorm ama ben kredikartimi neye giriyorum benim için dayanak önemli?

4-neye dayanarak en iyisi senin kursun? belki bilmeyen biri için hatalara rahmen o daha iyi??

1-) Ölüm, hastalık, sağlık gibi konular dışında keyfi bir nedenden dolayı erteleme yapmayacağımın garantisini verebilirim evet. 

2-) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bitirme belgesi veremem. Benim vereceğim belgenin kamusal alanda bir geçerliliği yok. Bitirme sertifikası yalnızca sizin bu eğitime katıldığınızı 3.şahıs kişilerin teyit etmesi amaçlı. Site üzerinden sorgulanabilir bir sertifika vermeyi planlıyorum.

3-) İsterseniz fatura kesebilirim. Kredi kartı bilgilerini doğrudan paytr ın ödeme formuna giriyorsunuz. programlamayagiris.com üzerinde iframe ile paytr formu açılıyor. Benim sizin kart bilgilerinizi görmem, saklamam vb. bir durum söz konusu değil. Sizin ödeme yaptığınız kurum Paytr. Bana verdiğiniz bilgiler Ad, soyad ve e-posta adresiniz. Eğer telefon numaranızı da girmek istemezseniz 00000000 yazabilirsiniz. Telefon numarası olası bir ödeme sorununda sizinle iletişim kurabilmek için.

4-) Bu işi hakkıyla yaptığımı ve iyi bir eğitmen olduğumu düşünüyorum. Detaylı, anlaşılır ve sistematik bir anlatım tarzım var. Buna dayanak olarak Udemy üzerinde bulunan ASP.NET kursumu gösterebilirim. İnsanların yorumları, sosyal medya üzerinden yapılan geri dönüşler, pek çok kişinin benden özel ders almak istemesi gibi şeyler işimi iyi yaptığımı düşündürüyor bana. Bir eğitim verilirken aktarılan bilgilerin doğruluğu ve terminolojinin doğru kullanılmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle hatalar ile dolu bir eğitim bence iyi bir eğitim değildir.

Programlamaya Giriş kursu tamamlandığında ve insanlar bu kursu izlediğinde gelecek olan geri dönüşlerden kursun iyi olup olmadığını anlayacağız zaten. Hep beraber görmüş oluruz acaba sadece ben mi iyi bir eğitim olduğunu düşünüyorum yoksa büyük çoğunluk benimle aynı düşüncede mi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Alacağım ben de bızım yeğene, fıyatı 1 ay kadar süre değıştırme tbt ıcın sakın hannıbal :D

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam .net ile ilgili videolarına bakmıştım tarzını çok beğenmiştim. bilmediğim bir konu hakkında kurs yapsan oturur senden dinlerdim açıkçası. benim şöyle bir düşüncem var. online kurs-eğitim mevzusu aldı başını gitti. kalitesi vs. tartışılır. ben bootcamp benzeri kurs+birebir danışmanlıklı bir modelin yüksek gelir getirebileceğini ve rekabette seni öne çıkarabileceğini düşünüyorum. belki ilerleyen zamanlarda isim yaptıktan sonra bu şekilde bir modelde izleyebilirsin.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam. Bol satışlar diliyorum. Aksan ve anlatımınız çok güzel ve detaylı. Sistematik kursunuzu almıştım ancak olumlu bir eleştiri olarak algılayın lütfen. Kurs ders ekleme süresi çok uzundu, ve hala kurs bitmiş değil. O kurs bitmemişken şimdi yeni bir kursu açmanız diğer kursun Allah'a emanet olması gibi hissettirdi :) 

dediğim gibi yarım ve uzun süreli ders eklenmeyen kurslar genelde olumsuz yorum alıyor. 

yani benim konuyu görünce ilk aklıma gelen bizim diğer kurs tamamen akıbeti belirsizlik noktasına gitti diye düşündüm. 

lütfen bunu olumlu bir yorum olarak algılayın. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Alacağım ben de bızım yeğene, fıyatı 1 ay kadar süre değıştırme tbt ıcın sakın hannıbal :D

1 ay olur mu bilmiyorum hocam ama yaklaşık 1-2 hafta aynı fiyatta kalır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hocam .net ile ilgili videolarına bakmıştım tarzını çok beğenmiştim. bilmediğim bir konu hakkında kurs yapsan oturur senden dinlerdim açıkçası. benim şöyle bir düşüncem var. online kurs-eğitim mevzusu aldı başını gitti. kalitesi vs. tartışılır. ben bootcamp benzeri kurs+birebir danışmanlıklı bir modelin yüksek gelir getirebileceğini ve rekabette seni öne çıkarabileceğini düşünüyorum. belki ilerleyen zamanlarda isim yaptıktan sonra bu şekilde bir modelde izleyebilirsin.

Olaya gelir getirme açısından bakmıyorum pek hocam. Zaten o açıdan bakınca yazılım geliştirici olarak UpWork ten iş kovalamak en mantıklısı. Bootcamp olayı bana pek samimi gelmiyor. Bootcamp'e katılan kişilerin belirli bir seviyede olmaları gerekiyor. Kurs çekme olayını mesleki tatmin, prestij kazanma, bir şeyler üretme isteği gibi sebeplerden yapıyorum. Tabi bu işin sürekliliğinin olabilmesi için gelir elde etmek de gerekiyor. İşin içinde para kazanma olmadığı zaman sadece boş zamanlarında eğitim çekebiliyorsun. İsim yapma ve para kazanma gibi şeylerin zaman içinde kendiliğinden gerçekleşeceğini düşünüyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bende alacağım, kursun sonuna kadar disiplin gösterip çalışmayı düşünüyorum. Şu an hergün bir iki sayfa deitel&deiltel c okuyorum ancak uykum gelince bırakıyorum computer science tarafı tamamda yazılım tarafında 10-15 sayfa ilerleyemedim, birde böyle deneyeceğim Gelinen noktayı kurs sonunda tartışıyor oluruz inş.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam. Bol satışlar diliyorum. Aksan ve anlatımınız çok güzel ve detaylı. Sistematik kursunuzu almıştım ancak olumlu bir eleştiri olarak algılayın lütfen. Kurs ders ekleme süresi çok uzundu, ve hala kurs bitmiş değil. O kurs bitmemişken şimdi yeni bir kursu açmanız diğer kursun Allah'a emanet olması gibi hissettirdi :) 

dediğim gibi yarım ve uzun süreli ders eklenmeyen kurslar genelde olumsuz yorum alıyor. 

yani benim konuyu görünce ilk aklıma gelen bizim diğer kurs tamamen akıbeti belirsizlik noktasına gitti diye düşündüm. 

lütfen bunu olumlu bir yorum olarak algılayın. 

Hocam Udemy para kazandığım bir platform değil. Bunu mecazi anlamda yani az para kazanıyorum anlamında söylemiyorum. Gerçek anlamda hiç para kazanmıyorum. Camtasiaya verdigim para, mikrofonlara verdiğim paralar, redis, database ve diğer sunucular için verdiğim paraları toplayınca bana para kalmıyor. Sadece 7.ünitede yaptiğimiz örnek için açtığım redis sunucusuna aylık 160 tl ödüyordum. Neyse ki kapattım.

Bu nedenle Udemy den kursumu alan kişilere hiçbir zaman derslerin eklenme zamanı konusunda garanti vermedim. Veremem de. Çünkü yeri geliyor hiç ders çekemediğin zaman oluyor. Mesela mayıs ve haziran aylarında 2 ay bir firma için çalıştım ve o dönemde hiç ders çekemedim.

Udemy'nin devam dersleri gelecek. Sadece ASP.NET özelinde degil. C# ve .NET dünyasına iliskin diger konulari da iceren yeni dersler çekeceğim. Ancak bunları Udemy üzerinden yayınlamayacagım. Programlamaya giris kursunda yaptigim gibi kendi sitem uzerinden yayınlayacagim. Bundan dolayı Udemy deki kursun ismini degistirip yanına -1 yazdım. 1.bölüm anlamında.

Yeni videoları çektigim zaman ASP.NET e iliskin olan dersleri 28-29 Eylül 2021 tarihinden önce kursu satin almis kisilere ücretsiz verecegim. Yani Udemy kursunu önceden almiş kisiler zamanı geldiginde diğer insanların 400-500 tl ödeyeceği iceriklere ücretsiz olarak sahip olacaklar. 

Sürecin hızlı ilerlemesini istiyorsanız programlamaya giris kursunun pazarlanmasında destek olabilirsiniz. Aralıksız olarak eğitim cekebilmek icin bu işten bir gelir elde etmem gerekiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Güncelleme

-------------------------

Son 1 haftada 8 yeni ders çektim.

Kursun toplam süresi 20 saate geldi.

Bazı derslerin altındaki yazıları/notları düzenledim.

Sıkça sorulan sorulara eklemeler yaptım.

Teknik tarafta 3-5 bişey de ekledim. (Ödemem işlemi loglamaları vs.)

3-4 güne 4.üniteyi tamamlarım muhtemelen.