folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

189 TL kampanyası devam ediyor mu ?

edit :  289 yapmışsın hocam. bi seferlik 189 yapsan nasıl olur ?

kaygusuz tarafından 08/Kas/21 21:01 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

189 TL kampanyası devam ediyor mu ?

edit :  289 yapmışsın hocam. bi seferlik 189 yapsan nasıl olur ?

289 TL den satış yaptım. Bir öğrenciye 289 dan sattıktan sonra indirim yapmam etik olmaz. Zaten kurs tamamlandığında fiyatı 489 tl olacak. Sürdürülebilir olması için, canlı dersler, kurs sonu yönlendirme vb. vakit ayırabilmem için öğrenci başına minimum 350-400 tl kazanmam gerekiyor ki tek tek ilgilenebileyim insanlarla. Bu nedenle ders ekledikçe, kursun sonuna yaklaştıkça fiyatı artırıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

1 Ocak itibarıyla TAHRIBAT kodu ile satış fiyatı 389 TL olacak. 31 Aralık tarihine kadar 289 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Şu anda 7.ünitenin sonlarındayım. 

Ayrıca kurs bittiğinde satış fiyatını 589 TL yapacağım. Daha önce 489 olarak düşünmüştüm ancak enflasyon çok yüksek olduğu için artırmak durumunda kaldım.

Ocak ayının 3. veya 4. haftası tanışma dersi yapacağız. Zaten satın alan müridlere e-mail gönderiyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Hocam bana kalirsa diger unitilerin bir ikisinden de acik video yap ki baslangictan degil sonradan nasil anlatim oldugu gorunsun. Umarim iyi satis yaparsin :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

Hocam bana kalirsa diger unitilerin bir ikisinden de acik video yap ki baslangictan degil sonradan nasil anlatim oldugu gorunsun. Umarim iyi satis yaparsin :)

Alacak olan zaten alıyor hocam. İkna edilmeye ihtiyaç duyan kişi muhtemelen satın aldığında da izlemez dersleri.

Henüz hiç pazarlama yapmadım. Sadece tahribat, R10 ve birkaç sitede konu açtım. Ve çevreden insanlara söledim. Buna rağmen epey satıldı kurs. Güzel bir pazarlama ile çok fazla satılacağını tahmin ediyorum. Ocak sonunda başlarım diye tahmin ediyorum pazarlamaya.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

1 Mart itibarıyla eğitim tamamlanmıştır. Almak isteyen kişiler TAHRIBAT kodu ile 489 TL ye satın alabilirler.

Programlamaya başlangıç konusunda çok iyi bir eğitim oluşturduğumu düşünüyorum. İzleyen kişilerden aldığım geri dönüşler de bu yönde. Çevrenizdeki kişilere gözü kapalı önerebilirsiniz. Ayrıca satış ortaklığı için benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu andan sonra ağırlıklı olarak pazarlama kısmına yükleneceğim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

1 Mart itibarıyla eğitim tamamlanmıştır. Almak isteyen kişiler TAHRIBAT kodu ile 489 TL ye satın alabilirler.

Programlamaya başlangıç konusunda çok iyi bir eğitim oluşturduğumu düşünüyorum. İzleyen kişilerden aldığım geri dönüşler de bu yönde. Çevrenizdeki kişilere gözü kapalı önerebilirsiniz. Ayrıca satış ortaklığı için benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu andan sonra ağırlıklı olarak pazarlama kısmına yükleneceğim.

süper haber! :) sistematik asp.net eğitimi devam edecek mi öyleyse? :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@Roark  Şimdi pazarlama çalışmalarına yüklenirim. En az bir 200-300 tane satmam lazım. Kurs çekme işi çok maliyetli iş. Hayatından 1 yıl gidiyor.

Udemy için özel bir kurs oluşturmam bu vakitten sonra. Orası sadece prestij, reklam, tanınma amaçlı bir platform benim için. Şu anda Udemy aracılığı ile 46.99 dan satılan kurstan eğitmene tam 1 dolar kalıyor. 36.99 dan satılırsa 0.83 dolar veya 0.60 dolar kalıyor.

Programlamaya giriş kursunun tanıtımını Udemy ye de koydum. https://www.udemy.com/course/programlamaya-giris-egitimi Geçen hafta Udemy üzerinden bir kişi satın aldı ve sonrasında da kendi siteme gelerek kursun tamamını satın aldı. 489 TL ödedi. 489 TL  35 dolar yapıyor. Ben programlamaya giriş kursunun tamamını Udemy ye koysaydım 35 dolar kazanmam için 40 kişinin kursu satın alması lazımdı.

Programlamaya giriş kursu ister az satılsın ister çok. Biraz zaman geçtikten sonra kendi oluşturacağım bir site üzerinden C# ve ASP.NET Core eğitimlerini çekmeye başlarım. Ama işte ne zaman onu bilmiyorum.

Ayrıca satış ortağı olmak istersen yazabilirsin. Kişiye özel indirim kodu oluşturuyorum. Satış başına 100 TL veriyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Dün 589 TL den ilk satışımı yaptım. TAHRIBAT kupon kodunu ve diğer kupon kodlarını da güncelleyeceğim. 1-2 gün daha 200 TL indirimli olarak satın alınabilir olacak kurs. Sonra yükselecek fiyat.

Youtube kanalı, instagram sayfası ve web sitesi olan müritler satış ortaklığı için yazabilirler. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

.net core kursuna da ufaktan başlasan güzel olur hocam bitsin bu kurs da artık :))

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.