folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

https://teknoseyir.com/inceleme/yazilima-baslangic-kursu-programlamayagiris-com  adamların motivasyonlarına bakar mısınız :) Çıldırdılar programlamaya giriş kursu yaptım diye :) 

Saatlerce günlerce uğraşıp bi şey yapıyorsun.

Adam hiç acımadan şunu yazabiliyor, peki ya adam ne yapacaktı? Reklamı kendi kendine mi olsaydı? Vallahi çok can sıkıcı insanlar var. Onu dinleme bunu dinleme nereye kadar.

Forumlara üye olup kendi reklamini yapmandan belli oluyor.  İşler kesat sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

https://teknoseyir.com/inceleme/yazilima-baslangic-kursu-programlamayagiris-com  adamların motivasyonlarına bakar mısınız :) Çıldırdılar programlamaya giriş kursu yaptım diye :) 

Saatlerce günlerce uğraşıp bi şey yapıyorsun.

Adam hiç acımadan şunu yazabiliyor, peki ya adam ne yapacaktı? Reklamı kendi kendine mi olsaydı? Vallahi çok can sıkıcı insanlar var. Onu dinleme bunu dinleme nereye kadar.

Forumlara üye olup kendi reklamini yapmandan belli oluyor.  İşler kesat sanırım.

Gerçekten çok garip şeyler yazanlar var. İnternet üzerinde problemli ve kıskanç insan sayısı çok fazla. Üstelik site editöründen izin alarak yazıyı yazdım. Site editörü "üyelik açıp kendiniz tanıtın" diye izin verdi. Düşünsenize HolyOne buraya birisini çağırıyor ve konu açmasına izin veriyor. Tahribattan kimse gidip de konuyu açan kişiye saldırgan tutum sergilemez. Tahribat gerçekten bambaşka bir ortam. Değerini bilmek lazım buranın.

@HolyOne ın taşakları saolsun. Bize tahribat gibi bir ortam oluşturduğu için.

Güncel başlık: https://teknoseyir.com/durum/1540427

Hannibal_King tarafından 25/May/22 13:42 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=_k-F-MMvQV4&list=LL&index=3

Türk internet aleminin kanser davranışları bunlar, takılma hocam. Emeğine sağlık ciddi bir işçilik var ortada. Eleştiren elbette olacak. Sorsan herkes über-süper yazılımcı her şeyi eleştirecek haddi de kendinde buluyor. Udemy'i övenler sitede ne kadar çöp kurs olduğunun farkında değil sanırım. Linkedin'de de görüyorum 1 hafta araştırıp topluluk neyi istiyor onun kursunu çekeyim diyerek her türlü dile, tekniğe atlayan çok fazla insan var. Bu üstteki videodaki Codefluencer kategorisine giriyorlar.

+ referans aldığınız site teknoseyir, yazılım aleminin old school olduğunu zannedip kendini geliştiremeyen tiplerinin ortamı. Donanım, yazılım her alanda sorsan her şeyi bilirler ama ürettikleri dişe dokunur  bir şey olmayan insanlar bunlar.

antichrist tarafından 26/May/22 09:54 tarihinde düzenlenmiştir

~
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=_k-F-MMvQV4&list=LL&index=3

Türk internet aleminin kanser davranışları bunlar, takılma hocam. Emeğine sağlık ciddi bir işçilik var ortada. Eleştiren elbette olacak. Sorsan herkes über-süper yazılımcı her şeyi eleştirecek haddi de kendinde buluyor. Udemy'i övenler sitede ne kadar çöp kurs olduğunun farkında değil sanırım. Linkedin'de de görüyorum 1 hafta araştırıp topluluk neyi istiyor onun kursunu çekeyim diyerek her türlü dile, tekniğe atlayan çok fazla insan var. Bu üstteki videodaki Codefluencer kategorisine giriyorlar.

+ referans aldığınız site teknoseyir, yazılım aleminin old school olduğunu zannedip kendini geliştiremeyen tiplerinin ortamı. Donanım, yazılım her alanda sorsan her şeyi bilirler ama ürettikleri dişe dokunur  bir şey olmayan insanlar bunlar.

Video iyiymiş hocam :)

Bu tarz problemli tiplerle tartışmak zaman kaybı gerçekten. Normalde cevap vermem ancak siber zorbalık/saldırganlık yapmaya çalışanlar olursa cevabı yapıştırıyorum gereken yerde. Karşılarında işini iyi yapan özgüvenli birisini görünce çıldırdılar zaten adamlar. Bedavadan reklamımı yapmış oldular güzel oldu :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=mTQEIM0ZnQY

Röportajlar devam ediyor. Kursu başarıyla tamamlayan arkadaşlar ile görüşmeye ve onların ilerleme durumunu paylaşmaya devam ediyoruz.

Youtube ve instgram kanallarını takip edebilirsiniz.

instagram: programlamayagiris_com

Hannibal_King tarafından 20/Haz/22 21:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Emeğine sağlık hocam. Umarım hak ettiğin değeri yakın zamanda görürsün. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Emeğine sağlık hocam. Umarım hak ettiğin değeri yakın zamanda görürsün. 

Teşekkür ediyorum. Hak ettiği değeri bulması orta ve uzun vadede gerçekleşir diye düşünüyorum. Benim şu anki çalışmalarım eğitimi tanıtmak ve bilinirliğini sağlamak üzerine. Yavaş yavaş sosyal medya hesaplarını güçlendiriyorum. Özellikle youtube kanalındaki röportajların sayısı arttıkça eğitim kendi kendini satacak seviyeye gelir.

Ayrıca yazılım şirketlerine yönelik hazırladığım iş ortaklığı programı var. Henüz bitmedi ama az kaldı. Üniversite öğrencilerine önce programlamaya giriş eğitimi verip ardından 6 ay süre ile mentörlük desteği vereceğiz. Mentörlük süresi boyunca öğrenci bir programlama dilini tam anlamı ile öğrenecek. Sonrasında da bu öğrencileri iş ortağımız olan şirketlere yönlendireceğiz. Sayfayı hazırlıyorum bittiğinde sana ayrıca. bilgi veririm hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=mTQEIM0ZnQY

Röportajlar devam ediyor. Kursu başarıyla tamamlayan arkadaşlar ile görüşmeye ve onların ilerleme durumunu paylaşmaya devam ediyoruz.

Youtube ve instgram kanallarını takip edebilirsiniz.

instagram: programlamayagiris_com

Geçen bu tarz bir video çıktı makine mühendisiydi galiba arkadaş dinledim güzeldi sensen eğer başarıların devamını dilerim düğünü atlattıktan sonra borçlar biterse bende alacağım merak uyandırdı set bende 

Dipnot şans eseri video çıktı karşıma

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

179 TL , "tahriba"t koduyla olan inmiş fiyatı mıydı bu eğitimin İLK topic açıldığında? 

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Muhasebeden, finanstan, öğretmenlikten emekli olup yazılıma başlayan morukları görüyorum 80 yaşıma kadar yaşarım şehirde bu kadar boş zamanı ne yapayım diyor ciddi ciddi de android uygulama geliştirenleri var. Yani yaşım 30 40 50 dememek lazım öğreninin her gün bir saat ayırın cebinizde dursun. Emeklilik sonrası kendi arazisine konteyner koyup yerleşen iki kızkardeş tanıdım taşınıp bağ bahçeyle uğraşırken facebooktan sıkılıp yazılımla ilgilenmeye başlamışlar teyzem çardakça oturuyor laptobu açık, tableti açık, kendi bahçesinden topladığı çilekleri kremşantiye batırıp yerken apk sını geliştiriyor, arada uyuyakalıyor horluyor uyanıyor devam ediyor sosyal medyada youtube da tv başında zaman geçirmeyin, zor geliyorsa böyle bir setle başlayın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.