folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Puta Tapanları Gözetleyip Hapsedelim Artık Yeter.

Puta Tapanları Gözetleyip Hapsedelim Artık Yeter.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    holyseclerum, çoktandır siteyi takip ediyom ve yazdıklarınıda görüyom vardığım kanı seninkinin tamamen inat olduğu.. bazıları inanmaz ve bu onun içindedir böyle sidik yarışına söz yarışınada girmez, bazılarıda aynı senin gibi inatlaşır kör olur.. bilim, ilim diyorsun eğer senin biraz aklın varsa ve dediğin gibi ilminde varsa yaratılanların tesadüfen oluşmayacağını rahatça anlarsın, ki ben şahsen öss konularıyla bile bunu kuvvetle görebiliyom... ve okuduğum bilimsel makeleler ve dergiler beni hep hayretler içinde bırakmıştır, yani böyle tesadüf olmaz olamaz... madem o kadar konuşuyon, bana bilimsel izah yap göreyim bakayım senin ilmini..

Nerde Gençliğim:(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    filiz
    filiz's avatar
    Dişi
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    filiz bunu yazdı:

inancsiz insan herzaman cahildir, ister bilim adami olsun ister baska birsey fark etmez.

aksine bircok bilim adami ateistlikten döndüler cünkü arastirmalarinda ilerledikce arkasinda büyük bir güc olduguna inandilar.

Pardon, bu bircok bilimadamının yanındamıydın karar verirken?

degildim ama yanlarinda olmamda gerekmez. hersey acikca ortada. arastir seninde beynin kullanmadik yerlerini kullanmaya baslarsin yani anlarsin. ruhen dahada acilirsin acildikca sincirleme gibi herseyi görürsün.

bir dene

ilk defa banlandim :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    TheOutlaw bunu yazdı:
    holyseclerum, çoktandır siteyi takip ediyom ve yazdıklarınıda görüyom vardığım kanı seninkinin tamamen inat olduğu.. bazıları inanmaz ve bu onun içindedir böyle sidik yarışına söz yarışınada girmez, bazılarıda aynı senin gibi inatlaşır kör olur.. bilim, ilim diyorsun eğer senin biraz aklın varsa ve dediğin gibi ilminde varsa yaratılanların tesadüfen oluşmayacağını rahatça anlarsın, ki ben şahsen öss konularıyla bile bunu kuvvetle görebiliyom... ve okuduğum bilimsel makeleler ve dergiler beni hep hayretler içinde bırakmıştır, yani böyle tesadüf olmaz olamaz... madem o kadar konuşuyon, bana bilimsel izah yap göreyim bakayım senin ilmini..
    Benimle sidik yarıştırmak istiyosun yani :) Bu tür birtakım karmaşık şeylerin bilimsel izahı sizin çarşaf çarşaf ayet getirmeniz gibi kolay değil.Öyle hadi anlat bakalım,haa tamam anlatıyorum demekle olacak bişeyde değil.Birçok kuramı kombine şekilde düşünebilmek gerekiyor.Bunun için kafa yormak ve zamanını harcamak gerekiyor..Benide Yaratıcının varlığı hakkında delil bile yokken insanların ona inanması hep hayretler içinde bırakmıştır...

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    filiz
    filiz's avatar
    Dişi

..Benide Yaratıcının varlığı hakkında delil bile yokken insanların ona inanması hep hayretler içinde bırakmıştır...

ozaman logik nerde?? bilmek ayri inanc ayri. eger allahin varligini ispat edebilseydin herkes inanirdi.

onun icin inanc demisler dimi??

doga bilimi ögren, insan anatomisini ögren, fizik, bioloji

biraz bilgin olsaydi allah icin ispat istemezdin. inanirdin.

ilk defa banlandim :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek

ben sana din hakkında bişey demedim Allah'a iman konusunda konuştum , saçlamışsın yine... hiçbir kanıt yok diyon... hiç kanıt yokken Allah'a inananlar neden inanmayanlardan kat kat daha fazla? bi sensin zaten doğruyu bilen.. getir bakalım bilimsel tezlerinide görelim bakalım çişin kaç metre gidiyor? öyle bana janjanlı ve felsefik şeyler yazarak gözümü boyamaya çalışma herkesin anlayacağı şeyler yaz ki herkes senin saçmalıklarını görsün... evet bu olaylar derin düşününce çok karmaşık ama insan aklı işte zaten en fazla %10 ununu kullanıyor onun için çok dalmamak lazım... bize de şu herkese aşılamak istediğin ateistliği aşılaman lazım yoksa için rahat etmez biliyon..

Nerde Gençliğim:(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Ya salak salak konuşup durmayın amk ben ne zaman gelin ateist olun dedim burada..Tezlerimi açıklayacakmışım,kaç tane tez gördüyse hayatında,bilimi össden ibaret sanıyo...Sen dalma böyle konulara amk dalanada mani olmaya kalkma..Bana git fizik öğren diyen süzme biliyomiki ben fizikle yatıp fizikle kalkıyorum..Zorla sinirlendiriyosunuz adamı ya gece gece :| Körü körüne nedenini bilmeden inanıyosunuz sonra gelip artistlik taslıyosunuz..Sanki anandan müslüman doğmasan müslüman olacaktın :|

Her Hakkım Saklıdır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    Ya salak salak konuşup durmayın amk ben ne zaman gelin ateist olun dedim burada..Tezlerimi açıklayacakmışım,kaç tane tez gördüyse hayatında,bilimi össden ibaret sanıyo...Sen dalma böyle konulara amk dalanada mani olmaya kalkma..Bana git fizik öğren diyen süzme biliyomiki ben fizikle yatıp fizikle kalkıyorum..Zorla sinirlendiriyosunuz adamı ya gece gece :| Körü körüne nedenini bilmeden inanıyosunuz sonra gelip artistlik taslıyosunuz..Sanki anandan müslüman doğmasan müslüman olacaktın :|
    HolySeclorum sen sana hakaret etmeyen iki kişiye nasıl salak dersin, nesin sen? ne zannediyosun kendini?
    sana çok mu ters birşey demişler bu insanlar yok süzme yok salak yok bilmem ne.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    delinin biri kuyuya taş atmış bin akıllı cıkaramamıs...

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    HolySeclorum bunu yazdı:
    HolySeclorum sen sana hakaret etmeyen iki kişiye nasıl salak dersin, nesin sen? ne zannediyosun kendini?
    sana çok mu ters birşey demişler bu insanlar yok süzme yok salak yok bilmem ne.
    Ne hakla dediğim yukarda gayet açık.Yapmadığım bişeyi yapıyomuş gibi göstermek salaklığın alası..Diğeride kalkmış sanki babasının oğluymuşum ne yaptığımı biliyomuş gibi git fizik vs öğren diyo..Beni uyarmak sana kalmadı,yanlışım varsa yöneticiler ne gerekiyosa yaparlar,sonucuna katlanırım...

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Gene tartışmanın dozunu kacırdınız...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 14760 Toplam Mesaj: 131