Savaşa Hayır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    la anca laf yetiştirirsiniz anca böyle prematüredoganın uşakları olarak!?
    fiili eylem almak istiyor musun? öyle 4parmak sallamakla olmaz.
    giriceksin suriye sinirından "prematurenin destekçisi" olarak sessiz sedasız nokta operasyon
    ekranlardan şişirilerek, biz böyle osmanlıyız söyle osmanlıyız olmaz.
    kavşak var bi tane jöleli ne şişiiriyordu ekranlardan.
    arap cografyasında şöyle sevililiyor er-dogan diyerek.
    anca amk-erikanın köpegi olur!!

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Edit: neyse ya sktir ettim gitti.

Toplanın hak partili gençler olarak, alın silahlarınızı geçin sınırı aslanlar gibi çatışın cihadınızı yapın gelin. Bize bulaştırmayın pisliğinizi.

polise taş atıp, polisinde size gaz bombası atmasını sağlıyorsanız ve benim de o gazdan etkilenmemi sağlıyorsanız. Oturun evinizde tencereye vurun, bize bulaştırmayın pisliğinizi

Sen ölmeyi bayılmak, osuruk koklamayı sarin gazından etkilenmek sanmışın genç.

yolun açık olsun.

salam ve düdük ile.

polise taş atmayı vatanperverlik sananlardan kat ve kat iyiyim

tencere ve tava ile selametler

Hadi git savaş o zaman sınırda tutmazlar merak etme. Yiyorsa tabi.

seve seve giderim, lakin önce içimizdeki irlandalıları temizlemek lazım. sebep ne olursa olsun, bu milletin polisine taş atan, otu boku polise yükleyenleri temizlemek lazım önce. Çok şükür ki yavaş yavaş da temizleniyor. siz tencere tava molotof taşa devam. devam edin ki çıbanın başları seçilirken gözden kaçmayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

@joe editten öncesini göremedim bi daha yazsana merak ediyorum ak partili misin değil misin :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

askerden sonra seferberlik kağıdı gelmedi gelsede umrumda olmaz ^^

gidende kerizdir kusura bakmayın.

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Edit: neyse ya sktir ettim gitti.

Toplanın hak partili gençler olarak, alın silahlarınızı geçin sınırı aslanlar gibi çatışın cihadınızı yapın gelin. Bize bulaştırmayın pisliğinizi.

polise taş atıp, polisinde size gaz bombası atmasını sağlıyorsanız ve benim de o gazdan etkilenmemi sağlıyorsanız. Oturun evinizde tencereye vurun, bize bulaştırmayın pisliğinizi

Sen ölmeyi bayılmak, osuruk koklamayı sarin gazından etkilenmek sanmışın genç.

yolun açık olsun.

salam ve düdük ile.

polise taş atmayı vatanperverlik sananlardan kat ve kat iyiyim

tencere ve tava ile selametler

Hadi git savaş o zaman sınırda tutmazlar merak etme. Yiyorsa tabi.

seve seve giderim, lakin önce içimizdeki irlandalıları temizlemek lazım. sebep ne olursa olsun, bu milletin polisine taş atan, otu boku polise yükleyenleri temizlemek lazım önce. Çok şükür ki yavaş yavaş da temizleniyor. siz tencere tava molotof taşa devam. devam edin ki çıbanın başları seçilirken gözden kaçmayın.

bu milletin polisi yok. askeri vardı onu da elinden aldınız ağzına taş soktunuz. içindeki irdanlalıları temizlemek derken kendin gibi olmayanları öldürmeyi kastediyorsan çok beklersin bizdeki taşağın binde biri sizde yok o yüzden ürür ürür susarsınız. sizin başarılı olduğunuz tek konu fare gibi üremek ve asalak gibi tüketmek başka bir boka yaramazsınız. sonunda afganistandan farkınız kalmayacak birbirinizin çoluk çocuğuna halvetlenmenize neden olan sapık zihniyetinize sıçayım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

bu milletin polisi yok. askeri vardı onu da elinden aldınız ağzına taş soktunuz. içindeki irdanlalıları temizlemek derken kendin gibi olmayanları öldürmeyi kastediyorsan çok beklersin bizdeki taşağın binde biri sizde yok o yüzden ürür ürür susarsınız. sizin başarılı olduğunuz tek konu fare gibi üremek ve asalak gibi tüketmek başka bir boka yaramazsınız. sonunda afganistandan farkınız kalmayacak birbirinizin çoluk çocuğuna halvetlenmenize neden olan sapık zihniyetinize sıçayım.

lan neler neler geliyo da demiyim bişey akşam akşam... beni daha tanımadan kim olduğumu bilmeden kendi zihniyetinin yaptıklarını bana mı sayıyoyrsun göt.

askere ne olmuş? darbeciler temizlendi diye mi hayıflanıyorsun? 

benim ecdadım belli. Osmanlı. ne yapıp ne yapmadığı da ortada. 

öldürmekten bahsetmedim, vatan haini olan orospu çocuklarını memleketten uzaklaştıracaksın.. öldürülmeleri gerekse, çözüm bu olsa ecdadlarım onu çoktan yapardı. lakin sizin dingil kafanıza girmeyen ne kadar hoşgörü sahibi olduğumuzdur. tabi eşşeği kuyruğundan yederek bi skim yapamadınız yıllardır o ayrı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

lan neler neler geliyo da demiyim bişey akşam akşam... beni daha tanımadan kim olduğumu bilmeden kendi zihniyetinin yaptıklarını bana mı sayıyoyrsun göt.

öldürmekten bahsetmedim, vatan haini olan orospu çocuklarını memleketten uzaklaştıracaksın.. öldürülmeleri gerekse, çözüm bu olsa ecdadlarım onu çoktan yapardı. lakin sizin dingil kafanıza girmeyen ne kadar hoşgörü sahibi olduğumuzdur. tabi eşşeği kuyruğundan yederek bi skim yapamadınız yıllardır o ayrı.

Darbeci olan sensin. Darbe dedigin 1980 dir. Ve sizin mayanızı atan da bu darbedir. Senin zihniyetin insanların kıçına kola şişesi ve jop sokmaktan ibaret. İnancına boyun eğmeyeni öldürmeyi planlıyorsun. Senin hocan degilmiydi sızıntı dergisinde darbeyi öven. Senin üstadın nfk degilmiydi amerikayla sevgili gibi olmak gerekir diyen. Yine senin hocanin hocasi degilmidir kore savasi icin fetva cikaran. Ecdadin osmanli falan olamaz senin. Fatih mezarindan ciksa hepinizi yere yatirir suratiza sicar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Darbeci olan sensin. Darbe dedigin 1980 dir. Ve sizin mayanızı atan da bu darbedir. Senin zihniyetin insanların kıçına kola şişesi ve jop sokmaktan ibaret. İnancına boyun eğmeyeni öldürmeyi planlıyorsun. Senin hocan degilmiydi sızıntı dergisinde darbeyi öven. Senin üstadın nfk degilmiydi amerikayla sevgili gibi olmak gerekir diyen. Yine senin hocanin hocasi degilmidir kore savasi icin fetva cikaran. Ecdadin osmanli falan olamaz senin. Fatih mezarindan ciksa hepinizi yere yatirir suratiza sicar.

oğlum sen ne biçim konuşuyorsun Fatih Hazretleri hakkında ağzını topla.

Biride şöyle Osmanlıyı koruma yasası çıkarsada sizin gibiler bir daha konuşamasa

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Biride şöyle Osmanlıyı koruma yasası çıkarsada sizin gibiler bir daha konuşamasa

aynen hocam önce bi ecdadını koruma yasası çıkarmak lazım bu gibilere.

---

evlat benim kim olduğumu bilmeden hocan şuymuş şuyun buymuş diye gtünden uydurarak konuşma. 80 60 darbelerini yapan kim? daha kim neyi yapmış neyi savunmuş onu bilmeden gelip konuşma burda mk. benim zihniyetimin ne olduğu ortada. görmek istemiyorsun cahilliğe sığınıyorsun sadece.

600 yıldır iç sorunu olmayan Osmanlı sen ve senin gibilerin zihniyeti yüzünden yıkıldı, şu anda karışıklık olması da sen ve senin gibiler yüzündendir.

inşallah sizi temizleme süreci çoktan başladı, en yakın zamanda da sen ve senin gibi topluma nifak tohumları sıçanlar yerle yeksan olacaktır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    HighElf bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

aynen hocam önce bi ecdadını koruma yasası çıkarmak lazım bu gibilere.

---

evlat benim kim olduğumu bilmeden hocan şuymuş şuyun buymuş diye gtünden uydurarak konuşma. 80 60 darbelerini yapan kim? daha kim neyi yapmış neyi savunmuş onu bilmeden gelip konuşma burda mk. benim zihniyetimin ne olduğu ortada. görmek istemiyorsun cahilliğe sığınıyorsun sadece.

600 yıldır iç sorunu olmayan Osmanlı sen ve senin gibilerin zihniyeti yüzünden yıkıldı, şu anda karışıklık olması da sen ve senin gibiler yüzündendir.

inşallah sizi temizleme süreci çoktan başladı, en yakın zamanda da sen ve senin gibi topluma nifak tohumları sıçanlar yerle yeksan olacaktır.

gelmiş hıyar ağası yine...

80 darbesini yaptıran ABD'dir American liberal sisteminin genişletilmesi için uzak karakol türkiyenin sosyalizme yönelmemesi için bu darbe Amerikancı Orduya yaptırılmıştır. 27 Mayıs darbesini de Amerika Birleşik Devletleri yaptırmıştır sebebi Liberal ABD den aradığını bulamayan ve sanayiye dönmeye karar veren Menderesin Sovyetler Birliğine 2 bakan göndermesidir.

Osmanlının 600 yıldır sorunu olmadığını iddia etmen tarihten ne kadar uzak olduğunu gösteriyor.

Benim gibi adamlar olmasa senin gibiler acından bokunu yer.

Toplam Hit: 9255 Toplam Mesaj: 104