folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=932674 Başından yaralanan çocuğun durumu ağır HAKKARİ - DTP’ye yönelik yapılan operasyonları ve tutuklamaların protesto edildiği Hakkari’de olaylar çıktı. Olaylar sırasında 14 yaşındaki Seyfi Turan başından yaralandı. Uzaktan çekilen görüntülerde bir polisin yakaladığı çocuğa elindeki silahla sürekli vurduğu görüldü. Yaralanan çocuk, vatandaşlar tarafından hastaneye götürüldü. Çocuğun durumu ağır. Saat 14.00 sıralarında Bağlar Mahallesi’nde yola barikat kurarak lastik yakıp, trafiğe kapatan yaklaşık 50 kişiden oluşan 2 gruba, polis müdahale etti. Çevik Kuvvet ekipleri gözyaşartıcı bomba ve basınçlı su kullanarak grubu dağıtmaya çalıştı. Göstericiler de zırhlı araçlara ve polise taş atarak karşılık verdi. Olay yerine çok sayıda çevik kuvvet polisinin sevk edilmesi üzerine, göstericiler ara sokaklara dağılarak eylemlerini sürdürdü. Polis grupların dağılması için zaman zaman havaya uyarı ateş açarken, göstericilere de müdahalede bulundu. Bu sırada 14 yaşlarındaki bir gösterici, başından yaralandı. Göstericiler yaralı olan arkadaşlarını bir süre taşıdıktan sonra olay yerine gelen ambulansa bindirerek, Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Olayların mahalle arasında çıkması yüzünden vatandaşlar da zor anlar yaşadı. Bazı evler biber gazı bombalarının çıkardığı duman içinde kaldı. Ara sokaklara dağılan göstericiler, uzun süre zırhlı araçlarla takip edildi. Bu arada, göstericilerin yol ortasına kurdukları barikatlar zırhlı araçlar tarafından temizlendi. Olayların yer yer devam ettiği Hakkari’de polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Bağlar Mahallesi’ne çok sayada zırhlı araç ve çevik kuvvet ekibi sevk edildi. YARALI GENCİN SAĞLIK DURUMU CİDDİ Olaylar sırasında yaralanan 3 kişiden, başından aldığı darbeyle kanlar içinde kalan 14 yaşındaki Seyfi Turan'ın durumu ciddiyetini koruyor. Dünden bu yana devam eden gösterilere bugün öğlen saatlerinde Özel Harekat polislerinin müdahalesi sırasında başından darbe alarak yere yıkılan Seyfi Turan, arkadaşları tarafından götürüldüğü Hakkari Devlet Hastanesi'nde ilk müdahalenin ardından Van'a sevk edildi. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Seyfi Turan'ın durumunun ağır olduğu belirtildi. Ya ulan madem 14 yaşındaydı ne halt yemeye orda polise itlik yapıyor.Çokda iyi olmuş.Vuran polisimizin eline,koluna,yüreğine sağlık.Hadi bu 14 yaşında daha cocuk diyelim ulan aynısı 20 yaşında adamın başına gelince de bizim medyamız aynısı haberi yapıyor.Peki ya bu 14 yaşındaki veled-ül zina bizim polislerimizden birinin kafasına taş attığında yaralanmasına neden olsaydı medya yine bu tür bir haber yapacak mıydı ? Yada 14 yaşındaki birinin taşı polisi yaralamaz mı ?! Bu polis de sizin bizim gibi adam.Bu adam devletin bir memuru.Bu adam halkdan biri üstelik yanlış birşey de yapmıyor.Artık bu acıtasyonlara kanmayın ! Bizim polisimizi,bizim askerimizi biz korumadığımız sürece başkası namüsait uzuvlarına bile takmaz emin olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gebersin şerefsizler polis napsın gülmü atsın kendine taş atanlar molotof atanlara,polisi açığa almak deil mükafatlandırmak lazım,bide özel harekatçı kıyılırmı ya :/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

polis bunu haketti,

o çocuk bugün ölse sorgusuz sualsiz cennete gider

sen polis olup o çocuğu döveceğine, git onu oraya yollayanları döv.

çocuğu tekrar geri kazanabilirsin bugün sana taş atıyorsa yarın çiçek atmasını sağlayabilirsin, ağaç yaşken eğilir.

ama döversen o ömür boyu Türkiye'ye düşman olur.

zaten PKK'da 12 eylülden sonra işkencelerden sonra ortaya çıkmadımı.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------

polis bunu haketti,

çocuğu tekrar geri kazanabilirsin bugün sana taş atıyorsa yarın çiçek atmasını sağlayabilirsin, ağaç yaşken eğilir.

bunu özel harekatçılar mı yapacak o polis mi yapacak hükümet valiye izin vermiyor polisemi izin verecek bunu yapması gereken askerdir işaret etmesi gereken hükümet ya da direk olarak söyliyelim tayyibdir dahada ötesi yoktur sen gidip polise bok atıyosun polis ne yapsın sanki devlet inanılmaz yetkiler vermiş bu adama yetkisi olanlar birşey yapmıyo bundan sebep polise taşlar atılıyor sonra polis çocuğu dövdü diye haketti cezayı yok öyle şey..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    bu böyle olmaz polis yanlış yaptı gerçekten.. yazık günah çocuğa yaa. aslında onunla yanındaki bikaç pij kurusunu tutup yakcak bak bakalım bidaha pkk sempatizanlığı yapabiliyolarmı.. :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

polis bunu haketti,

bunu özel harekatçılar mı yapacak o polis mi yapacak hükümet valiye izin vermiyor polisemi izin verecek bunu yapması gereken askerdir işaret etmesi gereken hükümet ya da direk olarak söyliyelim tayyibdir dahada ötesi yoktur sen gidip polise bok atıyosun polis ne yapsın sanki devlet inanılmaz yetkiler vermiş bu adama yetkisi olanlar birşey yapmıyo bundan sebep polise taşlar atılıyor sonra polis çocuğu dövdü diye haketti cezayı yok öyle şey..

la polisin hiç iradesi yok mu?

diyelim vali çocukları öldüresiye dövün dedi, polis de gidip çocukları gerçekten öldürüsüye dövmeli mi?

kaldı ki vali ya da hükümet böyle emir vermez.

söz konusu olan çocuklar lütfennnn duyarlı olun biraz.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

----------------------------

diyelim vali çocukları öldüresiye dövün dedi, polis de gidip çocukları gerçekten öldürüsüye dövmeli mi?

hoca sana lütfen

nasıl okudun dicem ama belkide ben anlatamadım sen demişsinki bu çocukları oraya gönderenleri dövmeli polis 

bende diyorumki sana bunu işaret etmesi gereken hükümettir devlet büyükleridir bunlar işaret etmeyip kimi valiler işaret edince yetkileri alınmıştır  ellerinden

bir polis emir almadan gidelim bu çocukları  şu adamlar yolluyor onları dövelim diyemez böyle bir yetkisi yoktur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

o çocukları zehirleyen milisler...

soysuzlar ,yedigi kaba pisleyen hayvanlar asıl suçlu onlar..

Zaten askerimiz, polisimiz büyük tahrik altındayken o kadar çocugu devlet düşmanı yapıp sokaklara salan kansızlar..  asıl suçlu onlar bana göre.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Böyle hainlere böyle muamele! O hain çocuk bile olsa bunların kanına işlemiş bikere..Türk polisinin açığa alınması yanlış..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

hoca sana lütfen

nasıl okudun dicem ama belkide ben anlatamadım sen demişsinki bu çocukları oraya gönderenleri dövmeli polis 

bende diyorumki sana bunu işaret etmesi gereken hükümettir devlet büyükleridir bunlar işaret etmeyip kimi valiler işaret edince yetkileri alınmıştır  ellerinden

bir polis emir almadan gidelim bu çocukları  şu adamlar yolluyor onları dövelim diyemez böyle bir yetkisi yoktur.

hacı oraya kadar hemfikiriz zaten,

fikir ayrılığımız şurdan çıkıyor

ben diyorum ki polis bu cezayı haketti, hiçbir sebep çocuğu öyle dövmesini gerektirmez.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

nihat bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

hoca sana lütfen

hacı oraya kadar hemfikiriz zaten,

fikir ayrılığımız şurdan çıkıyor

ben diyorum ki polis bu cezayı haketti, hiçbir sebep çocuğu öyle dövmesini gerektirmez.

Ya hocam şimdi çok saçmalıyorsun.Hiçbir sebep demişsin.

Bu adam pkk sempatizanlıgı yapıyor bölücü örgütün sempatizanlıgı bu.30 bin kişinin katili bir terör örgütü bu ! Belki o polisinde bir şehit akrabası var adam dayanamadı gereken müdahaleyi yaptı.

Bide olayı şöle düşün.Farzet ki senin baban yada abin falan polis.Böle bir gösteride bu cocuklardan biri kafasına taş attı abinin yada babanın kafasına ve sonra o yakının komaya girdi vs bişey oldu adam sakat kaldı.

Şimdi sana soruyom sen bu adama bir sopayı cok mu görüyorsun ?  Yada onu düşünme 30 bin kişinin katili bir terör örgütünün sempatizanı iti dövmeyi mi cok görüyorsun ? Bahsettiğimiz adam da 10 yaşında değil hocam 14-15 yaşında itler.Bu kadar masumlaştırmayın herşeyi.Bende 17 me yeni girdim ve afedersinde kafamın ermediği b*k  yok.

Toplam Hit: 10162 Toplam Mesaj: 96