folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

nihat bunu yazdı:
    -----------------------------

Hepaq bunu yazdı:
    walla bence çok iyi yapmıslar acıga almakla isterse teror örgütünün başı olsun en nihayetinde insandır terör örgütü ne yardım yataklık etmesi onun dövülmesini geektirmez alırsın yargılarsın neden apoyu dövmüyorlar söylesene sen bir bana??? dövseler dövemezler mi kim nereden bilicek??

arkadaşım saçma saçma konuşma hadi bu çocuğu geçtim babası mabası çıkıp yok bizim işimiz omlaz pkkyla dtpyle demiş ama apo dersen terörist dersen fiili olaylar girer işin içine olay değişir tadı kaçar mevzunun o zaman adamın donunu indirip s**meye bile hakkın olur kusura bakma demokrasisimi kaldı lan adam terörist be

ne diyon sen hocam burada insandan bahsediyoz bu devirde köpekleri balıkları bile egitiyorsan insanları daha kolay egitirsin sen onu döversen oda gelir seni döver kavga dayak hiç bir zaman çözüm degil ayrıca hiç bir polisde gidip dövemez suçlu olması onun dayak yemesi zorunda oldugu degildir

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Hepaq bunu yazdı:

nihat bunu yazdı:

Hepaq bunu yazdı:
    walla bence çok iyi yapmıslar acıga almakla isterse teror örgütünün başı olsun en nihayetinde insandır terör örgütü ne yardım yataklık etmesi onun dövülmesini geektirmez alırsın yargılarsın neden apoyu dövmüyorlar söylesene sen bir bana??? dövseler dövemezler mi kim nereden bilicek??

arkadaşım saçma saçma konuşma hadi bu çocuğu geçtim babası mabası çıkıp yok bizim işimiz omlaz pkkyla dtpyle demiş ama apo dersen terörist dersen fiili olaylar girer işin içine olay değişir tadı kaçar mevzunun o zaman adamın donunu indirip s**meye bile hakkın olur kusura bakma demokrasisimi kaldı lan adam terörist be

ne diyon sen hocam burada insandan bahsediyoz bu devirde köpekleri balıkları bile egitiyorsan insanları daha kolay egitirsin sen onu döversen oda gelir seni döver kavga dayak hiç bir zaman çözüm degil ayrıca hiç bir polisde gidip dövemez suçlu olması onun dayak yemesi zorunda oldugu degildir

hacım sen kendin demişsin. hayvanlar egitilebiliyor ama bunlar bir hayvan kadar olamadılar..

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

Hepaq bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:
    stillalive bunu yazdı:

polis bunu haketti,

o çocuk bugün ölse sorgusuz sualsiz cennete gider

sen polis olup o çocuğu döveceğine, git onu oraya yollayanları döv.

çocuğu tekrar geri kazanabilirsin bugün sana taş atıyorsa yarın çiçek atmasını sağlayabilirsin, ağaç yaşken eğilir.

ama döversen o ömür boyu Türkiye'ye düşman olur.

zaten PKK'da 12 eylülden sonra işkencelerden sonra ortaya çıkmadımı.

çok duyduk bunları. aslında iyi çocuktur abisi.. yok hocam yok hepsi sopalık bunların asacaksın illa.

-------------------------

senin yaptıgın kafatası milliyetçiliginden başka birşey degil  o zaman bunlarda seni sopalasın assın okey mi

eğer ben teröristi (bak daha deminde belirttiğim gibi çocuğu değil teröristi) dövdüğüm için kafa tası milliyetçisi oluyosam olayım gitsin hiç problem değil ama sen neden bahsettiğini bilmeden konuşuyorsun yazdığımı okumuyorsun

artı olarak BURSA NUTKUNU okumanı tavsiye ederim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Dövülmesi çok yanlış,üzerine ateş açılıp öldürülmeliydi...

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Orda polise taş atarlar kafasını gözünü yararlar.Poliste insan be kardeşim insaf bi yerde oda patlar. Onu döven polis değil anası babası düşünmeli. Amq ADamlar hem hepimizden iyi yaşıyor devletin kaynaklarından en fazla onlar yararlanıyor hemde en fazla onlar kahpelik ediyor. Anlamış değlim helal olsun POLİSİMİZE...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

"Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !"

başlıkta bahsedildiğine bakılırsa "yandaş" olarak adlandırılan şahısı eşşek kadar adam zannederiz. Politika tam da budur.  Tıpkı 17 yaşındaki Erdal Erenin yaşı büyültülerek idam edilmesi gibi.  Ya da geçen yıllarda 8 yaşındaki bir çocuğa terörist diye 13 kurşun sıkıldığı gibi... 

Bir kimsenin "yandaş"  olabilmesi için 18 yaşını geçmiş aklı selim birisi olması lazımdır. Neyin yandaşçılığını niye yaptığını net olarak ortaya koyması lazımdır. Bu yüzdendir ki  Anayasada 14 yaşındaki bir zat   "tam ehliyetsiz"dir. yani hiçbir sorumluluğu yoktur. Çünkü çocuktur daha. yandaş değil.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    o çocuk taş çılardan diğilmiş geçerken neolduğunu merak edip bakmış benim mynette okuduğuma göre polisi buyüzden açığa alıyorlar

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

NowalgiN bunu yazdı:

"Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !"

başlıkta bahsedildiğine bakılırsa "yandaş" olarak adlandırılan şahısı eşşek kadar adam zannederiz. Politika tam da budur.  Tıpkı 17 yaşındaki Erdal Erenin yaşı büyültülerek idam edilmesi gibi.  Ya da geçen yıllarda 8 yaşındaki bir çocuğa terörist diye 13 kurşun sıkıldığı gibi... 

Bir kimsenin "yandaş"  olabilmesi için 18 yaşını geçmiş aklı selim birisi olması lazımdır. Neyin yandaşçılığını niye yaptığını net olarak ortaya koyması lazımdır. Bu yüzdendir ki  Anayasada 14 yaşındaki bir zat   "tam ehliyetsiz"dir. yani hiçbir sorumluluğu yoktur. Çünkü çocuktur daha. yandaş değil.

8 yaşındakinde haklısında be birader 17yaş benim yaşım buyaştaki adamda aklıselim neyaptığınıbilmiyor sıfatına alınamaz ha yaşını büyütüp idam etmek hukuk dışıdır o ayrı sölediğin olayıda bilmiyorum zaten ama 17 yaşında bibok yiyorsan cezasını çekmen gerek eşek kadar olmuşun demektir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Şimdi geçen 1 Mayısa poisin biri bi kadına tekme atmıştı hatırlarsanız. Bizim sınıftaki kansızların damarı kabardı direk laf sokacak yer buldular. Kız diyorki SİZİN POLİSİNİZ kadına tekme attı ? Bu ne demek BİZİM polsimiz ?? Daha sonra okulda düştü kıçının üstüne geldi bizim AMBULANS gitti bizim HASTANEYE bizim DOKTOR muayene etti. Ama bunu anlamıyorlar. Polise taş atarlar polis bi tokat attımı hurra yok polis nasıl vurur felan filan. Onlar taş atarken polis insan değil duvarya amq polis vurdumuda kedi yavrusular hemen kırılırlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bambam66 bunu yazdı:
    o çocuk taş çılardan diğilmiş geçerken neolduğunu merak edip bakmış benim mynette okuduğuma göre polisi buyüzden açığa alıyorlar

çocuk dermi ben polise taş atıyodum geldi beni bu hale getirdi die?

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 10209 Toplam Mesaj: 96