folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

vallaha hiç birinizin yazdığını okumadım haberlerdi izledim zaten şunu diyeyim

o çocuk sopayı hak etti ama sonuç olarak o çocuk bayılana kadar dövülmemesi bukadar güç kullanılmaması lazımdı.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

NowalgiN bunu yazdı:
    -----------------------------

"Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !"

başlıkta bahsedildiğine bakılırsa "yandaş" olarak adlandırılan şahısı eşşek kadar adam zannederiz. Politika tam da budur.  Tıpkı 17 yaşındaki Erdal Erenin yaşı büyültülerek idam edilmesi gibi.  Ya da geçen yıllarda 8 yaşındaki bir çocuğa terörist diye 13 kurşun sıkıldığı gibi... 

Bir kimsenin "yandaş"  olabilmesi için 18 yaşını geçmiş aklı selim birisi olması lazımdır. Neyin yandaşçılığını niye yaptığını net olarak ortaya koyması lazımdır. Bu yüzdendir ki  Anayasada 14 yaşındaki bir zat   "tam ehliyetsiz"dir. yani hiçbir sorumluluğu yoktur. Çünkü çocuktur daha. yandaş değil.

Peki o halde bende ufak 10 yaşındaki yeğenimin beynine gireyim götüreyim onu kansız kürtlerin ortasına taş attırayım el bombası attırayım. Bu senin söylediklerine göre benim bu yaptığımda gayet normal yani ??

OLMAYAN SOY KIRIM YAPTIRACAKSINIZ O OLACAK!

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Ya hocam şimdi çok saçmalıyorsun.Hiçbir sebep demişsin.

Bu adam pkk sempatizanlıgı yapıyor bölücü örgütün sempatizanlıgı bu.30 bin kişinin katili bir terör örgütü bu ! Belki o polisinde bir şehit akrabası var adam dayanamadı gereken müdahaleyi yaptı.

Bide olayı şöle düşün.Farzet ki senin baban yada abin falan polis.Böle bir gösteride bu cocuklardan biri kafasına taş attı abinin yada babanın kafasına ve sonra o yakının komaya girdi vs bişey oldu adam sakat kaldı.

Şimdi sana soruyom sen bu adama bir sopayı cok mu görüyorsun ?  Yada onu düşünme 30 bin kişinin katili bir terör örgütünün sempatizanı iti dövmeyi mi cok görüyorsun ? Bahsettiğimiz adam da 10 yaşında değil hocam 14-15 yaşında itler.Bu kadar masumlaştırmayın herşeyi.Bende 17 me yeni girdim ve afedersinde kafamın ermediği b*k  yok.

la siz amma canavarlaşmışsınız ya,

kendinle o çocuğu bir tutacak kadar da saçmalamışsın

o çocuk ama sen adamsın

ayrıca 2 dk da amma senaryo yazdın yok taş kafaya gelmiş falan da filen. illa döveceksen biraz tokatla ama gelmiş dipçikle kafayı yarıyo denyo sanki ceviz kırıyo

http://habervan.com/haber_resim/manset/1008.jpg

-----------------------------------------------

stillalive
    voodoo

gkhn759
    Felony
    NowalgiN

SpoofU

Konuşuyorsunuz konuşuyorsunuz sonuç ortalığı karıştırıyorsunuz. Yanlış anlamayın yorumlarınız ve insancıl yaklaşımınız insan sevginiz ilgimi çekti sadece .

Bir zahmet şu alttaki soruya cevap verebilir misiniz?

Hajım iyi diyosun hoş söylüyosunda sana bir senaryo yazıyorum hemen. Gerçekleşme ihtimali çok çok yüksek bir senaryo.

Bu çocuk ölmedi böyle de dövülmedi geldi 17-18 li yaşlarına ve para kazanacam bahanesiyle geldi istanbula yada senin yaşadığın şehre. annene bacına karına sokak ortasında yavşak yavşak sarkan halkın huzurunu bozan tipler kimler sence?

Daha da ileriye gidiyorum bu piç kurusu geldi istiklalin ortasına koydu bombayı (zor bişey mii?) senin annen bacın ordan geçerken patladı bomba ve allah bin kere korusun ölmedi sakat kaldı anne.

Şimdi ben sana soruyorum. Bu çocuk ile aynı odaya koysalar seni sen bu çocuğu milyon parçaya bölüp insanlıktan çıkmaz mısın?

Bu şerefsizler bu kansızlar insanı insanlıktan çıkarır biraz daha mantıklı düşünelim arkadaşlar..

OLMAYAN SOYKIRIM VAR ETTİRMEYİN!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    vay amk., ülkedeki bütün pislik kürtlerin başının altından çıkıyomuş meğersem. Yav bi git Allah aşkına, çevremde bir sürü Türk serseri de var, bütün Türkler serseri mi şimdi? Almanya da senin Kürtler hakkında söylediklerini Türkler için söylüyorlar ama bu genellemeyi oranın cahili, faşisti, ırkçıları yapıyor. Aklı başında, okumuş, görmüş kişiler bütün Türklere mal etmeyin diyor. İkide birde soykırım soykırım diye tehdit etme, tapan sıkıyorsa bunu Kürtlerin yanında de aslanım ;)

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

XZ çok doğru tespitler bunlar sonuna kadar katılıyorum.

Kürdolar anlamıyor farkında değiller hepsini düşürdüler bir sözde kürdistan rüyasına hepsi bunu peşinde koşuyorlar. 

Şimdi şöyle bir düşünün diyelim ki Tamam meclisimiz ve halkımız Türkiyenin belli bölgelerini verdi Onlara ve sözde kürdistan kuruldu. Tabi en doğal hakkımız olan ekinden tarıma tüm yatırımımızıda geri çektik o topraklardan. boş kuru toprağı verdik onlara..

E ne oldu ne yapacaksınız siz boş kuru toprakla? Yatırım yok üretim yok. Sanıyormusun 1 haftada bir devlet kurulup üretime geçip hayatını devam ettirebilir. Öleceksiniz açlıktan be mallar. Saldırmaya devam edeceksiniz sağa sola. Gerizekalı kürtler açın gözünüzü de BOP denen puzzle nı hangi parçası olduğunuz, sizin özgürlüğünüzün kimsenin sikine de olmadığını görün!!!

Sen bir ülkenin bir ideolojinin piyonu olursan ben de çocuk-yaşlı, bebek-kadın dinlemem karım için anam için bacım için halkım için kelle alırım. 

Ben faşist miyim sizce? Bu şekilde davranmaya devam edersen beni FAŞİST YAPARSIN!

Ben insan değil miyim sizce? Bu şekilde davranmaya devam edersen beni İNSANLIKTAN ÇIKARIRSIN!

Ben müslüman değilmiyim sizce? Bunu bir ben BİR ALLAH BİLİR!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    vay amk., ülkedeki bütün pislik kürtlerin başının altından çıkıyomuş meğersem. Yav bi git Allah aşkına, çevremde bir sürü Türk serseri de var, bütün Türkler serseri mi şimdi? Almanya da senin Kürtler hakkında söylediklerini Türkler için söylüyorlar ama bu genellemeyi oranın cahili, faşisti, ırkçıları yapıyor. Aklı başında, okumuş, görmüş kişiler bütün Türklere mal etmeyin diyor. İkide birde soykırım soykırım diye tehdit etme, tapan sıkıyorsa bunu Kürtlerin yanında de aslanım ;)

SpoofU adın yukarıdaki listeye eklendi havlamayı bırakta cevap ver.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı:

XZ çok doğru tespitler bunlar sonuna kadar katılıyorum.

Kürdolar anlamıyor farkında değiller hepsini düşürdüler bir sözde kürdistan rüyasına hepsi bunu peşinde koşuyorlar. 

Şimdi şöyle bir düşünün diyelim ki Tamam meclisimiz ve halkımız Türkiyenin belli bölgelerini verdi Onlara ve sözde kürdistan kuruldu. Tabi en doğal hakkımız olan ekinden tarıma tüm yatırımımızıda geri çektik o topraklardan. boş kuru toprağı verdik onlara..

E ne oldu ne yapacaksınız siz boş kuru toprakla? Yatırım yok üretim yok. Sanıyormusun 1 haftada bir devlet kurulup üretime geçip hayatını devam ettirebilir. Öleceksiniz açlıktan be mallar. Saldırmaya devam edeceksiniz sağa sola. Gerizekalı kürtler açın gözünüzü de BOP denen puzzle nı hangi parçası olduğunuz, sizin özgürlüğünüzün kimsenin sikine de olmadığını görün!!!

Sen bir ülkenin bir ideolojinin piyonu olursan ben de çocuk-yaşlı, bebek-kadın dinlemem karım için anam için bacım için halkım için kelle alırım. 

Ben faşist miyim sizce? Bu şekilde davranmaya devam edersen beni FAŞİST YAPARSIN!

Ben insan değil miyim sizce? Bu şekilde davranmaya devam edersen beni İNSANLIKTAN ÇIKARIRSIN!

Ben müslüman değilmiyim sizce? Bunu bir ben BİR ALLAH BİLİR!

Bir Kürdüm ve bu vatanı en az sizin kadar seviyorum. Bırakın ailemi, sülalemin hemen hepsi Atatürkçüdür ve bir tane pkk sempatizanı bulamazsınız. Kürdistan denilen oluşumu ancak aptak ve kendini dışlanmış hisseden Kürtler destekler.Ayrıca Türk vatandaşı olmaktan onur duyarım ama sizin gibi ırkçılar insanı Kürtçü yapar.Bütün Kürtlere bölücü demekle ölücülüğün alasını yapıyorsunuz! @xz havlayan sensin, sana kemik atan olmadı koçum. Sen neyderlandda gayurun bi tarafını yala, madem çok seviyorsun Türkiye yi gel burada yaşa, öyle uzaktan sevmekle olmaz canım ;). Ben havlıyorsam siz başka bir tarafınızla konuşuyorsunuz. Son olarak, bizleri kardeşi olarak gören Türk kareşlerime canım feda, ama beni sırf Kürdüm diye bölücü, pkklı vs. diye yaftalayanlar sizden ala bölücü mü var?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek

O yaslardaki bir cocuk terore degil ama ancak annesine sempati duyabilir. Polis'e tas firlatmasini katiyen dogru bulmuyorum ve polisinde orada arbede cikarmak icin bulundugunu da goz onunde bulundurarak; ozel harekatci'nin giristigi cirkin eylemi kiniyorum. O yastaki bir cocuga vahsice saldirida bulunmak cozum yolunu tutmak degildir, aksine yangina korukle gitmektir; teror orgutune karsi duyulan antipatinin yanlis yerlere dogru cekilip, gercek suclulari aklayici bir zemin olusturmaktir. Dun panzerin altinda ezilen bir cocuk, bir baska gun kolu sivil polis tarafindan kirilan cocuk ve yine namlu-ucuyla; dipcikle olduresiye dovulen bir cocuk. Ulkeyi bir acmaza ve cikmaza sureklemek isteyenlerin yegane cabasi olarak nitelendiriyor; cocuklari on saflarda mevzilendirenlerede lanetler yagdiriyorum. Arkadaslariyla caddelerde top oynamasi ve kosturmasi gereken bir cocugun catisma alanlarinda olmamasi gerekirdi, hásili husranla bitti.

Alinmasi gereken onlemler baslica sunlardir:

1. Cocuklarin catismalarda kullanilmamasi

2. Polis kadrolarinin gozden gecirilmesi

3. Hukumetin farkli bir siyaseti yururluge koymasi

4. Cocuklarin agirlastirilmis mahkemelerde yargilanmamasi, cocuk oldugu gozetilerek egitimsel (ogretisel) ihtiyacina uygun yukumlulukte bulunulmasi

5. Cocuklara vazifelerin verilmesi, ansal durumlarinin gerekli tedavilerle duzeltilmesi ve farkli eylemlere sevk edilmesi

6. Provakatorlerin aciga alinmasi ve gerekli ceza yaptirimlarinin uygulanmasi

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Gokalp bunu yazdı:

O yaslardaki bir cocuk terore degil ama ancak annesine sempati duyabilir. Polis'e tas firlatmasini katiyen dogru bulmuyorum ve polisinde orada arbede cikarmak icin bulundugunu da goz onunde bulundurarak; ozel harekatci'nin giristigi cirkin eylemi kiniyorum. O yastaki bir cocuga vahsice saldirida bulunmak cozum yolunu tutmak degildir, aksine yangina korukle gitmektir; teror orgutune karsi duyulan antipatinin yanlis yerlere dogru cekilip, gercek suclulari aklayici bir zemin olusturmaktir. Dun panzerin altinda ezilen bir cocuk, bir baska gun kolu sivil polis tarafindan kirilan cocuk ve yine namlu-ucuyla; dipcikle olduresiye dovulen bir cocuk. Ulkeyi bir acmaza ve cikmaza sureklemek isteyenlerin yegane cabasi olarak nitelendiriyor; cocuklari on saflarda mevzilendirenlerede lanetler yagdiriyorum. Arkadaslariyla caddelerde top oynamasi ve kosturmasi gereken bir cocugun catisma alanlarinda olmamasi gerekirdi, hásili husranla bitti.

Alinmasi gereken onlemler baslica sunlardir:

1. Cocuklarin catismalarda kullanilmamasi

2. Polis kadrolarinin gozden gecirilmesi

3. Hukumetin farkli bir siyaseti yururluge koymasi

4. Cocuklarin agirlastirilmis mahkemelerde yargilanmamasi, cocuk oldugu gozetilerek egitimsel (ogretisel) ihtiyacina uygun yukumlulukte bulunulmasi

5. Cocuklara vazifelerin verilmesi, ansal durumlarinin gerekli tedavilerle duzeltilmesi ve farkli eylemlere sevk edilmesi

6. Provakatorlerin aciga alinmasi ve gerekli ceza yaptirimlarinin uygulanmasi

----------------------------

Olur dostum.Görürsem söylerim.Daha bugün istanbul Bostancıda teröristler polise kurşun sıktılar.Şehitlerimiz var.Polisin hangi şartlarda çalıştığını göz önüne getirmeden herkes ahkam kesiyor.Beyni yıkanmış cahil tipler önce işe taş atarak başlıyor ondan sonra işi büyütüyorlar.Bu nedenle devlet kurumları en ufak bir taviz bile vermeden yapılan saldırılara en ağır şekilde cezalandırma yoluna gitmekte haklıdırlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_dabbe
    by_dabbe's avatar
    Erkek

polis bunu kesinlikle hakketti hakkı yok çocuğu dövmeye!!!

çocuktur aklını almışlar onun ne olmuş sanki ordaki polis bunu bilmiyordu hee?

ben orda olsaydım bende polisin o hareketinden sonra bende polise saldırırıdım walla..

Uygun Fiyatlara Profesyonel Web xhtmlkod@hotmail.com
Toplam Hit: 10215 Toplam Mesaj: 96