folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Babasına Da Ayı Saldırmış...

Hakkari'de polis tarafından komalık edilen Seyfullah T.'nin babasını da bir ayı hastanelik etmiş.

Hakkari'de çıkan olaylarda Özel Harekatçı polis tarafından silahın dipçiğiyle vurularak komalık edilen Seyfullah T.'nin babası Mehmet T.'nin, iki yıl önce ayının saldırısına uğrayıp yaralandığı ve sol kolunda güç kaybı oluştuğu belirtildi.

İki yıl önce dağlık alana odun toplamaya gittiğini belirten Mehmet T., "Bir anda ayı saldırısıyla neye uğradığımı şaşırdım. Koşmaya başladım. Birlikte odun toplamaya gittiğimiz köylüler müdahale edip beni kurtardı. Hemen hastaneye kaldırıldım. Bir süre hastanede kaldım. 45 gün boyunca da her gün hastaneye hastaneye giderek tedavi oldum. Ama şimdi sol kolumda hasar oluştu." diye konuştu

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek
    Bırakın çocuk dövmeyi İstanbul ümraniye - Mustafa Kemal mahallesinde < Bi parti arabasına taş attı diye 2 tane çocuğu öldürdü bizim polisimiz, bunun kürdü türküyle alakası yok, İnsan hayvanlaşma evresine girince böyle şeyler normalleşiyor
    sizde bunu kürt türk olayına getiriyorsunuz bu amerikada siyahi insanlara yapılan zulümden başka bişey olabilirmi, siyahi bi genç ortamı gereği veya yoksukluktan bi hırsızlık yaptımı yakalandığında nasıl pataküte ağzı burnu dağılıyordu bu görüntüler heryerde bunu ırkçılıklada bağdaştırabilirsiniz, kendisini savunamayacağı bi çocuğa el kaldırmak delikanlılığa sığarmı?

Eylem yapmak için biriken kalabalık çocuk grubuna top ve oyuncak dağıtarak onlarla sohbet edip gönüllerine giren Polislerimizde var abi, sen buna orda dayak atarak kendine düşman edersinki bu orda çocuğa dayak atan kişinin hayvanlaşmasından dolayı düşünemediği bişey, bunun içindirki devlet onu uzaklaştırarak yaptığının yanlış olduğunu gösteriyor..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek

bende dövülmemesinden yanayım ama, adamın anası babası o veledi küçükken kötü geliştirmiş ve sonra tekrar o fikirleri enjekte edecektir mutlaka. E bu durumda, öyle çocukları önden gönderenlere, polis veya asker çiçek attıkça daha da artarak gelecek bunlar. Ben bunu yaptıkça hiçbirşey yapmıyor karşı taraf diye kendini ayrıcalıklı görmeye kalkacaklar.

hem dövmeden-çocuklara zarar vermemeyi sağlayıp, hemde bunları engellemek için ne yapmak gerekiyor?

e birisi bedel ödemeli, ve ödeyecekse eğer ona o fikirleri veren babasını bulup onu mu dövdürmeli o zaman? sonuçta ne olursa olsun karşı tarafın bir azgınlığı ve somut hareketi var. ve kısasa kısas yapmadıkça kuduracaklar daha fazla.

Düşünüyorum, o halde varım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ya o kadar istiyorumki bu konuya dahil olmayı ama bidaha ban yiyemicem sadece devlete taş atan , kamu malınıza zarar veren pkk sempatizanı olan bir çocuk mu yoksa bunu döven polismi senin gözünde değerlidir deseler polisi seçerim burdan hareketle polisin açığa alınması deil çocuğa dava açılmasını mantıklı görürdüm

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_coder
    karizma_coder's avatar
    Erkek
    kafasını koparsın az bile yapmış o adamı bırak açığa almayı elini öpeceksin...

bu hükümet neden böyle yav... doğru iş yapanı şutluyolar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    Ya herkes iyi olmuş diyor ama yasalar var uyulmak zorunda o yüzden topun ucuna gitti adam kamera filan olmasaydı çocuk ölsün kimsenin umrunda olmaz. Ah o kamera olmayacaktı.

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Adanedhel
    Adanedhel's avatar
    Erkek
    demokarasi insan hakları diye kıçımızı yırttık adamları bizi öldürüyorlar biz vurdukmu suç oluyur..nassı ya nassıya..hepsini taksimde sallandıracaksın..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

O çocuk dediğiniz bu gün şehirde taş atar yarın dağda kurşun gebersin şerefsizler o polise ne diyeceksiniz o bölgede asker olanın polis olanın piskolojisinide düşünsünler yaşadıklarını hissettiklerini yanlarında olmayan onlarla yaşamayan bilemez. Ne çabuk unutuldu bizim polisimizi sokak ortasında döven onlarca şerefsizi adam ellerinden zor kurtuldu düşünün o çocuk bizden olsaydı polislerde onlardan acaba bu kadarla bırakırlarmıydı.

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    -----------------------------
    elevator bunu yazdı:

terör bitmez gençlik bu vaziyetteyken ne hükümet nede Tsk terörü bitiremez .

bugün senin(benim) genelkurmay başkanın

"devlet gençlerin dağa çıkışını engelleyemedi" diyor .

bugün senin korgeneralin çocuğu ziyarete gidiyor geçmiş olsun diyor ...

sen kalkmış ne hikayeler anlatıyorsun :) sanık açığa alınmış sen masal anlatıyorsun :) demekki polisin yaptığı yanlış .kalkmış bunu savunuyorsun.

birde ekliyorsun :)

" ha açık açık çıkıp ben pkklıyım diyemiyorsun da böyle kıvırıyorsan çık masada oyna bari"  

hade len ordan.

ne demek istiyorsun  terör bitmez demekle , Türk milleti bu savaşta henüz son sözünü söylememiştir. Son tersaneyede girilse teslim olmayacaktır, şu ana kadar hep bu millet hep kendini savundu, daha vahim olaylar olmasın masum insanların kanına girmeyelim diye hep sustu. Birlğimiz bozulmasın diye sineye çekti bunu unutma.

Türk milletinin yenildiğini uman şuursuzlar ve hainler sürüsü bakalım hesap günü geldiğinde nerede olacak. Ermeninin yaptığı plan gibi kürdün planını da kafasına geçirmesini bilir bu millet. Sen tarafını tuttuğun örgütün zaferini kucaklamaya hazırlanıyor olabilirsin ama Türkler daha savaşa yeni başlıyor. 

tarafınıda belli ettiğine göre avatarındaki Türk bayrağını çıkarsan diyorum ve senin nezdinde milletimizin yenildiğini  uman tüm saftiriklere söylüyorum , Türke kefen biçenin sonunun korkunç olur!

bak hala şehit veriyoruz !!! ve çatışma saatlerdir sürüyor ...

ben sana şimdi hasiktir len desem beni banlayacak zihniyet seni banlamamakla beni pkk lı? senide Türk  vatansever ilan etmişmi olacak?

sen nesin? kimsinki avatarımdaki bayrağımı çıkarmamı istiyorsun?

yine söylüyorum ..

hade lan ordan geyik...... Şemdinli'de askeri birliğe taciz ateşi açıldı: 1 asker şehit oldu.Çatışma halen sürüyor ...

buda son dakia haberi.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

polis bunu haketti,

o çocuk bugün ölse sorgusuz sualsiz cennete gider

sen polis olup o çocuğu döveceğine, git onu oraya yollayanları döv.

çocuğu tekrar geri kazanabilirsin bugün sana taş atıyorsa yarın çiçek atmasını sağlayabilirsin, ağaç yaşken eğilir.

ama döversen o ömür boyu Türkiye'ye düşman olur.

zaten PKK'da 12 eylülden sonra işkencelerden sonra ortaya çıkmadımı.

onu oraya gönderen çocuğun akibetini düşünmüyorsa kendini savunmak durumunda kalan güvenlik güçlerimi düşünecek. bu piçler büyüyünce %100 terörist olacak ztn . ağır yaralanmışmış,  ölseymiş madem yaşaması suç bu veledi zinaların - yılanın başını küçükken ezmek lazım nede olsa.  Türkiyede yaşayıp da Türk milleti ile sorunu olmasaydı böyle birşeyde yapmazdı bunu sende çok net biliyorsun bence. 

ama senin niyetin teröristi destekleyip, ayrılıkçı örgütü haklı - yani kendini müdafa eden mazlum - olarak göstermekse bunu da yemeyiz hoca. tamam devleti elegeçirdiniz ( kürtçü dinci bir hal verdiniz tebrik ediyorum ) ama milleti aptal yerine de koymaya çalışmayın. Sen bana taş atacan kurşun atacan , ben kendimi savununca demohrasü insan haqlari diye havlayacan öyle mi ? insan hakları isteyenler önce insan gibi davranmayı öğrenecek, yada hayvan gibi geberecek. 

Türk milleti daha son nefesini vermedi hoca , kendimizi savunacaz tabi , akıllı olmanı öneririm. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 10211 Toplam Mesaj: 96