folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

aynı gösteride bi polisin kafasına taş isabet etmiş ve 7 dikiş atılmış en son hastanedeydi son durumu nedir bilmiyorum

bunu neden kimse ön plana çıkarmıyo ? 

www.yesilgrow.com - Growshop
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    -----------------------------

elebaşını da asacaksın beşikteki bebeğini de keseceksin, eğer akan kanın durmasnı istiyorsan terör örgütünü ve terör örgütünü kurtuluş gören mahalle halkını aman diyene kadar vuracaksın başka yolu yok bunun. Terörden medet umanları, milleti tehtidle yıldırmaya çalışanların ,  kan dökemez hale getirinceye kadar kanlarını dökeceksin . bknz israil, rusya, çin, ispanya ingiltere neler yaptı ve yapıyor. Ayrılıkçı ayaklanmalar iki şekilde biter ya örgüt silah bırakır ya da harita yeniden çizilir. örgütün silah bırakmasının tek yolu arkasındaki halk desteğini kesmektir, bugün kimse pkk lı olmaktan korkmuyorki , herifler meclise bile girdi  , bölücülüğü cezalandıracak bir devlet yok çünkü başta, ee kuzgunlar da leşte tabi...

bir tane piçin kafasını kırmışlar ki suç oldu mk, herifin orda karakola roket atması suç değil, o piçin polise molotof atması suç değil fakat askerin polisin kendini savunması suç öylemi. Bu savaşı Türkler başlatmadı ama Türk polisinin kendini savunması suç. Sesiniz iktidardakilerin basiretsizlği, ordunun zaafı  yüzünden böyle çok çıkıyor. osmanlı tokatını özlediniz belliki .Halaa yok çocuk masummuş?? Taşak mı geçiyonuz, Türk milletinin sabrını mı deniyorsunuz nedir sorun anlamadım ?

ha açık açık çıkıp ben pkklıyım diyemiyorsun da böyle kıvırıyorsan çık masada oyna bari  ...

buradaki ince noktayı anlamıyorsun.

bunu yapanın "çocuk" olması bizim bu kadar sayfa yazı yazmamıza neden oldu,

yani polise saldıran kişi koca adam olmuş olsaydı, benim için hiç sorun olmazdı bu yapılan, polisin yanında olup bir tekme de ben sallamak isterdim.

ama "çocuk" olunca işler değişir.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

elebaşını da asacaksın beşikteki bebeğini de keseceksin, eğer akan kanın durmasnı istiyorsan terör örgütünü ve terör örgütünü kurtuluş gören mahalle halkını aman diyene kadar vuracaksın başka yolu yok bunun. Terörden medet umanları, milleti tehtidle yıldırmaya çalışanların ,  kan dökemez hale getirinceye kadar kanlarını dökeceksin . bknz israil, rusya, çin, ispanya ingiltere neler yaptı ve yapıyor. Ayrılıkçı ayaklanmalar iki şekilde biter ya örgüt silah bırakır ya da harita yeniden çizilir. örgütün silah bırakmasının tek yolu arkasındaki halk desteğini kesmektir, bugün kimse pkk lı olmaktan korkmuyorki , herifler meclise bile girdi  , bölücülüğü cezalandıracak bir devlet yok çünkü başta, ee kuzgunlar da leşte tabi...

bir tane piçin kafasını kırmışlar ki suç oldu mk, herifin orda karakola roket atması suç değil, o piçin polise molotof atması suç değil fakat askerin polisin kendini savunması suç öylemi. Bu savaşı Türkler başlatmadı ama Türk polisinin kendini savunması suç. Sesiniz iktidardakilerin basiretsizlği, ordunun zaafı  yüzünden böyle çok çıkıyor. osmanlı tokatını özlediniz belliki .Halaa yok çocuk masummuş?? Taşak mı geçiyonuz, Türk milletinin sabrını mı deniyorsunuz nedir sorun anlamadım ?

ha açık açık çıkıp ben pkklıyım diyemiyorsun da böyle kıvırıyorsan çık masada oyna bari  ...

Heh gözünü seveyim cümleyi ağzımdan aldın XZ...

"ha açık açık çıkıp ben pkklıyım diyemiyorsun da böyle kıvırıyorsan çık masada oyna bari  ..."

pkk-dtp-amerkancı olduğunu itiraf etmeden bu şekilde kelime oyunları uyapmayacaksın XZ yüreğine sağlık..

stillalive işte bizde buna karşı çıkıyoruz buna tutarsızlık diyoruz..   Terörün büyüğü küçüğü olmadığı gibi teröristin de büyüğü küçüğü yok...

"yani polise saldıran kişi koca adam olmuş olsaydı, benim için hiç sorun olmazdı bu yapılan, polisin yanında olup bir tekme de ben sallamak isterdim.

ama "çocuk" olunca işler değişir."

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

terör bitmez gençlik bu vaziyetteyken ne hükümet nede Tsk terörü bitiremez .

bugün senin(benim) genelkurmay başkanın

"devlet gençlerin dağa çıkışını engelleyemedi" diyor .

bugün senin korgeneralin çocuğu ziyarete gidiyor geçmiş olsun diyor ...

sen kalkmış ne hikayeler anlatıyorsun :) sanık açığa alınmış sen masal anlatıyorsun :) demekki polisin yaptığı yanlış .kalkmış bunu savunuyorsun.

birde ekliyorsun :)

" ha açık açık çıkıp ben pkklıyım diyemiyorsun da böyle kıvırıyorsan çık masada oyna bari"  

hade len ordan.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:
    gebersin şerefsizler polis napsın gülmü atsın kendine taş atanlar molotof atanlara,polisi açığa almak deil mükafatlandırmak lazım,bide özel harekatçı kıyılırmı ya :/
    seninde kafana vurur umarım dipcği (:

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:
    ONEMINUTE bunu yazdı:
    gebersin şerefsizler polis napsın gülmü atsın kendine taş atanlar molotof atanlara,polisi açığa almak deil mükafatlandırmak lazım,bide özel harekatçı kıyılırmı ya :/
    seninde kafana vurur umarım dipcği (:

okuyanda cocuk yolda yürürken birdenbire cocugun üstüne atlayıp vurdugunu sanacak.. biraz akıl...

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek

Hukumetlerce yurutulen cikar savaslari Turk milletine atfedilemezdir ve mal edilemezdir. Bu savastan yana olmayipta Turk milleti kapsamina giren, buna bende dahil olmak uzere milyonlarca insan vardir. Statukocularin kedi-fare oyunundan ibaret olan bir catisma zemininin halk bazinda pek kayda degerliligi yoktur; halk kitleleri cogunlukla savasin durdurulmasinda yana olup demokratik bir durus sergilemektelerdir. Rant cikarlari icin savasin devamliligini isteyen gucler teror orgutu ve hukumet elebaslaridir.

Kimse bu sekilde bir ongorude bulunup Turk milletinin baris istemini hice sayamaz, bu aciktan yararlanamaz. Turk milletinin besleyebilecegi tek duygu sevgi, baris ve kardeslik duygularidir. Savasci ruhumuzu emperyalist devletlere saklariz, kendi halkimiza degil.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    yazık.gerçekten çok yazık.aynı olayların tekrardan yaşanması için, cesaret olacak adamlara bu karar.vursun ve açığa alınsın.polisin elini kolunu bağlıyorlar.şerefsiz basın günlerce propaganda yaptılar.hiç birinin pkk'dan farkı yokki.polisinde sonunu getirdiler.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

peki şimdi ben bir çok kez sebepsiz yere polisin şiddetine maruz kaldım, şimdi silah kullanmam meşrumu ?

silah kullansam, öldürsem bana terörist, ölen polise şehit diyeceksiniz.

kusura bakmayında bence bu halktan bir sikim olmaz

bassinyourface
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Hocam küfür yasağı kaldırılsın yav sinir krizleri geçiriyorum!

Adi herifler polise taş atacaksın polis vuruncada ağlayacaksın! Oh ne güzel! Puştlar askerle şehrin göbeğinde ağır makinelilerle çatışmaya giriyolar içlerinden birisi vuruldumu ANBULANS (!) diye biyerlerini yırtıyolar! O hastane kapılarını kapatacaksın işte

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 10214 Toplam Mesaj: 96