folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

Terörist Yandaşını Döven Polis Açığa Alındı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya hocam şimdi çok saçmalıyorsun.Hiçbir sebep demişsin.

Bu adam pkk sempatizanlıgı yapıyor bölücü örgütün sempatizanlıgı bu.30 bin kişinin katili bir terör örgütü bu ! Belki o polisinde bir şehit akrabası var adam dayanamadı gereken müdahaleyi yaptı.

Bide olayı şöle düşün.Farzet ki senin baban yada abin falan polis.Böle bir gösteride bu cocuklardan biri kafasına taş attı abinin yada babanın kafasına ve sonra o yakının komaya girdi vs bişey oldu adam sakat kaldı.

Şimdi sana soruyom sen bu adama bir sopayı cok mu görüyorsun ?  Yada onu düşünme 30 bin kişinin katili bir terör örgütünün sempatizanı iti dövmeyi mi cok görüyorsun ? Bahsettiğimiz adam da 10 yaşında değil hocam 14-15 yaşında itler.Bu kadar masumlaştırmayın herşeyi.Bende 17 me yeni girdim ve afedersinde kafamın ermediği b*k  yok.

la siz amma canavarlaşmışsınız ya,

kendinle o çocuğu bir tutacak kadar da saçmalamışsın

o çocuk ama sen adamsın

ayrıca 2 dk da amma senaryo yazdın yok taş kafaya gelmiş falan da filen. illa döveceksen biraz tokatla ama gelmiş dipçikle kafayı yarıyo denyo sanki ceviz kırıyo

http://habervan.com/haber_resim/manset/1008.jpg

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o yaştaki çocuğun kafaya işlemiştir daha değişmez ağaç yaşken eğilir falan boş işler o yaştaki çocuk için:W

ben o yaşlardayken ülkenin durumunu, siyaseti, pkk yı terörü vs her bir boku biliyordum oda gayet iyi biliyordur. Şimdi benim yanıma yaşıtım biri gelse Kürdistan falan dese dövsem bende suçlu olacam öyle mi:)

Öyleyse suçluyum çünkü dövdüm :)

Bundan 2 sene önce de dövdüm o çocuğun yaşlarındayken :)

Atın lan içeri beni :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek
    hoca bu çocuğun dövülmesinde polisin tek haksız yönünü görüyorum o da şu polis bunu yaparak pkklı p** lerin eline koz verdi ortalıkta çıkıp derler şimdi kürt çocuklarını öyle dövdüler böyle dövdüler diye yoksa bunlar olağan şeyler biz az görmedik köy baskınlarında ölen bebekleri beyni dışarı çıkmış bebekleri askerler az tutmadı o çocukların beyinlerini elleriyle ama asker 14 yaşında bi puştun kafasına vurdu diye suçlu tamam orantısızdır uyguladığı güç ama hak ediyor bunlar böyle düşündüğüm için bana canavar ya da faşist diyebilirsin belki eğer dersen kabul ediyorum öyleyim alemin en kral canavarını biz içimzde saklıyoruz bir millet olarak 2 3 çapulcu dağa çıkıp fırlamalarını polisimin askerimin üstüne salarak bana canavarlık taslıyorsa bunlara karşı canavar olmaktan başka birşey gelmez elden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nihat bunu yazdı:
    hoca bu çocuğun dövülmesinde polisin tek haksız yönünü görüyorum o da şu polis bunu yaparak pkklı p** lerin eline koz verdi ortalıkta çıkıp derler şimdi kürt çocuklarını öyle dövdüler böyle dövdüler diye yoksa bunlar olağan şeyler biz az görmedik köy baskınlarında ölen bebekleri beyni dışarı çıkmış bebekleri askerler az tutmadı o çocukların beyinlerini elleriyle ama asker 14 yaşında bi puştun kafasına vurdu diye suçlu tamam orantısızdır uyguladığı güç ama hak ediyor bunlar

aynen şimdi onu da kullanacak:W

hemen ardahan yerel sitelerinden birisi(Sahibi dtpli): 23 nisan ırkçı çocuk bayramı başlığını atmış. Bir gün kafam esecek ilk vuracağım adam o gazeteci zaten.

Küfürde edemiyoz artık :W

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Ya hocam şimdi çok saçmalıyorsun.Hiçbir sebep demişsin.

Bu adam pkk sempatizanlıgı yapıyor bölücü örgütün sempatizanlıgı bu.30 bin kişinin katili bir terör örgütü bu ! Belki o polisinde bir şehit akrabası var adam dayanamadı gereken müdahaleyi yaptı.

Bide olayı şöle düşün.Farzet ki senin baban yada abin falan polis.Böle bir gösteride bu cocuklardan biri kafasına taş attı abinin yada babanın kafasına ve sonra o yakının komaya girdi vs bişey oldu adam sakat kaldı.

Şimdi sana soruyom sen bu adama bir sopayı cok mu görüyorsun ?  Yada onu düşünme 30 bin kişinin katili bir terör örgütünün sempatizanı iti dövmeyi mi cok görüyorsun ? Bahsettiğimiz adam da 10 yaşında değil hocam 14-15 yaşında itler.Bu kadar masumlaştırmayın herşeyi.Bende 17 me yeni girdim ve afedersinde kafamın ermediği b*k  yok.

la siz amma canavarlaşmışsınız ya,

kendinle o çocuğu bir tutacak kadar da saçmalamışsın

o çocuk ama sen adamsın

ayrıca 2 dk da amma senaryo yazdın yok taş kafaya gelmiş falan da filen. illa döveceksen biraz tokatla ama gelmiş dipçikle kafayı yarıyo denyo sanki ceviz kırıyo

http://habervan.com/haber_resim/manset/1008.jpg

Hajım iyi diyosun hoş söylüyosunda sana bir senaryo yazıyorum hemen. Gerçekleşme ihtimali çok çok yüksek bir senaryo.

Bu çocuk ölmedi böyle de dövülmedi geldi 17-18 li yaşlarına ve para kazanacam bahanesiyle geldi istanbula yada senin yaşadığın şehre. annene bacına karına sokak ortasında yavşak yavşak sarkan halkın huzurunu bozan tipler kimler sence?

Daha da ileriye gidiyorum bu piç kurusu geldi istiklalin ortasına koydu bombayı (zor bişey mii?) senin annen bacın ordan geçerken patladı bomba ve allah bin kere korusun ölmedi sakat kaldı anne.

Şimdi ben sana soruyorum. Bu çocuk ile aynı odaya koysalar seni sen bu çocuğu milyon parçaya bölüp insanlıktan çıkmaz mısın?

Bu şerefsizler bu kansızlar insanı insanlıktan çıkarır biraz daha mantıklı düşünelim arkadaşlar..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

işlerine geldin mi çocuk işlerine gelmeyince büyük oluyor bu şerefsizler

benimde 14-15 yaşlarında yegenlerim hadi kolaysa polise taş attır bakalım ne cevabı alacaksın

mersinde ki olay bayrak yakma olayı vardı o zamanlar benım amcamın oglu 10 yaşındaydı 

hadi aslanım şu bayragı yere at dedim bakalım ne tepki vercek diye

bana dediği şu :abi hiç olurmu bayrak yere atılırmı çok değerli ve kutsal dedi 

yukarıda verdigim örnek alsana benim yegende çocuk o yapmıyorda bu şerefsizler yapıyor ikiside çocuk

bunların kafasını ezeceksin bak bakalım bi daha yapabiliyormu.. 

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    bu çocuğun anası babası yokmu sopayı çocuktan çok anası babası hak ediyor anadoluda bir deyiş vardır ziyan tarlasına giden yolcunun büyüğünü döverler asıl cezayı anasına babasına vereceksinki bir dahaki sefere piçine sahip çıksın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:
    bu çocuğun anası babası yokmu sopayı çocuktan çok anası babası hak ediyor anadoluda bir deyiş vardır ziyan tarlasına giden yolcunun büyüğünü döverler asıl cezayı anasına babasına vereceksinki bir dahaki sefere piçine sahip çıksın

hoca ne sahip çıkması bunları oraya yollayanlar anaları babaları zaten

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Amerikan polisinin yetkilerin bilen var mı? Uygulamalarını bilen var mı? Avrupada polis nasıl çalışıyor haberi olan var mı? Peki polisimiz yoldan geçen masum bir insana karşı mı şiddet uygulamış?Polise saldıranın hiç suçu yok mu? Kısacası bizim polisimiz az bile yapmış.Bugün taş atan yarın bomba atar.Acilen bir kanun çıkarmak gerek.18 yaşından küçükler suç işlerse ailesinin de ceza alması gerek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    işte Türk polisi helal olsun adama onu açığa aldıranın ben anasına burdan selamlarımı iletiyom
Toplam Hit: 10210 Toplam Mesaj: 96