folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sınıfa ilk girdigim anda tiki gibi giyinmediğim için bakışlar üzerimdeydi...ilk ders tarih olduğu için tikileri
    tamamen unutmuş dersi takip ediyordum...

hoca tiki kıza şu soruyu sordu;

H: kızım 491 yılı kaçıncı yüzyıldır...
    T.K: 50. yüzyıl hocam :D
    H: teşekkürler...yanlış

o anda sınıfda bir tek ben ve tiki olmayan bir arkadaş yarıla yarıla güldük :d geri kalan tikiler aaaa!!!
    nasıl yanlış olur dercesine birbirine baktı :D

yine bir gün matematik dersi vardı...hoca bana acayip kafayı taktı geç kaldıgım için ve arkadaşımla konustugumu gördü;

H: esat ne anlatıyorsun koraya

B: hocam bişey sordu onu anlatıyorum

H: tenefüsde anlatsana burası yerimi...

B: ama çok ısrar etdi hocam kıramadım :D :D

ben sınıfdakilerin buna gülecegini fala sanırken onlar offffff!!! dediler hepbir ağızdan :S

hoca küplere binmiş şekilde sağa sola bakarken hocalarına yağ çekme derdinde olan tiki bi kız kalktı;

H: hocam boşverin derse geçelim dedi...

aklı sıra beni ezicek hocaya yağ çekecek zilli :D

neyse ben tikicanların arasındaki günlerimi anlatim...

ramazan başlamamıstı...

arkadaşımla dersane çıkısında simit sarayına gidecek ve çay-sigara eşliginde sohbet edecekdik..

insanlık olsun diye sınıfdaki bikaç kişiye çıkışta çay içmeye gidicez sizde gelmek isterseniz buyrun dedim tabi bunlar kız :D
    hmm olabilir nereye gideceksiniz diyen kıza simit sarayı dediğimde kızın suratındaki o aptal ifadeyi görmeniz gerekliydi :D
    bana çaktırmamaya çalıştı ama o anda kız bizim işimiz var belki daha sonra gideriz dedi...fakat içinden şöyle dediğine eminim;
    "off kroya bak starbucks varken simit sarayına gidiyor benim ne işim var simit sarayında yaaaa" :D

evet o gün bizimle gelmediler fakat simit-çay-sigara üçlüsünün eşliğinde 2 kişi sohbet etdik ve onlar olsaydı edemezdik
    iyiki gelmemişler :D

dersde canımın sıkıldıgı güzel günlerden birinde hobi olarak ugraştıgım karikatür çizmeye devam ediyordum...
    karşımdaki hocayı çizmeye çalısırken çaprazımda oturan kız aynen şunları söyledi;

ayy şuna bak negüzel çiziyo...çok güzel olmus...

bunları duyan ve bişiler çizerken izlenmekden hoşlanmayan ben,hocayı çizdikden sonra konusma baloncugu çıkardım ve içine şunları yazdım;

"izlenmekden nefret ederim!!!"

beni izleyen kız bana aynen şöyle iltifat etdi :D;

uff salaga bak...bize diyor sanırım... :D

aslında bilmiyorki karikatür çizen...karükatür çizerken kendisini dikizleyen kızı nazikce sessizce uyaran biri salak degildir...
    bu onun kıvrak zekasını yansıtır :p

işte mürid ve mürideler...ben bunlarla 1 sene nasıl yaşarım bilmiyorum...sınıfda sadece 2 kişiyiz tiki olmayan...
    tikilere bişey demiyorum ama sanırım bizim sınıfdaki insanların karakterleri bi garip...

aslında anlatmak istedigim tikibebeleri kötülemek degil...ama tikibebeler özenti,karşısındakini ezmeye çalışan,garip
    insanlar(en azından sınıfımdakiler)

aslında daha neler neler oldu...ama şimdi anlatsam bitmez a.q :D

merak ediyorum mürid-müride kardeşlerimiz tikilerle uzun süre aynı ortamda bulunduklarında böyle ilginçlikler yaşadılarmı...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Eğlenmeyi bilmiyo bunlar be.

Hoca salla sen arkadaş bulmuşsun ya ona bak. Hangi okul bu?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

Eğlenmeyi bilmiyo bunlar be.

Hoca salla sen arkadaş bulmuşsun ya ona bak. Hangi okul bu?

dershene bu kardeş...dedigin gibi eglenmeyi bilmiyorlar sırf özentiilkden kasım kasım kasılıyolar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

:D war en ykin rkdasim bir tiki dir :D abi ustune gitme ne derse he de bide ii anlasmaya baq :D ise yariolr

bende dershanenin ilk zamanlari cok tki war sıkıntıdan uyurdum derslerde 

ben uyuken kızın biri beni durtukleid we - kalk hadi hoca bakio hem sacin bozulucak :D abi yeter kurtarin beni ya :( ama sonra alistim en zewkliside tikilerle uzun essek

abi atlama sacim bozlulca t-shirt kırıscak derken tum intikamni ialiosun dene

tiki vs gothic  uzun essek oynamistik :D  

Nerede o eski günler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

bende üniye başladığım ilk hafta, 2 kız, biz 2 erkeğe, "çıkışta Still-Art a okey oynamaya gidelim mi" dediler.

Ben "okey oynamayı bilmiyorum", arkadaşta "benimde çıkışta bi işim var" dedi.

Hemen ardından ben arkadaşa dönüp "bizde çıkışta kahveye gidelim bari, mahmutla serkanıda alır okey çeviririz" deyip onun üstüne arkadaşta "Olur walla" deyince kızlar dumur omuştu :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    yaff ben olsam sadece daşşak geçerdim =O)

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

bence dünyada boşuna nefes alıyor bunlar. hatta verdikleri karbondioksit ile bizi zehirliyorlar bile.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

ajan anlatsana ben bu tikky maceralarını acaip severim :D
    bi tanede ben anlatiim :)

şimdi dershanede ilk gün işte oturduk biz 3-4 arkdaş meslek liseler hakkında konşuyoduk (meslek lise / pc pgrmcılık öğrencisiyim:) )
    bi kız vardı oda duydu işte öss2 ile ilgili bişe bizim never-more da delphiyle ilgili bişe söledi kız hıı dedi biz tabi koptuk öldk :D :D 
    sora kız arkadaşlarıyla çıktı dışarı  :D :D 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    tikky özentisi gençler çoğalmak da.. converse modası bunu da desteklemekte !. onları kendi hallerine bırakıp içimizden geldiği gibi güzelce yaşamak lazım :).. hoca bu arada varsa başka güzel anıların anlat bakalım nasılmış :)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    ben çok dövdüm tikky... ayar oluom ibislere...

Yakarız Bu Gezegeni...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cosmic bunu yazdı:
    yaff ben olsam sadece daşşak geçerdim =O)
    daşşak geçmekde iyiyimdir hatda kuzenim yanımda olsa onlarla acayip daşşak geçeriz :D

ama henz yeni yeni ısınıyourm ortama...şöle 1 hafta sora dalga geçmeye tam anlamıyla başlarım :D

ama fazlada takılmayı istemiyorum...ders çalışim yeter :D:P

Toplam Hit: 11195 Toplam Mesaj: 89