folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
    bende üniverstedeyken bizde bi süzme salak tiky vardı okulun ilk zamanları daha yeni kaynaşıyoruz spor akademisi herkes eşofmanla , hatun saçlar fönlü kumaş pantalon acayip topuklu ayakkabılar felan , neyse ben sigara içicem çakmağı bulamıyom buda yanımda ateşin varmı dedim elimde sigara göstererek, yoo iyiyim ben kızımm dedi bizim bittiğimiz andı herkes yerlerde :DDD

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek

Kendi sefil dünyalarında mutlular bu tikky ler.Çağımızın salgın hastalığı.

Dershane dönemimden bi hatıramı anlatayım:

Olay söyle iki kişi kendi aralarında konuşuyorlar:

-1:Olmm lan ölüyom olm çoooks yorgınım koç 1234923 tur koşturdu bide üstüne ceza verdi

-2:oufff olm sorma zaten t-macimi salonda unutmuşumm 

-1:Abi çıkışta biraz takılalım sahaya gidelim basket oynarız

-2:Harbi ya oynayalım ama benim akşam ANTRENMANIM(Bu kısım yüksek sesle söylenir neden : herkes duysun :D ) var fazla oynayamam.

Dershaneden çıkıyoruz bunlar basket oynamaya gidiyorlar.Saha dershanemizin arkasında.Bende biraz meraktan bu arkadaşları izlemeye gidiyorum.Sonuç hiçbirindne bi zikim olmaz :)

Bide söyle tipler vardı:

Tenefüs zili çalar sanki köpek kovalar gibi koridora çıkar sınıfın kapısına yaslanır telefonunu çıkarır son ses müzik açarlar.

Bunlara kısaca Ş.Ö.G. diyorm ben (Şimartılmış Özenti Genç )

Size bi tafsiyem tikky bi kızla çıkmayın iliğimi kuruttu şerefsiz.2 sene önce olan olay zor toparlandım :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek

tikiler iyi olur abi niye öyle diyon onlar olmazsa tadı çıkmaz oraların

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mesela şuan saat 12:55 ben evdeyim 15 en geç 20 dk sora evden beşiktaşa doğru yola çıkarım...dershaneye yine geç kalırım ve tiki bebeler cins cins bana bakar :D bu neredeyse hergün tekrarlanıyo a.q :D ben geç kalıyom onlar bakıyo :D

bu gün anlatmaya deger bi olay olsada anlatsam :D:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    üniversiteye hazırlanırken bi tip vardı bizim dersanede.altında opel vectra.anahtar ve telefonu her daim elindeydi yavşağın.ders bitince dağılış saatinde bu ibne arabaya patinaj yaptırıp son sürat kalkıyodu ve dersanenin önünde son sürat gitmeye başlıyodu.işin ilginci pezevenk tenefüslerde bile o caddede araba sürüyodu.saçlar jöleli böle converse ayakkabılar falan.bildiğiniz tiky amk.bi gün yine tenefüsteyiz dersanenin yan tarafında bilgisayarcı vardı.bende oraya takılıyodum.dükkanın sahibide tam kabadayı yani öle böle değil.bi gün baktı geliyor durdurdu arabayı.kapıyı açtı.ibneyi tekmeleme başladı:)kafasına kafasına geçiriyor.dedi ulan bi daha bu yolda böle hız yaparak araba kullanmayacaksın.o günden sonra çocuk 20yle falan geçiyodu o yoldan:) bende ayar oluyorum böle tiplere.gördüm mü kan basıncım yükseliyor.antiky kurduğun akımın askeri kanadında yer alabilirim istersen:)

neyse ne laannn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

:) Alışırsın merak etme bi şüre sonra onlarda size alışır..İçinden deyim yüzlerine söversin zaten :D ben 3 yıldır Unide alıştım. Her taraftan (özellikle sarışın) tikky ler fışkırıyor.. Konuşmalarını dinliyorum bazen sırf gülmek, neşelenmek için... Mileet tip tip bakar bazen.

mesala: 

*"Caadeye gidelim starbucksta mocha içeriz"

-" [[mocha ne a.q]]... Dolmuş gidiomu ?"

*"Aaa! araban yokmuuu?" (bmw - mercedes demeik istiyo bide öle cllio falanda kesmiyor)

-"[[ a.q sana binip gitsek ya...:) ]]"

"Less is More"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:
    -----------------------------

bu kadar aşağılanmaya dayanamam intiyar etçem :'(

ehehe fistan hocam tikimidir değilmidir bilemem ama tikiysede sıradan bir tiki değil :D tarih ve siyaset başda olmak üzere ve ayiyetden bilgisayar konusunda üstün bilgilere sahip bi mürid :D haa tikimi tikiysede tiki en azından bilgili tiki :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    Fistandantilus bunu yazdı:

bu kadar aşağılanmaya dayanamam intiyar etçem :'(

ehehe fistan hocam tikimidir değilmidir bilemem ama tikiysede sıradan bir tiki değil :D tarih ve siyaset başda olmak üzere ve ayiyetden bilgisayar konusunda üstün bilgilere sahip bi mürid :D haa tikimi tikiysede tiki en azından bilgili tiki :D

lanetlendim..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    tabe forum genelinde fistan hocanın bi tikiligini duymuşlugumuz vardır :D

all this pain is an illusion...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek
    yahu anlamıyorum bu yeni neslin ne istediğini biri çıkar converse ayakkabıytla cumhurbaşkanının yanına gider sivil hareketıymıs birde gelir atatürkçülüğü savunur yahu hangi millet ecnebilerinm sözüyle yardımıyla adam olmuş ki biz olalım bu tikky lik bence evrimini tamamlayamayan arkadaşların kendi evrimlerini bu şekilde tamamlamasından başka birşey değil ben okulu asarım atari salonuna giderim aaaaaaa ohaa oldum yaaa atari salonu neee derlerrr götürürüm bunları atariye bu seferde çıkmak bilmezler ben okulu asarımmm sigara dumanında kimseyi görmediğin kahveye girer okey çeviririm ohaaaa çüşşş derler niye az ilerde sağlam bir cafe vardır çay 5 ytl tosat 15 ytl eder sana 20 ytl ben 20 ytl ile kahvedeki bütün millete çay ısmarlarım yahu yada en az 2 hafta kahveye takılırım aslanlar gibi ama bunlar anlamazz bunlar batılaşmak istiyolar rap müziğin anlamını vermek istediği mesajı bile anlamadan ben rapçiyim diye çıkar birde rock cılar var tabi saç baş boyatır simsiyahlara öyle konsere gider yahu arkadaşım bembeyaz giysen kimene olmaz ayak uyduracak of allahım offf
Toplam Hit: 11257 Toplam Mesaj: 89