folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    -----------------------------

cosmic bunu yazdı:
    yaff ben olsam sadece daşşak geçerdim =O)
    daşşak geçmekde iyiyimdir hatda kuzenim yanımda olsa onlarla acayip daşşak geçeriz :D

ama henz yeni yeni ısınıyourm ortama...şöle 1 hafta sora dalga geçmeye tam anlamıyla başlarım :D

ama fazlada takılmayı istemiyorum...ders çalışim yeter :D:P

yaff bi kaç olay daha anlat bea güzel oluyo =O) 

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    aynı şeyi ben dershanede yaşamıştım milllet değişik değişik şeyler söylüo kendini bişi sanıo takmıcaksın hocam anca öyle geçer

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anlat dediniz aklıma geldi bugün yaşadıgım bi olayı anlatim;

dershanedeyiz klima kapalıymış...hoca basıyo basıyo klima açılmıyo...hoca bi ara "şartel(böle yazılıyo sanıırım)inikdir biriniz kaldırabilirmi dedi...

kendini farketdirmeye çalışan tiki genç elinin hamuruyla delikanlı işine karışmaya çalıştı

tabi ben biliyourm rezil olacagını hiç müdahale etmiyorum...

hocam ben yaparım dedi ve atıldı..amcam şartel arıyo klimanın içinde :D klimanın kapağıyla falan oynuyo :D

sonra hocam bunun şarteli yok falan dedi...

hoca sonra çocuga olum şartel koridorda diyince yeşil converse'li arkadaş kıpkırmızı şekilde koridordaki şarteli kaldırdı :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

anlat dediniz aklıma geldi bugün yaşadıgım bi olayı anlatim;

dershanedeyiz klima kapalıymış...hoca basıyo basıyo klima açılmıyo...hoca bi ara "şartel(böle yazılıyo sanıırım)inikdir biriniz kaldırabilirmi dedi...

kendini farketdirmeye çalışan tiki genç elinin hamuruyla delikanlı işine karışmaya çalıştı

tabi ben biliyourm rezil olacagını hiç müdahale etmiyorum...

hocam ben yaparım dedi ve atıldı..amcam şartel arıyo klimanın içinde :D klimanın kapağıyla falan oynuyo :D

sonra hocam bunun şarteli yok falan dedi...

hoca sonra çocuga olum şartel koridorda diyince yeşil converse'li arkadaş kıpkırmızı şekilde koridordaki şarteli kaldırdı :D

ahuahua mal mal koptum =) 

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bunların kafatasının içindeki beyin değil mercimek :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

hep karikatur çizmek istemişimdir:| ama hiç yeteneğim yok, nezaman bişeyler çizmeye çalışsam sıçar korum ,

bu arada dewam et abi anlat tüm anılarını :D zevkli oluyor okuması

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    bu tikky kız tikky adam tikky kişi meselesi diil burda bi hata war bu salak kız salak adam salak kişi meselesi..

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

aaa hanı nerede halkların kardeşliği sosyal sınıf ayırımı yapma onlarıda örgütle burjuvazinin balcıkları arasından alıp onları emeğin yüceliğine çağır... :D :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

tiki olmak demek adam gibi giyinmek, iyi bir arabayla gezmek, pahali yerlerde yemek yemek değildir.iyi bir arabası olana tikky diyemezsiniz marka giyen bi adam a tikky diyemezsiniz.!.asil tiki denmesi gereken sahis bu saydiklarimi begendigi icin yapan degil, ozenti oldugu icin yapan kisidir, kisisel olgunluktan uzaktir. aslen ezik oldugu icin kendini surekli kanitlama ihtiyaci duyar, bunu yaparken de elinde olan tek seyi (yani parasini) kullanir, surekli $ov pesindedir. zaten baska bir sermayesi de yoktur. kendini gelistirmeye gerek duymaz, cok az konuda fikri vardir. ha bak şöleleri de var cogu kisinin oldugu gibi benimde bir cep telefonum var ama tikiyi tiki yapan bi yere gidildiginde bu telefonu cıkarıp alın bunu gotume sokun der gibi masanın ustune en gorunen yere artniyetle koymasıdır.

yani tikky : yaşamaya hakkı olmayan beyinsiz bir kişilik diyebiliriz :)...

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gharghamel bunu yazdı:

hep karikatur çizmek istemişimdir:| ama hiç yeteneğim yok, nezaman bişeyler çizmeye çalışsam sıçar korum ,

bu arada dewam et abi anlat tüm anılarını :D zevkli oluyor okuması

karikatür çizmek kolay işdir...sadece az bişi yetenek ister :p ama az ugrassan pratik yapsan becerirsin...

tam nezaman oldu hatırlamıyorum ama ismini hatırlamadıgım bi kız var sınıfda;

kız tam bir tiki hatda tikiliçe bide bunun bi arkadaşı var aynı sıradalar :D kızın götü biraz kalkık para var huzur var misali ama beyin yok...bunu nasılmı anladım işte şöle anladım;

tarih dersindeyiz...ilk dersler oldugundan öle kolay anlatıyordu hoca ozamanlar...

ilk çağ,orta çağ falan derken iyice konu pekişmişti...hoca tikiliçeye su soruyu sordu;

H:ilk çağı anlatırmısın bize kısa bi özetini alabilirmiyiz...

T: hocam ilk çağın başlarında ateş bulunmamıstı henüz ve insanlar avladıkları hayvanları çiğ çiğ yiyprlardı ne kadar iğrenç dimi ıyyyyy

-tam  o sırada tikiliçenin arkadaşı hop diye zıplar ve şöyle der-

2.T: kızım otculdu ozaman insanlar :D :D

ben arkada duvarları yumrukluyorum :D gülmekden kıpkırmızı olmuşum :d

daha vardır tikilerle maceram ama hatırlamıyorum hatırladıkça yazarım buraya burdan tikilerle yaşamaya mecbur kalan müridlere çağrıda bulunmak istiyorum...bu zamanların kıymetini bilin :D bulabildiginiz kadar espiri malzemesini toplayın :D arkadaşlarınıza anlatırsınız :D

Toplam Hit: 11259 Toplam Mesaj: 89