folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

Tikilerin Arasında Geçen 2 Haftam Ve İlginçlikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------

Alın Size Orjinal Bir Tikky

Tipini S***

-----------------------------
    a.q :@ Allah düşmanımdan başkasına böle dert etrafına böle insan vermesin...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Aha ben bu resimdekinin bi değişiğini tanıdım :D Herifin yüzüne söylemediğimi bırakmadım adam yanımda oturmaya devam etti. Abi adam benim sevdiğim kıza aşığım diyo,başka bi ortamda dikkatleri üzerine çekmek için aşık olduğu kız hakkında boyuna belaltı muhabbetler çeviriyo or**** evladı..Kızın yanına gidincede sanki hiçbişey yokmuş gibi yavşamalar falan..Hatırladıkça sinirim tepeme çıkıyo...Kızda gerizekalı aq,nerde böyle tip var hep kıçlarının dibinde aşık olduğum güne lanet olsun:( Neyse işin sonunda ben bu or**** evladı yüzünden sevdiğim kızı kaybettim...Sonra tepelerine öyle bi çöktüm,öyle bi baskı yaptımki ibhnalara analarından çıktıkları yere dönmek istediler :D Bazen görüyom yavşağı hala aynı triplerde aynı kasıntılıklarda..Aq ya ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya phust...Görende hareketlerinden o yavşak yavşak yayvan konuşmalarından bi sik sanacak,o yüzden bu tikkylere karşı acayip takıntım ve nefretim var..Hepsi aynı topunun aq..

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    bu nası bi tiptir a.q ya. bunu sikerken sertliğini iyi tutturup öldürmeli, yoksa çoğalabilir mazallah :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    yok   gerçekten İNSANA benzemiyor   da    tikkyleride   sevmem  fazla ama  bişiy   itiraf  etmek istiyorum  bazı pijlere  yakışıyor  şimdi  allah için :9 100 tane de  1 tane işte  öle çıkıyor  geriye  kalan 99 ü böle:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bulanik
    bulanik's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bi resmin fln warmı konuda çok met edilmişsinde merak ettim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    Hocalar siz daha kışı bekleyin yaa.timbırlend botlar geliyor ozman :D dar pantalon altına timbir botun dilleri dışarda özürlü gibi yürümeler sonra hergün farklı rengini giyme üstünde burberlar öfff leş gibide kokar :D.o günlerde gelcek daha

Fak yu!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    fransada tikky yok ki :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    Nerde gördün bi tiki daya siki.Nefret ederim tikilerden