folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TSK'da Neler Oluyor !!!!!!!!!!!

TSK'da Neler Oluyor !!!!!!!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:
    -----------------------------

lütfen sunu okuyunuz.

şu anda çok yakın arkadasım bingöl pülümürde (5 askerin şehit oldugu yer ) ve bu adam bırak kuru sıkı silahı bıçağı bile tutmayı bilmiyor. ve şimdi ilginç kısmı bu adamı roket atar çavuşu yapmışlar yetmedi piyade komando oldu. simdi bu adam oralarda ölürse bunun sorumlusu benim gözümde askerdir devlettirde ve suanki başta olan adamların hepsinin cümle alem diyorum. adamlar gözgöre göre ölüyor. Allahaskına ölenlere bir bakın. hepsi tertemiz yüzlü.

ve suraya yok vakit miş tarafmıs zamanmıs hepsinin amk. zaten medyanın genelinin ne mal oldugu belli.

daha önemli bir bilgi ise iskendurundaki şehit olayında, teröristler sınırdan bir gün önce giriş yapıyolar. ve asker üst rütbelerine bildiriyor. Ancak gelen cevaba bakın-> "dokunmayın" ve sonrasındaki olaylarıda gördük zaten. 1 gün sonra 7 asker şehit.

abicim açın gözünüzü yok devlete güvenim sonsuz yok tsk ya güvenim sonsuz. hani dısarda normal güncel hayatını yaşayan hırsızlık yapan çalan cırpanlar bile gözümde daha namuslu. bir tanesine günahımı vermem o kadar güvenim kalmadı. ve bu sölediklerim sonuna kadarda dogrudur. yok şöleymiş böylemiş diyip gazate küpürlerini koymayın önüme. söyleyenler su anda görev yapan samimi arkadaslarım.

Benim eski üyeliğim bunları anlatmaya çalıştığım için silinmişti . Dün yine bi konuda türk tarihi ile ilgili bişeyler anlatmaya çalıştım şimdi tbtde herkes bana vatan haini diyo

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

böyle alıntılar yaparken kaynak vermek zorunludur ?

ne bilicem ben siktiğimin vakit yada yenişafak gazetesının haberı olmadıgını ?

neden agresifiz böyle hocam saygılı olmak gerekmezmi

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Orduya tek gram güvenim kalmadı.Ha küfür de etmiyorum.Niçin?Çünkü ismine saygım sonsuz.Benim generallere değil Türk Silahlı Kuvvetleri ismine saygım var.

Pragmatism&Realism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

bigpower bunu yazdı:

chaigg bunu yazdı:

lütfen sunu okuyunuz.

şu anda çok yakın arkadasım bingöl pülümürde (5 askerin şehit oldugu yer ) ve bu adam bırak kuru sıkı silahı bıçağı bile tutmayı bilmiyor. ve şimdi ilginç kısmı bu adamı roket atar çavuşu yapmışlar yetmedi piyade komando oldu. simdi bu adam oralarda ölürse bunun sorumlusu benim gözümde askerdir devlettirde ve suanki başta olan adamların hepsinin cümle alem diyorum. adamlar gözgöre göre ölüyor. Allahaskına ölenlere bir bakın. hepsi tertemiz yüzlü.

ve suraya yok vakit miş tarafmıs zamanmıs hepsinin amk. zaten medyanın genelinin ne mal oldugu belli.

daha önemli bir bilgi ise iskendurundaki şehit olayında, teröristler sınırdan bir gün önce giriş yapıyolar. ve asker üst rütbelerine bildiriyor. Ancak gelen cevaba bakın-> "dokunmayın" ve sonrasındaki olaylarıda gördük zaten. 1 gün sonra 7 asker şehit.

abicim açın gözünüzü yok devlete güvenim sonsuz yok tsk ya güvenim sonsuz. hani dısarda normal güncel hayatını yaşayan hırsızlık yapan çalan cırpanlar bile gözümde daha namuslu. bir tanesine günahımı vermem o kadar güvenim kalmadı. ve bu sölediklerim sonuna kadarda dogrudur. yok şöleymiş böylemiş diyip gazate küpürlerini koymayın önüme. söyleyenler su anda görev yapan samimi arkadaslarım.

Benim eski üyeliğim bunları anlatmaya çalıştığım için silinmişti . Dün yine bi konuda türk tarihi ile ilgili bişeyler anlatmaya çalıştım şimdi tbtde herkes bana vatan haini diyo

hocam ama sende o gün yarım yamalak yazdın bişiler. insanlarda dogal olarak ermeni soykırımı olarak kabul etti. yani varsa bildigin bilgi söliyeceksin. kesin kaynak veya değil.

ama benim olayım tarihi bir olay veya kaynak felan değil. samimi oldugum adamların görevlerinde karsılastıgı bir olay cidden su aralar şok oldum dumur oldum resmen.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Hükümetin Suçunu şimdide Tsk ya atmaya çalışıyorlar herkes kendini nasıl sıyırmaya çalışıyorvay anasını heronlar görmüş ses çıkartmamışlar taraf gazetesi tarzı haberler daha öncede öyle dendigördümördü alakasız biryerin görüntüleri çıktı

hoca s*ktir git devletinide s*kerim tsk nı da adamların elinde onca silah var onca ekipman var hiç biri bi bok yapamıyo. o silahlar benim elimde olsun allahıma kitabıma 50 kişi ile temizlerim hepsini tsk mı yapamıyo benim yapabileceğim şeyi hepsinin arkasında bi piç var devletyininde tsk nında.

Afedersin ama b*k vurursun. Arkadaşın biri eklemiş önce teslim ol demen gerekiyor ateş etmeni yasaklayan bir hükümet var birkere. İsraili seven yok ama o konuda adamlara helal olsun lübnan askerlerimi kaçırdı diyerek yerle bir etti. Askere bu emri verecek bir adam gerekiyor ve bizim hükümette böyle bir adam yok ancak danışıklı dövüş gibi van münit desin başka birşey yapmasın.

Ayrıca askerin elindeki silahların birçoğunun pkkya destek veren devletler tarafından pkkya sağlandığınıda atlıyorsun.

Madem o kadar cengaversin desene Irak'a birtane askerim sizin ülkenizden gelen teröristle ölürse o korumaya kalktığınız pkk kamplarını basar askerlerin orayı zaptetmesini emrederim diye. Ama nerde durmadan askerlerimize van münit belki vazgeçerler silahıda şakacıktan getirmişlerdir deyip duruyor biri.

@bigpower

Sana vatan haini denmesinin nedeni ermeni diyip bırakman sanki soykırım yapmışız gibi lanse etmenden kaynaklanıyor. Ne ima ettiğini bilmeden yazı yazıp sonradan vatan haini diyor demen başlı başına hata kendi ülkesinin yapmadığı birşeyi yapmış gibi göstermeye çalışan tabiki vatan haini olarak görülür.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ben sadece ermeni konusunda hata yapıldı dedim soykırım diye bişey yazmadım , yazmamda

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Ben Söylüyorum Ve Bağırıyorum..

ABD İstemediği Sürece PKK BİTMEYECEKTİR.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

@bigpower

eger hala bu sekilde bir düşüncen varsa arada mantıgını yokla yani ozamanın ermeni nufusuna bak yok yalandır o nufuslar diyosan. suanki ermeni nufusuna bak.

ermeni lobisinin sölediği hersey her kaynak ve her mezar yalan.. bundan emin olabilirsin. ve zaten düşüncelerin böle ise veya daha bir farklı konu  veya biz yanlıs anladık ise acarsın bir konu anlatırsın durumu.

edit :yazmısın tekrar sölemişin zatende acıkla işte bildiklerini

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:

@bigpower

eger hala bu sekilde bir düşüncen varsa arada mantıgını yokla yani ozamanın ermeni nufusuna bak yok yalandır o nufuslar diyosan. suanki ermeni nufusuna bak.

ermeni lobisinin sölediği hersey her kaynak ve her mezar yalan.. bundan emin olabilirsin. ve zaten düşüncelerin böle ise veya daha bir farklı konu  veya biz yanlıs anladık ise acarsın bir konu anlatırsın durumu.

Ne diyorum , ne anlıyosunuz ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

edit yaptım :)

Toplam Hit: 11017 Toplam Mesaj: 78