Turknet Candır Yav

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yıllık sözleşme yapmadıkarı için istedikleri zaman zam yapabilirler gık diyemezsin çünkü sabit fiyat kontratı yoktur.

paketler aylık oldugu için kontorlü gibi düşünün

2gb500dk alacaktım (atıyorum haziran ) 30 TL 

2gb500dk alacaktım (atıyorum temmuz) 35 TL oldu abisi o.  hmmm mecbur alacaz o zaman.

turknet candır 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

turknet bağlattım çok hızlı oldu sorunsuz kullanıyorum ama sabit telefonda sorun var 1 haftadır çözemediler.

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

sonuc olarak turknete gecelimmi?.ttnetle sozlesme bitiyor. evdeki bulgurdanda olmayalim sonra.:)

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

sonuc olarak turknete gecelimmi?.ttnetle sozlesme bitiyor. evdeki bulgurdanda olmayalim sonra.:)

Hocam artıları ve eksileri var sen kendine göre değerlendirmelisin.

Temmuzda 64 tl olacak galiba ama ben kullanmaya devam edeceğim çünkü hız olarak memnunum ve kopma vs gibi sorunlar da yaşamıyorum. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

turknet bağlattım çok hızlı oldu sorunsuz kullanıyorum ama sabit telefonda sorun var 1 haftadır çözemediler.

3 ay oldu benim cozemediler.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

geçen ay 480gb kullanmışım bir ara bağlantı gitti. Aradım 3 saatte düzeldi. Kullanıma bir baktım oha dedim 480gb birde artislik yaptım adamlara.

Ev için ideal geçin bence.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

3 ay oldu benim cozemediler.

aranabiliyorum ama arama yapamıyorum, arama yapmak isteyince meşgul çalıyor sürekli seninde aynı mı hocam ? 

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Taahhüdün dolmasına 12 ay kaldı.. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Ttnet taahhüt bitti bunlari kısa vadeli deniyeyim ofisde 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Turknet bana 12 mbit internet sagliyordu kota yok,  sorun olmadigi surece hersey guzel ama telefonda kimseye ulasamiyorsunuz insan muhatap bekliyo karsisinda cozum olamasa bile ama siz robota dert anlatmak zorunda kaliyosunuz 1 ay internetsiz kaldim ustune birde faturayi kestiler karttan utanmadan lanet ettim ttnete gectim mecbur 

Ttnet arayinca hemen temsilci cikti sorunuma cozum oldular kisa surede 35 mbit down 3 mbit upload var suan kota var evet ama 16 mbite dusuyomus kullanimimi cok etkilemicek ayrica sene sonu kotalarin kalkacagina guvenerek cok dert etmedim,  ayni fiyati oducem ve en azindan bi sorun olunca muhatap var,  sevmiyorum ttneti antipatim var ama su an daha iyi bi cozum yok benim icin o yuzden ttnete devam

Gerci benim sorunum istisna olabilir ama canimi cok sikti, aslinda telefon sistemleri guzel bisey sorununuz neyse seceneklerden secip hemen iletiyorsunuz kimseyle muhatap olmadan ama belki ben sozlu izah etmek istiyorum ne olursa olsun birine anlatmak istiyorum derdimi ama yok iste cat diye kapatiyo yuzune telefonu sende bekliyosun cozsunler diye

Toplam Hit: 91186 Toplam Mesaj: 165
turknet