Turknet Candır Yav

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Hocam Emre zaten Turknet konularına yazıyor neden özelden yazdım diyorsun anlayamadım.

http://www.tahribat.com/Members/Muaddib 

Bu konuya yazmadığına göre kendini belli etmek istemiyordur diye direk nick vermek istemedim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Son durum nasıl arkadaşlar memnun musunuz? Başvurayım dedim çağrı merkezi diye bişeyleri yok. Telesekreter konuşup kapatıyor. Twitterdan yazayım dedim, tivitlerine gelen yorumlar çok korkutucu. Ne diyorsunuz türknet mi başka bir firma mı?

https://twitter.com/TurkNetAdsl/status/948533552899031040

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

superonline fiber internet kullanıyorum limitsiz, akk fln yok 90tl sadece geçen ayın yarısındaki kullanımı göstereyim, :D

evime baskına gelmediklerine şükrediyom, interneti sömürdün vicdansız diye :D hahashashsdasdf

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Son durum nasıl arkadaşlar memnun musunuz? Başvurayım dedim çağrı merkezi diye bişeyleri yok. Telesekreter konuşup kapatıyor. Twitterdan yazayım dedim, tivitlerine gelen yorumlar çok korkutucu. Ne diyorsunuz türknet mi başka bir firma mı?

TurkNet cok iyi. Ben TurkNet ile internete girdiğimi anladım. Ama su var, sorun yasarsan 10 yas yaşlanıyorsun. Sorun yaşadığında uğraşacağını bilerek al. :)

Ben 2 kere sorun yaşadım ama yine de devam dedim. Çünkü hız vs cok iyi. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    noname bunu yazdı

TurkNet cok iyi. Ben TurkNet ile internete girdiğimi anladım. Ama su var, sorun yasarsan 10 yas yaşlanıyorsun. Sorun yaşadığında uğraşacağını bilerek al. :)

Ben 2 kere sorun yaşadım ama yine de devam dedim. Çünkü hız vs cok iyi. 

ilk 2 ay bana da illallah ettirdi, ancak sonra rayına oturunca güzel.

bazen kopmalar oluyor ama modemden kaynaklı diye düşünüyorum.

wifi den bi video felan açınca ya da telefona uygulama yüklerken bi ara komple dsl ışığı felan gidio.

var mı aynı şekilde sorun yaşayan?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Cumartesi evraklarım eline ulaştı Türknet in hadi hafta sonunu saymıyorum yarın 3 . Gün ne gelen var ne giden bu hafta sonuna kadar bağlanmazsa çok uğraşamam çalışıyorum iptal Edicem herhalde 

Merhabaaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı

Cumartesi evraklarım eline ulaştı Türknet in hadi hafta sonunu saymıyorum yarın 3 . Gün ne gelen var ne giden bu hafta sonuna kadar bağlanmazsa çok uğraşamam çalışıyorum iptal Edicem herhalde 

eve gelip kurulum yapmıyorlar, bina içindeki bağlantınızı yapıp gidiyorlar, modem kurulumunu felan kendiniz yapmanız gerekli.

turknetten kullanıcı adı ve şifre sms ile gönderiliyor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

yok ya çağrı merkezi yoksa ben de yokum (:

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Yeni abone oldum çağrı merkezi aradı bugün gelecekler bağlantıya dedi ok dedim izin aldım işten çıktım eve gittim gelen olmadı. Müşteri hizmetleri zaten yok. Yarın büyük ihtimal hiç kullanmadan ipttsl edebilirim. Ana avrat soy sop bırakmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Face tivitir post altları şikayetler dolu . Telekom dan daha bok bir hizmet kalitesi var. 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Yeni abone oldum çağrı merkezi aradı bugün gelecekler bağlantıya dedi ok dedim izin aldım işten çıktım eve gittim gelen olmadı. Müşteri hizmetleri zaten yok. Yarın büyük ihtimal hiç kullanmadan ipttsl edebilirim. Ana avrat soy sop bırakmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Face tivitir post altları şikayetler dolu . Telekom dan daha bok bir hizmet kalitesi var. 

hocam turktelekom verdiği randevuyu kaç defa değiştiriyor biliyormusun bir başvuru yaptık her gün bir sonraki güne randevu attı en sonunda da eve kimse gelmeden kutunuzda sıkıntı var deyip gittiler.

yani deyip gittiler derken beni aramadı eve gelmedi , ttnet aradı beni elektrikçiye yaptırın dedi ama elektrikçi geldi adamın yapcağı bır sıkıntı yok ortada.

yani sonuç olarak bulundugun yerde superonline in kendi fiberi yoksa geri kalan herşey boktan oluyor hocam.

superbox ın sınırsız paketi olsa keşke.

Toplam Hit: 91185 Toplam Mesaj: 165
turknet