folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücut Geliştirme Hakkında

Vücut Geliştirme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

abi amatör diyosun, eğer evde takılıcaksan p90 ların en basitiyle başlayabilirsin bi araştır.

test 1 2
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

hangi aletlerle yapılır 0 kas tecrübe yok vs.

önce gidip bir spor salonuna yazılacaksın, evde mevde yapılcak bir iş değil yapılır diyen adamla tartışalım burda herneyse başlangıç seviyesi için zaten standart çalışma programı bellidir onu verirler ona uyacaksın. sonrası irade, beslenme, disiplin,

vücut tipinin tespitini tabi öncelikle yap ona göre program oluştur.

Zodiac tarafından 03/Nis/14 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

yok abi salona gidicem de dün gittim baktım hiçbi alet tanıdık gelmedi ahaha :) bi şu halter kaldırma şeyi vardı bi de koşu bandı. netten bakıyorum yeni başlayanlar için program vs ama bakalım 

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

Kardeş kullanacağın aletler zaten bench press, dambıl, çeşitli barlar z bar düz bar felan.

Yani öyle karışık işler değil git hareketleri yaparken nasıl nefes alacağını felan sor hocaya başla

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam 2 dambılla yapamayacagın bişi yok.ben evde yaptım hocam bayada kas yapmıştım.bi kaç tekniği var.3 ayda balon gibi olur.ilgilenirsen pm at hocam.bende yeniden başlayacam 4 ay kadar yapmadım bişi kalmadı yaza kadar tekrardan düzgün bişi olur...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

http://kickass.to/power-90-master-series-x264-mp4-dvdrip-t8749295.html

P90 iyidir senin için 2 dambıl ve bir bilgisayarla sınırsız eğlence.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/liste/delta-cok-fonksiyonlu-deluxe-kapi-barfiksi-mekik-sinav-cekme-aleti-ds-1325/productDetails.aspx?productId=spordelta787&categoryId=27081598&SKU=SPORDELTA787

hocalar hazır konu açılmışken linkteki ürünü almayı düşünüyorum. belimdeki rahatsızlıktan dolayı yıllar önce bıraktım sporla uğraşmayı ama tekrar başlamam gerek. almaya değermi iş görürmü bu alet??

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    sasalil bunu yazdı

http://www.hepsiburada.com/liste/delta-cok-fonksiyonlu-deluxe-kapi-barfiksi-mekik-sinav-cekme-aleti-ds-1325/productDetails.aspx?productId=spordelta787&categoryId=27081598&SKU=SPORDELTA787

hocalar hazır konu açılmışken linkteki ürünü almayı düşünüyorum. belimdeki rahatsızlıktan dolayı yıllar önce bıraktım sporla uğraşmayı ama tekrar başlamam gerek. almaya değermi iş görürmü bu alet??

Hacı ben bu aleti icat edenin yedi sülalesini sikeyim afedersin, var bende kapının pervazını parçaladım ilk asıldığımda esneme yaptı hala fiziksel olarak nasıl böyle bişe oldu bilmiyorum yere sırt üstü kapaklandım. Ama genede barfiks için birebir.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Boy kilo oranın oldukça ideal ama benim tavsiyem biraz daha kilo alman yönünde. 70civarlarına çıkabilirsen daha iyi olur.

Yeni başlayacaksan spordan önce ısınma ve spor esnasında nefes alış verişin hareketlerden çok daha önemli.

Şınav çekerek vücudunu genel olarak fit tutabilirsin.
    Hareketleri spor salonunda ki herhangi bir görevli gösterebilir. Antrenör yok demişsin ama parayı verdiğin adama bile sorabilirisn.

Son olarak tavsiye edebileceğim gölge boksu yapman. Karşında bir rakip varmış gibi havayı yumruklayarak çalışabilirsin. Emin ol sporla birlikde kolundaki oluşan kasların daha şekilli ve güçlü olduğunu fark edeceksin. 
    Tabi doğru yumruk atma şeklini öğrenmelisin. Youtubeda bulabilirsin birçok örnek video.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı

Hacı ben bu aleti icat edenin yedi sülalesini sikeyim afedersin, var bende kapının pervazını parçaladım ilk asıldığımda esneme yaptı hala fiziksel olarak nasıl böyle bişe oldu bilmiyorum yere sırt üstü kapaklandım. Ama genede barfiks için birebir.

geçmiş olsun hocam ama valla bende aynı şekilde belimin üstüne düşersem daha doğrulamam :) kapıyada pek güvenmiyorum açıkcası ama bi şansımı denemek istiyorum en azından çok pahalı bişey değil.

Toplam Hit: 7031 Toplam Mesaj: 66