folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücut Geliştirme Hakkında

Vücut Geliştirme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

evine iki tane 5 ıkı tanede 10 kıloluk dumpel al ve bu vercegım programı yap hocam

http://www.bodyforumtr.com/threads/evde-sadece-2-adet-dumbell-ile-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-pro%C4%9Fram%C4%B1-yap%C4%B1l%C4%B1%C5%9F-%C5%9Eekli.8554/

6 ay sonra gel ıkıncı programı yapayım

MeTiN_7 tarafından 04/Nis/14 08:16 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

hocam 2 dambılla yapamayacagın bişi yok.ben evde yaptım hocam bayada kas yapmıştım.bi kaç tekniği var.3 ayda balon gibi olur.ilgilenirsen pm at hocam.bende yeniden başlayacam 4 ay kadar yapmadım bişi kalmadı yaza kadar tekrardan düzgün bişi olur...

hocam kaç kiloluk?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı

hangi aletlerle yapılır 0 kas tecrübe yok vs.

önce gidip bir spor salonuna yazılacaksın, evde mevde yapılcak bir iş değil yapılır diyen adamla tartışalım burda herneyse başlangıç seviyesi için zaten standart çalışma programı bellidir onu verirler ona uyacaksın. sonrası irade, beslenme, disiplin,

vücut tipinin tespitini tabi öncelikle yap ona göre program oluştur.

Aynen katılıyorum spor salonuna gideceksin başka yolu yok.Burda yazılanların hepsini denedim ben olmuyor.Gidp en yakın salona yazıl başla hemen zaten yarın yazılırım diye düşünüyorsan o kafayla bu iş olmaz.

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

spor salonuna yazılıp sorcaksın bu kadar basit yok diyorsan ıkı dumbell al youtube dan nasıl hareketler yapabılcegını ızle yap 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Spor salonuna gitmene gerek yok

akşamları yemekten sonra, çıkıyorsun 4 km yürüyorsun bunun 2 km tempolu koşu yavaş yavaş yürü gibi koşu.

yürüyüş bittkten sonra 1 dk dinlenme molası buldugun herhangibir bankta 15x3 tam şınav çekiyorsun 

1 dk mola yere yatıp 15x3 mekik çekiyorsun.

bunu hergün yürüyüş ve tempolu yürüyüş hariç şınav ve mekiği artırıyorsun. hareketleri yedirerek ağır ağır kapalı kol açık kol yaparsan 2 ay sonra vucudun sana hafif gelmeye ve orjinal sağlı bir güç yapısına kavuşmuş olursun. daha sonra salona yazılıp alet edevata girebilrsin.

bol tavuk, haşlanmış yumuta beyazı. bunlara salona başlayınca ihtiyacın olur.

kendi uyguladıgım proğram.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    sasalil bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Hacı ben bu aleti icat edenin yedi sülalesini sikeyim afedersin, var bende kapının pervazını parçaladım ilk asıldığımda esneme yaptı hala fiziksel olarak nasıl böyle bişe oldu bilmiyorum yere sırt üstü kapaklandım. Ama genede barfiks için birebir.

geçmiş olsun hocam ama valla bende aynı şekilde belimin üstüne düşersem daha doğrulamam :) kapıyada pek güvenmiyorum açıkcası ama bi şansımı denemek istiyorum en azından çok pahalı bişey değil.

bende de var kapı barfiksi pervaza 3 çivi çaktım sıkıntı yok :)

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

evine iki tane 5 ıkı tanede 10 kıloluk dumpel al ve bu vercegım programı yap hocam

http://www.bodyforumtr.com/threads/evde-sadece-2-adet-dumbell-ile-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-pro%C4%9Fram%C4%B1-yap%C4%B1l%C4%B1%C5%9F-%C5%9Eekli.8554/

6 ay sonra gel ıkıncı programı yapayım

+1

buna birde beslenme programi verir misin hocam ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    sasalil bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Hacı ben bu aleti icat edenin yedi sülalesini sikeyim afedersin, var bende kapının pervazını parçaladım ilk asıldığımda esneme yaptı hala fiziksel olarak nasıl böyle bişe oldu bilmiyorum yere sırt üstü kapaklandım. Ama genede barfiks için birebir.

geçmiş olsun hocam ama valla bende aynı şekilde belimin üstüne düşersem daha doğrulamam :) kapıyada pek güvenmiyorum açıkcası ama bi şansımı denemek istiyorum en azından çok pahalı bişey değil.

Onu daha sağlıklı yapmak için şöyle birşey yapmışlar. Demirin ismi klima montaj demiri ama bu demirin ön ucu hafif yukarıya doğru çıkan versiyonu dahada sağlıklı olur bence

Yani demek istediğim şu U düşünün bunun sağ tarafındaki kısım yarım olacak öyle bir motan demiri varmı ?

xxkomandoxx1 tarafından 04/Nis/14 15:07 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    sasalil bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

verdim hocam bugün siparişi. elime geçsin bi deneyeyim, olmadı bende çivi çakarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    xxkomandoxx1 bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    sasalil bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Onu daha sağlıklı yapmak için şöyle birşey yapmışlar. Demirin ismi klima montaj demiri ama bu demirin ön ucu hafif yukarıya doğru çıkan versiyonu dahada sağlıklı olur bence

Yani demek istediğim şu U düşünün bunun sağ tarafındaki kısım yarım olacak öyle bir motan demiri varmı ?

bulunur hocam kanımca yani bi nalbura olmadı klimacılara bunları nerden temin ettiği sorulabilir..

Toplam Hit: 7034 Toplam Mesaj: 66