folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücut Geliştirme Hakkında

Vücut Geliştirme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Benim bir arkadasimin sitesi var. Gir vidyolara bak istersen. 

http://www.8weeksout.com/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek
    akenaton bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    akenaton bunu yazdı

hoca bu saatten sonra çok fayda etmez.. sen kitaplara yoğunlaş entellektüel beyin kası yap.. ciddiyim o zaman hiç kavga etmene gerek kalmadan halledebilirsin tüm problemlerini..

şimdi karşındaki sana dalmaya istekli olduktan sonra entellektüellik pek fayda etmiyor, o yüzden her kası biraz çalıştırmakta fayda var

haklılık payın var tabi ki ama; bunca yıldır okuyorum sınıfın en uslu çocuğunun dayak yediğini hiç görmedim :) 

hahaha hocam, gecmise dogru gittim bi an :) Bizim siniftaki en uslu cocugu, cok uslu diye dövmüstüm :)

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ulan adamın aylarını yemeyin sallaya sallaya :D

Hacı 1.si bu forumda bu işten anlayan hatırladığım bir hojucuk var ona pm at.

2 cok tekrar yap vs dıyenlerın tavsıyelerını takma ırılesmek ıcın en kısa yol az tekrar cok agırlıktır.

ilk aylar beslenmen azda olsa duzenlıyse proteın karbonhıdrat tozuna gerek yok.

ayrıca spor yapmadan bunları kullanırsan yag olarak ve dengesız kılo alırsın alamazsın dıye bısey yok ayrıca sunuda solemeden gecemıcem vıtamın kılo yapmaz.

salona git. varos bı salona gıtmemeye calıs . evde kas yapılır yapılmaz degıl gereklı aletlerı alırsan 700 800 lıraya yapılır.

ama salon ıstıkrardır. evdeyken kolay kolay kımse ıstıkrarlı calısamaz. ufak bır dısıplıne gırersın.

kardıyoyu dusuk tut zaten yeterı kadar kalorı yaktıgın ıcın kılon ıdeal degıl. metabolızman hızlıdır.

ayrıca tahrıbattan yapılmayacak 2 sey var :D 

1.si ürün satmak

2.si sporla alakalı kişiden değil direk konu ile tavsiye almak.

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Pazartesi: Incline Dumbbell Press(12.10.10.8 piramit), incline fly (4x12), bench press (3x8), cable curls (4x12, 3 farklı açıdan)

Salı: Deadlift(5 reps, gittiği kadar set, ağırlığı arttırarak), assisted pull ups (12.10.10.8), underhand pull dows (4x12), cable rows veya dumbbell rows (4x12), widegrip upright rows (4x12), smith machine shrugs(4x12)

Çarşamba: boş

Perşembe: Military press veya standing shoulder press (12.10.10.8), cable veya dumbbell lateral raises (4x12), cable veya dumbbell front raises, (4x12), bent over rows veya reverse fly (4x12) | ez bar curls (4x6) superset close grip bench press (4x6), hammer curls superset lying triceps extensions (4x10), cable curls superset cable pushdown (4x25)

Cuma: Squat (12.10.10.8), leg curls superset leg extensions (4x12), calf raises (4x12), cable crunch (4x12), weighted crunch (4x12), cable woodchoppers (4x12), leg raises (4x12)

Şimdi yeni egzersiz programımdaki sorun ne? Bir problem var ama çözemedim.

Not: Piramit setlerde de ağırlık artıyor tabiki.

krypt tarafından 10/Nis/14 11:45 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

http://www.uzmantv.com/vucut-gelistirmede-alt-karin-hareketleri-nelerdir

işini görür

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Pazartesi: Incline Dumbbell Press(12.10.10.8 piramit), incline fly (4x12), bench press (3x8), cable curls (4x12, 3 farklı açıdan)

Salı: Deadlift(5 reps, gittiği kadar set, ağırlığı arttırarak), assisted pull ups (12.10.10.8), underhand pull dows (4x12), cable rows veya dumbbell rows (4x12), widegrip upright rows (4x12), smith machine shrugs(4x12)

Çarşamba: boş

Perşembe: Military press veya standing shoulder press (12.10.10.8), cable veya dumbbell lateral raises (4x12), cable veya dumbbell front raises, (4x12), bent over rows veya reverse fly (4x12) | ez bar curls (4x6) superset close grip bench press (4x6), hammer curls superset lying triceps extensions (4x10), cable curls superset cable pushdown (4x25)

Cuma: Squat (12.10.10.8), leg curls superset leg extensions (4x12), calf raises (4x12), cable crunch (4x12), weighted crunch (4x12), cable woodchoppers (4x12), leg raises (4x12)

Şimdi yeni egzersiz programımdaki sorun ne? Bir problem var ama çözemedim.

Not: Piramit setlerde de ağırlık artıyor tabiki.

Nezamandan beridir bodybuilding yapiyorsun ?

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

2 seneye yaklaşıyor heralde artık.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Ulan adamın aylarını yemeyin sallaya sallaya :D

Hacı 1.si bu forumda bu işten anlayan hatırladığım bir hojucuk var ona pm at.

2 cok tekrar yap vs dıyenlerın tavsıyelerını takma ırılesmek ıcın en kısa yol az tekrar cok agırlıktır.

ilk aylar beslenmen azda olsa duzenlıyse proteın karbonhıdrat tozuna gerek yok.

ayrıca spor yapmadan bunları kullanırsan yag olarak ve dengesız kılo alırsın alamazsın dıye bısey yok ayrıca sunuda solemeden gecemıcem vıtamın kılo yapmaz.

salona git. varos bı salona gıtmemeye calıs . evde kas yapılır yapılmaz degıl gereklı aletlerı alırsan 700 800 lıraya yapılır.

ama salon ıstıkrardır. evdeyken kolay kolay kımse ıstıkrarlı calısamaz. ufak bır dısıplıne gırersın.

kardıyoyu dusuk tut zaten yeterı kadar kalorı yaktıgın ıcın kılon ıdeal degıl. metabolızman hızlıdır.

ayrıca tahrıbattan yapılmayacak 2 sey var :D 

1.si ürün satmak

2.si sporla alakalı kişiden değil direk konu ile tavsiye almak.

Hojucuk ortalıkta yok hocam. Hayırdır ?

Hocam salona gittiğinde ilk 2 ay zaten yaptığın şey antreman oluyor. Vücudunu eğip bükecek bir tempo yok. 2 ay içinde zaten olayı az çok çözmüş olursun. Bölgesel çalışmalara başladığın zaman teknik konusunda ve program konusunda araştırma yaparsın. Seninkisi dereyi görmeden, paçayı sıvamak oluyor.

Ben 8 senedir fitness yapıyorum. Spor yapan insanlar ve hocalar her zaman birbirini yalanlar. En doğrusu ne biliyormusun ? Bata çıka en doğrusunu bulacaksın. Şimdi sen buradan program istiyorsun fakat, arka kolu fransız ile çalışamayacaksın. Ne yapacaksın ? Bicepsi konsantrasyon yapamayacaksın. Ne yapacaksın ? Bu olay yıllara yayılacak birşey. Benim çok rahat yaptığım hareketlerde zorlanabilirsin.

Öncelikle vücudunu tanı.

Selametle.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Sen mi yazdin programini  yoksa  hocanmi  yazdi..  Platodamisin (Gelisme surecinin durmasi) ? 

2 senedir on off mu yapiyorsun  yoksa 2 senedir surekli mi yapiyorsun?

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    mclaren bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Sen mi yazdin programini  yoksa  hocanmi  yazdi..  Platodamisin (Gelisme surecinin durmasi) ? 

2 senedir on off mu yapiyorsun  yoksa 2 senedir surekli mi yapiyorsun?

Ben yazdım. 4 aylık 5x5 kuvvet programından sonra geçtim split rutine. Yaklaşık 3 aydır split çalışıyorum. Genelde antreman programını değiştirdiğimde vücudum olumlu tepki veriyor. Bu programa daha bu hafta başladım en az 2 ay gitmeden gelişme süreciyle ilgili bir şey söyleyemem.

2 senede sadece bir ara verdim 2 ay kadar gidemedim. Dönüşte 5x5'e başladım işte.

while (1<2)
Toplam Hit: 6980 Toplam Mesaj: 66