folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, Özel Kuvvetlere, Suriye konusunda Batılı güçler ve müttefiklerine karşı saldırı emri verdi.

İddia İngiliz gazetesi Telegraph'a ait. Hedef alınacak ülkeler arasında Türkiye de var. Gazete; haberi, Batılı istihbarat yetkililerine dayandırıyor. Telegraph'a göre, Tahran yönetimi, Suriye lideri Beşar Esad'ın iktidardan uzaklaştırılması ihtimalini ve bunun İran'a etkilerini masaya yatırdı. Toplantıda, Batının, Suriyeli muhaliflere verdiği desteğin İran'ın çıkarlarını tehdit ettiği sonucu çıktı ve Hamaney de İran'ın elit Kudüs güçlerine, bu ülkelere karşı saldırı düzenlenmesi talimatı verdi. Hedef alınacak ülkeler arasında ABD, İngiltere, Suudi Arabistan ve Katar'ın yanı sıra Türkiye de bulunuyor. Özel Kudüs güçleri İsrail ve Batılı ülkelere yönelik birçok saldırıdan sorumlu tutuluyor.(CNN Türk)

EĞER DOĞRUYSA BAKALIM ŞİMDİ NE OLACAK... BU...O...ÇOCUKLARI ÜLKEMİZE NASIL ZARAR VERMEK İSTEYECEK.

KAYNAK: http://haber.gazetevatan.com/turkiye-hedef-ulkeler-arasinda/476105/1/Gündem

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

adamların yanlış yaptıgı bişey göremedim .

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

İnşallah.

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bu iranda kendini birşey zannediyor ama bence kuru gürültü

yakında amerika girdiğinde görürüz zaten bakalım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

o... çocuğu demişsin de adam kendi bölgesini ve müttefiğini koruyor sömürgeci emperyalistlere karşı. bizim büzüğümüzün yetmediği şeyleri komşularımız yapınca neden bu kadar sinirleniyoruz? önümüzde Irak ve Afganistan örnekleri var daha çok tazeler. hiç mi ders almadık hiç mi görmüyoruz gerçeği beyler? yapmayın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adamlar neden o. çocuğu olsun kardeşim ? Adam kendisini ve müttefiklerini savunuyor. Bizim yapamadıklarımızı yapıyor. Bizde amerikanın müttefiği olduğumuza göre bizi de tehtid edecek ! Bu gayet normal. Ben bizle çok uğraşmayacaklarını düşünüyorum. Asıl düşmanları amerika ve israil.

Bugün bizim de topraklarımız tehtid altına girse oturup izleyecekmiyiz ? iran da oturup izlemek yerine icraat yapmak zorunda !

Terörün suriye destekli gelişinin arkasından yarın iranın parmağı çıkacaktır. Ben buraya yazdım ilerde görürsünüz.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    vayhayvanvay bunu yazdı

o... çocuğu demişsin de adam kendi bölgesini ve müttefiğini koruyor sömürgeci emperyalistlere karşı. bizim büzüğümüzün yetmediği şeyleri komşularımız yapınca neden bu kadar sinirleniyoruz? önümüzde Irak ve Afganistan örnekleri var daha çok tazeler. hiç mi ders almadık hiç mi görmüyoruz gerçeği beyler? yapmayın.

arkadasım adam saldırı emri vermiş. muhtemelen bomba patlatacak ve sivil  çoluk çocuk asker ölecek...

şimdi ben buna küfür etmeyeyimde kime edeyim....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    vayhayvanvay bunu yazdı

Dayı anlasalar böyle konuşmazlar. Şimdi herkes suriye pkkya silah sağladıgı için kötü gözle bakıyor oke peki türkiye neden suriyedeki isyancılara silah veriyor ? hepsi  abd oyunları hepsi 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83344/amerikanin-da-nato!nun-da-allah-belasini-versin-ilker-ramiz-pasa

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ortadoğu Çalkalanıyor. Amerika Wikiliks Bişeyler Yaptılar. Fatura Bu Yarımada da Yaşayan Halklara Kesildi....

Türkiye İrana Dalabilir... Türkiye Suriye yede Dalabilir....

Türkiye Bir Tanesine Acil Dalmazsa Şu Anda. Daha Sonra Hepsine Dalmak Gibi Bir Zor Duruma Düşmesi İşten Bile Değildir...

Bir Tanesine Esaslı Dalacakki Diğerleri Laga Luga Edemesin.

Ben Olsam İlk İrana Dalarım... Var Gücümle Çullanırım.

ShockMan tarafından 23/Ağu/12 11:03 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı
    vayhayvanvay bunu yazdı

Dayı anlasalar böyle konuşmazlar. Şimdi herkes suriye pkkya silah sağladıgı için kötü gözle bakıyor oke peki türkiye neden suriyedeki isyancılara silah veriyor ? hepsi  abd oyunları hepsi 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83344/amerikanin-da-nato!nun-da-allah-belasini-versin-ilker-ramiz-pasa

Güzel kardeşlerim - Arkdaslarım....Evet yazdığınız yorumlara katılıyorum...FAKAT..

Bir bombalı saldırıda Allah göstermesin...Eşini , anneni , babanı veya kardeşini veya akrabanı kaybetsen...

Yine aynı şeyleri buraya yazabilirmisin ? Yine İranı savunabilirmisin.

Bunu diyebiliyorsan ben birşey söylemiyorum.

Ben bunları düşünerekten küfür ettim. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül rahatsızlandı

Cumhurbaşkanı Gül'ün, kulağındaki rahatsızlığının nüksetmesi  nedeniyle Kırgızistan'dan erken ayrılacağı bildirildi

Bu durumlar ve açıklamalar sonra gülün bi kulak rahatsızlığı yüzünden apar topar dönmesi ?? Buna inanacak salak varmı aramızda ? Bu adam özel bir durum sebebi ile çağırıldı bu işte bi bokluk var..

Toplam Hit: 7715 Toplam Mesaj: 82