folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    doğruysa 3.dünya savaşı başlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Anasını satayım Amerika kurşun atacak olsa millet aslan kesilir, İran füze atacak olunca bir domalmadıkları kalıyor.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    vayhayvanvay bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

hadi bi götü yiyosa vursun amk.

kolay  mı lan öyle ha diyince ülke vurmak. adamın götünden kan alırlar kamil kan..

iran,suriye ecik cücük ülkeler anca kendilerini, müttefiklerini, halklarını tatmin eder.

iranın bi yanlış yapmasını bekliyor tüm dünya zaten.

israil, abd,avrupası,natosu.

sikerler. kankası ruslar,çinlilerde anca bakarlar.

tüm batının hedefinde iran varken iran o listedeki ülkere birden saldıracak.

abooov dostum sen ne yaptın? :D

bir düşünsene ırak'ın afganistan'ın libya'nın mısır'ın yanlışını bekledi mi sömürgeci kan emiciler? beklemedi. peki iran'ı niye senelerdir bekliyor? ruslar çinlililer anca bakar diyorsun, çin ekonomide abd'yi geçmiş durumda. rusya desen eski tüfek. peki ya türkiye? şuan için bir piyondan öteye gidemiyor malesef.

dostum o ülkelerde öyle yada böyle bir iç karışıklık vardı. abd bu karışıklıklardan faydalandı iyi kötü amacına ulaştı.

ama iranda o şekilde bir karışıklık yok.  o yüzden irana durduk yere topyekün saldırmak çok mantıklı değil. ama iran ilk kıvılcımı yakarsa,

abd,ab,israil hazır kıta bekliyor. bu üçlünün karışısında ne çin durur ne rusya. bizim tarafımızda zaten belli. kendi rahatlarının bozulmasındansa iranı feda ederler. abd nin çine rusyaya saldırmasını beklemek ahmaklık olur sanırım. bunu çin-rusyada biliyor olmalı. ama iran yıllardır abd nin hedefinde.

biz piyonuz. o konuda katılıyorum ama piyon bazen öyle bir taştırki veziri korur, şahı korur. bizde o vaziyetteyiz. bize bişey olması demek israile bişey olması demektir. bu oyunda abd vezir, israil şah.  israil düşerse abd iranda 1 adım atamaz.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bugünden beri buraya yazıyoruz...

Al abi habere bak...

PKK aynı anda 2 tabura saldırdı

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Derecik Beldesi Omurlu Köyü'nde bulunan Omurlu 2'nci Hudut Tabur Komutanlığı ile Derecik Jandarma Taburu'na PKK'lılar tarafından bugün eş zamanlı ateş açıldı.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21288126.asp

NE OLDU..TIRT..BAŞBAKA SORSAN...OVVV DURMAK YOK YOLA DEVAM. KARARLILIĞIMIZ SÜRECEK. NE KARARLILIĞI BE.. GÜNEYDOĞUNUN SURİYEDEN NE FARKI KALDI ARTIK.

AL İŞTE ŞİMDİ GÜNCELLEDİM  1 ŞEHİT VERMİŞİZ. BAŞIMIZ SAĞOLSUN. VATAN SAĞOLSUN.

ŞEMDİNLİDE....

THT2005 tarafından 23/Ağu/12 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    doğruysa 3.dünya savaşı başlar

hiç bir şey olmaz, rusya irana destek vermemeli, abd ortadoğuyu şekillendirecem derken rusyanın oyun alanına çevirdi ortadoğuyu... adamlar doğrudan tüm techisatıyla savaşa hazır geliyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ama kimi ?

önce rte sonra a. güloyu bakancıkları vekilcikleri ve sülalerini vurur

kaygusuz tarafından 23/Ağu/12 17:08 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

Bana göre abd ve yandaşları suriyenin yıkılmasını bekliyorlar suriye yıkıldıktan sonra abd ve saz arkadaşları (bizde dahil) irana saldırıda bulunacaklar ve bölgede tek başına kalan iran çaresizce yıkılışını izleyecek bizim şuanda yapmamız gereken bence doğru tamam amerikayı sevmem hatta nefret ederim emperyalist bir ülke sonuçta bizi çok iyi kullanıyor ama dediğim gibi eğer ki bu savaştan en az zararla kurtulmak istiyorsak abdnin tarafında olmalıyız aksini düşünmek bile istemiyorum rusya ve çin yıkılan iran için kılını kıpırdatmayacaktır bakın görün zaten amerika ve rusya gizli dosttur 2.dünya savaşını bilen bilir çine gelecek olursak ekonomisinin büyük bir bölümü avrupa ülkelerine bağlı elini eteğini çekerse tank dahi kaldıramaz yani rusya ve çin bu riskleri göze alıp iranı savunamaz gizliden yardım ederler ama savaş açamazlar abd ve natoya.

yani uzun lafın kısası suriye düştüğü zaman son kale olan irana gelicek iranda iç karışıklık çıkarmak zor olduğu için nükleer enerjiyi bahane edip irana saldırıda bulunacaklar.Bunuda zaten anlamak çok zor değil iranın şuan ki suriye tavrını hepimiz biliyoruz düşmemesi için elinden geleni yapıyor ama nafile.

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Ruzgar25
    Ruzgar25's avatar
    Erkek

Nedense ingiliz gazetesinde çıkıyor haber (Yalan dolan ile kargaşa çıkarmak)

Üç nokta
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    HugeBroly bunu yazdı

Bana göre abd ve yandaşları suriyenin yıkılmasını bekliyorlar suriye yıkıldıktan sonra abd ve saz arkadaşları (bizde dahil) irana saldırıda bulunacaklar ve bölgede tek başına kalan iran çaresizce yıkılışını izleyecek bizim şuanda yapmamız gereken bence doğru tamam amerikayı sevmem hatta nefret ederim emperyalist bir ülke sonuçta bizi çok iyi kullanıyor ama dediğim gibi eğer ki bu savaştan en az zararla kurtulmak istiyorsak abdnin tarafında olmalıyız aksini düşünmek bile istemiyorum rusya ve çin yıkılan iran için kılını kıpırdatmayacaktır bakın görün zaten amerika ve rusya gizli dosttur 2.dünya savaşını bilen bilir çine gelecek olursak ekonomisinin büyük bir bölümü avrupa ülkelerine bağlı elini eteğini çekerse tank dahi kaldıramaz yani rusya ve çin bu riskleri göze alıp iranı savunamaz gizliden yardım ederler ama savaş açamazlar abd ve natoya.

yani uzun lafın kısası suriye düştüğü zaman son kale olan irana gelicek iranda iç karışıklık çıkarmak zor olduğu için nükleer enerjiyi bahane edip irana saldırıda bulunacaklar.Bunuda zaten anlamak çok zor değil iranın şuan ki suriye tavrını hepimiz biliyoruz düşmemesi için elinden geleni yapıyor ama nafile.

Rusya risk alıp İranı savunamaz diyen arkadaş, Rusyanın Gürcistana girerken nasıl tehdit edildiğini hatırla istersen... ABD gerekeni yaparız demişti ne oldu? Rus nükleer denizaltıları ABD açıklarında beklerken, Rus donanması Akdenizdeyken ABD nin böyle salakça bir şey yapacağına inanıyorsan haddinden fazla Amerikan filmi izlemişsin demektir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 7781 Toplam Mesaj: 82