folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    vayhayvanvay bunu yazdı

o... çocuğu demişsin de adam kendi bölgesini ve müttefiğini koruyor sömürgeci emperyalistlere karşı. bizim büzüğümüzün yetmediği şeyleri komşularımız yapınca neden bu kadar sinirleniyoruz? önümüzde Irak ve Afganistan örnekleri var daha çok tazeler. hiç mi ders almadık hiç mi görmüyoruz gerçeği beyler? yapmayın.

Dayı anlasalar böyle konuşmazlar. Şimdi herkes suriye pkkya silah sağladıgı için kötü gözle bakıyor oke peki türkiye neden suriyedeki isyancılara silah veriyor ? hepsi  abd oyunları hepsi 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83344/amerikanin-da-nato!nun-da-allah-belasini-versin-ilker-ramiz-pasa

Güzel kardeşlerim - Arkdaslarım....Evet yazdığınız yorumlara katılıyorum...FAKAT..

Bir bombalı saldırıda Allah göstermesin...Eşini , anneni , babanı veya kardeşini veya akrabanı kaybetsen...

Yine aynı şeyleri buraya yazabilirmisin ? Yine İranı savunabilirmisin.

Bunu diyebiliyorsan ben birşey söylemiyorum.

Ben bunları düşünerekten küfür ettim. 

Ben İranı suriyeyi  savunmuyorum   kesinlikle  sonuçta  insan hayatı  din dil irk ayırt etmem sonuçta masum insanlar bizi bu duruma kim sokuyor ? Terör nasıl  bu kadar büyüdü ? yol kesmeler kucaklaşmalr  tokatlar ? hocam  abd oyunları bunlar halen akpli arkadaşlar  iraha  suriyeye  bok atmasınlar  adamlar durduk yere  böyle piçlik yapmıyolar sen adamın iç meselelerine karışırsan adamda sana böyle karışır olan  halka oluyo kesinlikle haklılar demiyorum  sadece kendimize neden sorusunu neden sormuyuroruz ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    vayhayvanvay bunu yazdı

o... çocuğu demişsin de adam kendi bölgesini ve müttefiğini koruyor sömürgeci emperyalistlere karşı. bizim büzüğümüzün yetmediği şeyleri komşularımız yapınca neden bu kadar sinirleniyoruz? önümüzde Irak ve Afganistan örnekleri var daha çok tazeler. hiç mi ders almadık hiç mi görmüyoruz gerçeği beyler? yapmayın.

Dayı anlasalar böyle konuşmazlar. Şimdi herkes suriye pkkya silah sağladıgı için kötü gözle bakıyor oke peki türkiye neden suriyedeki isyancılara silah veriyor ? hepsi  abd oyunları hepsi 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83344/amerikanin-da-nato!nun-da-allah-belasini-versin-ilker-ramiz-pasa

Güzel kardeşlerim - Arkdaslarım....Evet yazdığınız yorumlara katılıyorum...FAKAT..

Bir bombalı saldırıda Allah göstermesin...Eşini , anneni , babanı veya kardeşini veya akrabanı kaybetsen...

Yine aynı şeyleri buraya yazabilirmisin ? Yine İranı savunabilirmisin.

Bunu diyebiliyorsan ben birşey söylemiyorum.

Ben bunları düşünerekten küfür ettim. 

İran Vahşet Cumhuriyetini İslami Sanıyorlar... O Devletin İslam ile Alakası Yok... Var ama İslami Vahşet Uyguladıkları için (Vahşet ve İsamiyet Yan Yana Durmayan İki Kavramdır.)İslami Devlet Oldukları Tartışılır....   Çok Vahşiler.. Düşman olarakda Zorlu bir Düşmandırlar. 

Ama Sanırım Türkiye ile Kafa Kafaya Girebilmeyi Onlarda Göze Alamıyorlardır.

ShockMan tarafından 23/Ağu/12 11:16 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül rahatsızlandı

Cumhurbaşkanı Gül'ün, kulağındaki rahatsızlığının nüksetmesi  nedeniyle Kırgızistan'dan erken ayrılacağı bildirildi

Bu durumlar ve açıklamalar sonra gülün bi kulak rahatsızlığı yüzünden apar topar dönmesi ?? Buna inanacak salak varmı aramızda ? Bu adam özel bir durum sebebi ile çağırıldı bu işte bi bokluk var..

Buna katılıyorum hocam. Hepsi aynı saate denk gelemez !

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Cumhurbaşkanı Gül'ün, kulağındaki rahatsızlığının nüksetmesi  nedeniyle Kırgızistan'dan erken ayrılacağı bildirildi

Bu durumlar ve açıklamalar sonra gülün bi kulak rahatsızlığı yüzünden apar topar dönmesi ?? Buna inanacak salak varmı aramızda ? Bu adam özel bir durum sebebi ile çağırıldı bu işte bi bokluk var..

Yahu Sabah sabah İçim Kalktı... Ne Oluyoruz yahu. Hızlı bir Değişimmi var. Her şey Aniden hareketlendi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Baklım neler olacak hep beraber göreceğiz.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Ama Türkiyenin Yumruğu Ağırdır... Zamanında Sillesini Yemişlerdir Bilirler. :) 

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

haber manşetlerine bakıldığında zaten %70 i pkk - iran - suriye ile ilgili gittikte tırmanıyor..

5 şehit var 16 pkk lı öldürüldü..

3 cocuğunu pkk ya 6000 euro ya satmış.

Abdullah gül hastalanıp acil yurda dönüyor

Hamaney vur emri veriyor

ABD- ISRAİL ile birlikte iran ve suriyeyi vurmak için planı yapmış zamanı bekliyor..

Suriye için troplantılar başlamış. Askeri yaptırımlar masaya yatırılmış.

v.s v.s

bakalım daha neleri göreceğiz.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

Hangi silahlarla hangi orduyla abilik yapacak ? Kıytırık örgütle başa çıkamayan ülke koskoca iran yada suriyeyle mi başa çıkacak ? Bu saatten sonra  Türkiye'den hiçbirşey beklemeyin Türkiye pasifize edilmiş ve muz cumhuriyetine dönüştürülmüştür.Ve artık yeni kukla rolümüz sayesinde ABD adına sağa sola sataşıyoruz onlarda gerekli cevabı ağzımıza çaka çaka veriyorlar.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Hocam kusuruma bakma sana karşı bişeyim yok fakat gerçekten çok boş konuşuyorsun.

Yani yazdıklarını okurken gerçekten çok sıkılıyorum. Bana ulu önder mustafa kemal ATATÜRK yada hadi kıbrıs barış harekatınıda eklersek yani yılllaarrrrrrr yıllarrrrr öncesinden beri türkiye nerede abilik yapmış nerede kendini göstermiş bi söylesene ?!?!

Yapmayın gözünüzü seviyim ya.. Bu kadar kör olamazsınız gerçekten olamazsınız..

Toplam Hit: 7786 Toplam Mesaj: 82