folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı
    insaf bunu yazdı
    Free_Mans bunu yazdı

pardon hocam şimdi mit ten uyarı geldi yapılanmadanmışsın kusura bakma bacım.

Selâmun Aleykum.Arkadaş, sen ya herhangi bir uçucu madde kullanıyorsun ya da idrak yolların kapalı.Mit'den olduğumu kim söyledi? Ben ; benim kim olduğumu sen de forumdakiler de bilmiyor derken.Senin yukarıda "dur şunu paylaşayım da tbt de beni birşey zannetsinler" kelimene itafendi.Beni tanımayan insanlara kendimi neden beyendireyim ki? Kaldı ki foruma daha yeni üye olmuşum, bu 3. postum.Herneyse konuyu fazla baltalamaya gerek yok.Sana ütopyan'da dar espiri anlayışınla mutluluklar.

insaf tarafından 23/Ağu/12 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Ama Türkiyenin Yumruğu Ağırdır... Zamanında Sillesini Yemişlerdir Bilirler. :) 

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

dayı zaten tek inancım o . Son ana kadar bekleriz ve savaşırız bizim ırkımız bu abi savaşmak için yaratılmışız valla garipbi milletiz 

türkiye'nin yumruğu ağır filan değil o devir bitti gitti artık çok geç 

1938'den sonra türkiye eline nemlendirici sürmeye başladı bu kadar açık ve nettir bu olay

ayrıca artık savaş öyle uzun süre karada geçmiyor adamlar iç isyanı çıkaracak mudahale ayağına nato ayağına girecekler istediklerini alacaklar

halk hemen boyun eğer mi orası ayrı ama bu saatten sonra bi izmir bi urfa bi kafkas başarısı gibi başarı bekleyen varsa bi an önce uyansın rüyasından.

Kreyzi Kardeşim Türkiyenin Yumruğu Ağırdır Emin ol...   Sadece Uzun Bir Zamandır Ağabeylik Yapmıyor. İçerde Türetilen Suni Gündemlik İşler ile Entrikalar ile Uğraştığı için Sürekli Darbeler le Gerilediği İçin Boş İşler ile Uğraşmaktaydı.

Ayrıca İrade lazım.... İrade Edecek Bir Yönetim var ise. Türkiye Bölgede Eskiden Olduğu Gibi Yinede Ağabeydir Aslında.

Sadece İrade.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

hadi bi götü yiyosa vursun amk.

kolay  mı lan öyle ha diyince ülke vurmak. adamın götünden kan alırlar kamil kan..

iran,suriye ecik cücük ülkeler anca kendilerini, müttefiklerini, halklarını tatmin eder.

iranın bi yanlış yapmasını bekliyor tüm dünya zaten.

israil, abd,avrupası,natosu.

sikerler. kankası ruslar,çinlilerde anca bakarlar.

tüm batının hedefinde iran varken iran o listedeki ülkere birden saldıracak.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, Özel Kuvvetlere, Suriye konusunda Batılı güçler ve müttefiklerine karşı saldırı emri verdi.

İddia İngiliz gazetesi Telegraph'a ait. Hedef alınacak ülkeler arasında Türkiye de var. Gazete; haberi, Batılı istihbarat yetkililerine dayandırıyor. Telegraph'a göre, Tahran yönetimi, Suriye lideri Beşar Esad'ın iktidardan uzaklaştırılması ihtimalini ve bunun İran'a etkilerini masaya yatırdı. Toplantıda, Batının, Suriyeli muhaliflere verdiği desteğin İran'ın çıkarlarını tehdit ettiği sonucu çıktı ve Hamaney de İran'ın elit Kudüs güçlerine, bu ülkelere karşı saldırı düzenlenmesi talimatı verdi. Hedef alınacak ülkeler arasında ABD, İngiltere, Suudi Arabistan ve Katar'ın yanı sıra Türkiye de bulunuyor. Özel Kudüs güçleri İsrail ve Batılı ülkelere yönelik birçok saldırıdan sorumlu tutuluyor.(CNN Türk)

EĞER DOĞRUYSA BAKALIM ŞİMDİ NE OLACAK... BU...O...ÇOCUKLARI ÜLKEMİZE NASIL ZARAR VERMEK İSTEYECEK.

KAYNAK: http://haber.gazetevatan.com/turkiye-hedef-ulkeler-arasinda/476105/1/Gündem

hacı herkesin kendi ulusal cıkarlarını koruma hakkı var.kusura bakma iş öyle bir duruma geldiğinde kardeş kardeşi tanımıyor kaçıncı yüzyıldayız.valla asıl biz dönüp kendimize bakalım.iran kendi rejimini korumak peşinde aslında ulusal cıkarlarının ilk önceliğide rejimidir ve bu rejime en yakın ülkede suriyedir bundan bir bucuk yıl önce arap baharı adı altında cıkan iç kargaşalarda abd suriyeyede girecek demiştiler gazeteler köşe yazarları siyasiler hep bu acıklamayı yapmıştı ama ben inanmadım ve kendi tezimi savundum asla giremeyecekler tek care muhalif hareketi gizliden gizliye desteklemek olacak libya irak afganistan gibi olmayacak dedim.ve tezimdede yanılmadım çünkü suriyenin en büyük destekcisi rusya çin ve iran suriyeye girmek üçüncü dünya savaşının sebebidir dedim aynı zamanda suriye rejimi israilinde gizliden desteğini alıyor bakmayın siz önde kavganı yap arkada çayını iç muhabbeti bu suriye israil için..ayrıca bu üç ülke(rusya,çin,iran)suriyeden desteklerini çekmedikleri sürece bu iç savaş 50 yılda sürebilir önünede hiç kimse geçemez.ya 3. dünya savaşı yada bu katliamı izlemek..durum bundan ibaret.Allah yardım etsin diyorum..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

Hocam kusuruma bakma sana karşı bişeyim yok fakat gerçekten çok boş konuşuyorsun.

Yani yazdıklarını okurken gerçekten çok sıkılıyorum. Bana ulu önder mustafa kemal ATATÜRK yada hadi kıbrıs barış harekatınıda eklersek yani yılllaarrrrrrr yıllarrrrr öncesinden beri türkiye nerede abilik yapmış nerede kendini göstermiş bi söylesene ?!?!

Yapmayın gözünüzü seviyim ya.. Bu kadar kör olamazsınız gerçekten olamazsınız..

türkiye abi olamadı ama osmanlı babaydı..kimin torunu olduğumuzu bize unutturdular normaldir kardeşim bilmemen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    cecenya bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Hocam kusuruma bakma sana karşı bişeyim yok fakat gerçekten çok boş konuşuyorsun.

Yani yazdıklarını okurken gerçekten çok sıkılıyorum. Bana ulu önder mustafa kemal ATATÜRK yada hadi kıbrıs barış harekatınıda eklersek yani yılllaarrrrrrr yıllarrrrr öncesinden beri türkiye nerede abilik yapmış nerede kendini göstermiş bi söylesene ?!?!

Yapmayın gözünüzü seviyim ya.. Bu kadar kör olamazsınız gerçekten olamazsınız..

türkiye abi olamadı ama osmanlı babaydı..kimin torunu olduğumuzu bize unutturdular normaldir kardeşim bilmemen.

sende 2 tane ihtilal sayısını bile bilmediğim kere ohal uygularsan sanada herşey boş gelir normal bu tip konuşman :) 

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

hadi bi götü yiyosa vursun amk.

kolay  mı lan öyle ha diyince ülke vurmak. adamın götünden kan alırlar kamil kan..

iran,suriye ecik cücük ülkeler anca kendilerini, müttefiklerini, halklarını tatmin eder.

iranın bi yanlış yapmasını bekliyor tüm dünya zaten.

israil, abd,avrupası,natosu.

sikerler. kankası ruslar,çinlilerde anca bakarlar.

tüm batının hedefinde iran varken iran o listedeki ülkere birden saldıracak.

abooov dostum sen ne yaptın? :D

bir düşünsene ırak'ın afganistan'ın libya'nın mısır'ın yanlışını bekledi mi sömürgeci kan emiciler? beklemedi. peki iran'ı niye senelerdir bekliyor? ruslar çinlililer anca bakar diyorsun, çin ekonomide abd'yi geçmiş durumda. rusya desen eski tüfek. peki ya türkiye? şuan için bir piyondan öteye gidemiyor malesef.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

ne kadar cok aptal var okuyunca sınırlenıyorum ıran kımsenın tavuguna yuzyıllardır kışt dememıstır 

okyanus otesınden adam gelıcek ultımatom nota verecek tum bm ulkelerını toplıcak ıranda susacak 

dunya uzerınde gaye yalın delıkanlı sıyaset yapan nadır ulkelerdendır ıran ( venezuela,ekvador,pakistan da var ) 

hal böyleken iran ı  suclamak ahmaklıgın danıskasıdır

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı

ne kadar cok aptal var okuyunca sınırlenıyorum ıran kımsenın tavuguna yuzyıllardır kışt dememıstır 

okyanus otesınden adam gelıcek ultımatom nota verecek tum bm ulkelerını toplıcak ıranda susacak 

dunya uzerınde gaye yalın delıkanlı sıyaset yapan nadır ulkelerdendır ıran ( venezuela,ekvador,pakistan da var ) 

hal böyleken iran ı  suclamak ahmaklıgın danıskasıdır

Ben İRAN ı Seeevmiyim. :(

ShockMan tarafından 23/Ağu/12 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

onlar türkiyeyi vurmayı hayal ediyorlarya hayal güçlerine hayranım ama hayalden öteye gidemezler.

bundan sonra ocak dışındasın hocam nasıl böyle kesin konuşuyorsunuz anlamıyorum açıkçası

Toplam Hit: 7785 Toplam Mesaj: 82