folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı

İnşallah.

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AŞAĞIDAKİ PLANLAMA  ŞEYTANİLERE AİT OLUP; 2015 YILINA KADAR  DÜŞÜNÜLEN PLANLAMADIR:

İRAN:

1-BELUCİSTAN (PAKİSTAN’DAN ALINACAK TOPRAK DA DÂHİL)

2-HORİSTAN

3-HUZİSTAN

4-KÜRDİSTAN (TÜRKİYE VE IRAK’TAN ALINACAK TOPRAKLARLA BERABER

5-LORİSTAN

6-KUZEYDE AZERİSTAN (AZERBAYCAN’ LA BİRLEŞTİRİLECEK)

PAKİSTAN:

1-BELUCİSTAN (İRAN’DAN ALINACAK TOPRAKLA BİRLİKTE)

2-SİNDİSTAN

3-PENJAP

TÜRKİYE:

1-DOĞU VE GÜNEYDOĞU; MERSİN, ADANA, HATAY DÂHİL KÜRDİSTAN (İRAN, IRAK, SURİYE’DEN ALINACAK TOPRAKLAR DA DÂHİL)

2- İSTANBUL MERKEZ OLMAK ÜZERE; MARMARA BÖLGESİ BİRLEŞİK BÜYÜK KONSTANTİNİYE (AB BAŞKENTİ ADI ALTINDA AVRUPA BİRLİĞİ AYAĞIYLA YİNE BÜYÜK İSRAİL’İN KONTROLÜNDE OLACAK.). BU OYUNUN EN BÜYÜK AYAĞI DA; AYASOFYA DA OYNANIYOR,

3- DOĞU KARADENİZ VE KUZEYDOĞU ANADOLU; ERZURUM, KARS ERMENİSTAN’A

SURİYE:

KÜRDİSTANDAN SONRA KALAN KISMI ÜÇE BÖLÜNÜP BİR KISMI İSRAİL’E, BİR KISMI LÜBNAN’A BİR KISMI ÜRDÜN’E DÂHİL ETTİRİLİP, İSRAİL’E KATILACAK.

SONRA KÜRDİSTAN, SONRA İRAN,  TEDRİCİ OLARAK TAMAMEN İSRAİL TOPRAĞI OLACAK!

S.ARABİSTAN’I ZATEN KENDİLERİ YÖNETİYOR. ARDINDAN MISIR, SUDAN, SOMALİ İSRAİL’E DÂHİL EDİLE

BU ONLARIN PLANI;  HEDEF 2015’E KADAR BU PLANLARI ACİLEN GERÇEKLEŞTİRMEK.

STRATEJİ:

İÇ ÇATIŞMALAR, SUİKASTLER, EKONOMİK KRİZLER, SİYASİ OLAYLAR, SALGIN(BİYOLOJİK) HASTALIKLAR…

ARAÇLAR:

BU ÜLKELERDEKİ BASIN,

DEVLET ÇALIŞANLARI, BAKANLAR,

MİLLETVEKİLLERİ,

VALİLER,

BELEDİYE BAŞKANLARI,

KAYMAKAMLAR,

MUHTARLAR,

BÜYÜK HOLDİNGLER,

DİNİ AYRILIKLAR,

DİN ADAMLARI,

MEZHEP ÇATIŞMALARI, PRAVAKATÖRLER.

STK GÖRÜNÜMLÜ DIŞ İSTİHBARAT ŞUBELERİ…

insaf tarafından 23/Ağu/12 12:17 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

onlar türkiyeyi vurmayı hayal ediyorlarya hayal güçlerine hayranım ama hayalden öteye gidemezler.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Horistan'a taşınırım bak.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı

AŞAĞIDAKİ PLANLAMA  ŞEYTANİLERE AİT OLUP; 2015 YILINA KADAR  DÜŞÜNÜLEN PLANLAMADIR:

İRAN:

1-BELUCİSTAN (PAKİSTAN’DAN ALINACAK TOPRAK DA DÂHİL)

2-HORİSTAN

3-HUZİSTAN

4-KÜRDİSTAN (TÜRKİYE VE IRAK’TAN ALINACAK TOPRAKLARLA BERABER

5-LORİSTAN

6-KUZEYDE AZERİSTAN (AZERBAYCAN’ LA BİRLEŞTİRİLECEK)

PAKİSTAN:

1-BELUCİSTAN (İRAN’DAN ALINACAK TOPRAKLA BİRLİKTE)

2-SİNDİSTAN

3-PENJAP

TÜRKİYE:

1-DOĞU VE GÜNEYDOĞU; MERSİN, ADANA, HATAY DÂHİL KÜRDİSTAN (İRAN, IRAK, SURİYE’DEN ALINACAK TOPRAKLAR DA DÂHİL)

2- İSTANBUL MERKEZ OLMAK ÜZERE; MARMARA BÖLGESİ BİRLEŞİK BÜYÜK KONSTANTİNİYE (AB BAŞKENTİ ADI ALTINDA AVRUPA BİRLİĞİ AYAĞIYLA YİNE BÜYÜK İSRAİL’İN KONTROLÜNDE OLACAK.). BU OYUNUN EN BÜYÜK AYAĞI DA; AYASOFYA DA OYNANIYOR,

3- DOĞU KARADENİZ VE KUZEYDOĞU ANADOLU; ERZURUM, KARS ERMENİSTAN’A

SURİYE:

KÜRDİSTANDAN SONRA KALAN KISMI ÜÇE BÖLÜNÜP BİR KISMI İSRAİL’E, BİR KISMI LÜBNAN’A BİR KISMI ÜRDÜN’E DÂHİL ETTİRİLİP, İSRAİL’E KATILACAK.

SONRA KÜRDİSTAN, SONRA İRAN,  TEDRİCİ OLARAK TAMAMEN İSRAİL TOPRAĞI OLACAK!

S.ARABİSTAN’I ZATEN KENDİLERİ YÖNETİYOR. ARDINDAN MISIR, SUDAN, SOMALİ İSRAİL’E DÂHİL EDİLE

BU ONLARIN PLANI;  HEDEF 2015’E KADAR BU PLANLARI ACİLEN GERÇEKLEŞTİRMEK.

STRATEJİ:

İÇ ÇATIŞMALAR, SUİKASTLER, EKONOMİK KRİZLER, SİYASİ OLAYLAR, SALGIN(BİYOLOJİK) HASTALIKLAR…

ARAÇLAR:

BU ÜLKELERDEKİ BASIN,

DEVLET ÇALIŞANLARI, BAKANLAR,

MİLLETVEKİLLERİ,

VALİLER,

BELEDİYE BAŞKANLARI,

KAYMAKAMLAR,

MUHTARLAR,

BÜYÜK HOLDİNGLER,

DİNİ AYRILIKLAR,

DİN ADAMLARI,

MEZHEP ÇATIŞMALARI, PRAVAKATÖRLER.

STK GÖRÜNÜMLÜ DIŞ İSTİHBARAT ŞUBELERİ…

kaosa ne yatkın bi insanlarsınız a.q ya. o kadar oyunu denge planını vs sen şak diye buraya yazdın şimdi doğru mu oldu :) la olum bsg. sen kimsin ki bu bilgilere ulaşacaksın. sağda solda facebook ta gördüğün yazıyı gelip buraya yapıştırıp sikecekler bizi deme. biriside yukarıda demiş amerika kod göndermeden f16 kalkmaz ülkemizde. evet amerikanın gönderdiği kod ile kalkmaz ama aselsanın kodları ile kalkıyor uçaklar. ezberlerinizi bozayım biraz, götünüzden element uydurmayın. siz bu ezberleri ecevit zamanlarından kapmışsınız bir kere. tayyibi savunmuyorum ama yaptığı bir çok şeyi destekliyorum. bazı kişilerin mantığı yetersiz ve okumaktan aciz olduğu için sağdan soldan duyduklarını gerçekleştirip hemen bir senaryo yazıp a.q ben şimdi tbt ye bunu yazarsam millet beni bi sik zanneder deyip veriyor odunu veriyor odunu. Ver odunu bakalım.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

kaosa ne yatkın bi insanlarsınız a.q ya. o kadar oyunu denge planını vs sen şak diye buraya yazdın şimdi doğru mu oldu :) la olum bsg. sen kimsin ki bu bilgilere ulaşacaksın. sağda solda facebook ta gördüğün yazıyı gelip buraya yapıştırıp sikecekler bizi deme. biriside yukarıda demiş amerika kod göndermeden f16 kalkmaz ülkemizde. evet amerikanın gönderdiği kod ile kalkmaz ama aselsanın kodları ile kalkıyor uçaklar. ezberlerinizi bozayım biraz, götünüzden element uydurmayın. siz bu ezberleri ecevit zamanlarından kapmışsınız bir kere. tayyibi savunmuyorum ama yaptığı bir çok şeyi destekliyorum. bazı kişilerin mantığı yetersiz ve okumaktan aciz olduğu için sağdan soldan duyduklarını gerçekleştirip hemen bir senaryo yazıp a.q ben şimdi tbt ye bunu yazarsam millet beni bi sik zanneder deyip veriyor odunu veriyor odunu. Ver odunu bakalım.

Selâmun Aleykum.Paylaştığım bilgiler %100 doğrudur diye birşey yok.Kaldı ki böyle birşeyde iddia etmiyorum.Ben bu foruma üye olduysam,forum kuralları dahilinde her istediğimi paylaşabilirim, bu özgürlüğüme de kimse karışamaz.Amacım tbt'de bir senaryo yazarak insanların beni birşey zannetmesi falan da değil.Kendinde söylüyorsun " sen kimsinki bu bilgilere ulaşacaksın" benim kim olduğumu ne sen biliyorsun,ne de bu forumdakiler.

Saygılar..

insaf tarafından 23/Ağu/12 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

beyler dunyada turkiyeyi bitirmeye yonelik savas cikaramazlar cunku biliyolarki avrupada amerikada ve butun dunyada yaygin turk mevcut ve bunlarinda kendi icerisinde yapilanmalari mevcut unutmayin turkiyede savas cikarsa disarda da turklerde ayaklanma olucaktir ve her ulkede muhtemel ic karisikliklar basliyacaktir.

ayrica ucaklarimiz hakkinda sagdan soldan duydugunuz haberlere bakmayin aselsan artik ucaklarin ana kartlarini ve gemilerin ana elektronik yapisini degistirmektedir aselsan denilen yer dusundugunuzden daha buyuk bi alt yapiya sahiptir. ayrica dip not ucaklarimiz israil dahil olmak uzere birden cok avrupa ulkesine kilitlenebiliyor.

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

iran haklı türkiye yavşak dış politika izliyor hiç bir dostu olmayan bir ülkeyiz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı
    Free_Mans bunu yazdı

Selâmun Aleykum.Paylaştığım bilgiler %100 doğrudur diye birşey yok.Kaldı ki böyle birşeyde iddia etmiyorum.Ben bu foruma üye olduysam,forum kuralları dahilinde her istediğimi paylaşabilirim, bu özgürlüğüme de kimse karışamaz.Amacım tbt'de bir senaryo yazarak insanların beni birşey zannetmesi falan da değil.Kendinde söylüyorsun " sen kimsinki bu bilgilere ulaşacaksın" benim kim olduğumu ne sen biliyorsun,ne de bu forumdakiler.

Saygılar..

pardon hocam şimdi mit ten uyarı geldi yapılanmadanmışsın kusura bakma bacım.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Ama Türkiyenin Yumruğu Ağırdır... Zamanında Sillesini Yemişlerdir Bilirler. :) 

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

Hocam kusuruma bakma sana karşı bişeyim yok fakat gerçekten çok boş konuşuyorsun.

Yani yazdıklarını okurken gerçekten çok sıkılıyorum. Bana ulu önder mustafa kemal ATATÜRK yada hadi kıbrıs barış harekatınıda eklersek yani yılllaarrrrrrr yıllarrrrr öncesinden beri türkiye nerede abilik yapmış nerede kendini göstermiş bi söylesene ?!?!

Yapmayın gözünüzü seviyim ya.. Bu kadar kör olamazsınız gerçekten olamazsınız..

Osmanlı yı Kastetmiştim. Lütfen Sözlerini Geri Alırmısın.?

Tamam Böyle Düşünmene Sebep ben oldum ama Ben Boş Konuşmam. Belirtmeliydimki Osmanlıdan Kalma Abiliğimizin Olduğunu.. Aslında Gizli Özne olarak Belirtilmiş ama Anlamamışsınız....

"Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında"

ShockMan tarafından 23/Ağu/12 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7779 Toplam Mesaj: 82