folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Ama Türkiyenin Yumruğu Ağırdır... Zamanında Sillesini Yemişlerdir Bilirler. :) 

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

dayı zaten tek inancım o . Son ana kadar bekleriz ve savaşırız bizim ırkımız bu abi savaşmak için yaratılmışız valla garipbi milletiz 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biz zaten olmuşuz şamar oğlanı  , pkk ayrı tokatlıyor , iran ayrı tokatlıyor , suriye ayrı tokatlıyor.Artık Türkiye aciz bir güney afrika cumhuriyetlerinden farksızdır.Pasifleştirilerek sindirilerek bu seviyeye kadar geldik ve daha da kötüye gidiyoruz.

Ama Türkiyenin Yumruğu Ağırdır... Zamanında Sillesini Yemişlerdir Bilirler. :) 

Gelen Vuruyor Giden Vuruyor Olabilir. Ama Türkiye Bölgede Ağabey Olduğunu Hatırlatmaya Kalkıştığında Acaba Ne Yapacaklar.?

dayı zaten tek inancım o . Son ana kadar bekleriz ve savaşırız bizim ırkımız bu abi savaşmak için yaratılmışız valla garipbi milletiz 

türkiye'nin yumruğu ağır filan değil o devir bitti gitti artık çok geç 

1938'den sonra türkiye eline nemlendirici sürmeye başladı bu kadar açık ve nettir bu olay

ayrıca artık savaş öyle uzun süre karada geçmiyor adamlar iç isyanı çıkaracak mudahale ayağına nato ayağına girecekler istediklerini alacaklar

halk hemen boyun eğer mi orası ayrı ama bu saatten sonra bi izmir bi urfa bi kafkas başarısı gibi başarı bekleyen varsa bi an önce uyansın rüyasından.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

ne savaşı abicim ya daha amerika sana kod göndermeden bi f16 bile kaldıramıyorsun ülkende kılıçlamı savasa gidecez 100 yıl öncesınden dönün günün gerçekleri görün .suriye iran vb ülkeler kendını dogal olarak amerikan emperyalizminedn kurtarmaya üklereini korumaya calısıyor haklılarda. mısırı libyayı ırakı gördük zamanında . biz ise hala son anı bekleriz savaşırız ayakları yapıyoruz neyimiz var ne ile savaşacaz birileri bi açıklasın ?

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    c0der bunu yazdı

bu iranda kendini birşey zannediyor ama bence kuru gürültü

yakında amerika girdiğinde görürüz zaten bakalım :)

Tarih boyunca hiçbir savaşta yenilmemişler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

ne savaşı abicim ya daha amerika sana kod göndermeden bi f16 bile kaldıramıyorsun ülkende kılıçlamı savasa gidecez 100 yıl öncesınden dönün günün gerçekleri görün .suriye iran vb ülkeler kendını dogal olarak amerikan emperyalizminedn kurtarmaya üklereini korumaya calısıyor haklılarda. mısırı libyayı ırakı gördük zamanında . biz ise hala son anı bekleriz savaşırız ayakları yapıyoruz neyimiz var ne ile savaşacaz birileri bi açıklasın ?

yahu tmmda  bende biliiyorum biz  karada alla allla derken  gökten füze düşücek ama 75milyon türk halkını temizlemeleri gerekiyor 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

eğer türkiye gerçekten savaşı göze alacaksa savaş kaçınılmazsa bana göre;

suriye ve iran'ın safına geçmeli böyle olursa ıraktaki muhaliflerin desteğini de alırlar bölgede birleşim olursa nato(abd) geri adım atar

israil'in zaten tek başına savaşmaya götü yemez 

kardeş ülke azerbaycan bile bu tabloda sırt dönmüş bize bunu tersine çevirmenin yolu budur ama bu da gerçekleşmesi çok zayıf bi ihtimaldir.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı
    c0der bunu yazdı

bu iranda kendini birşey zannediyor ama bence kuru gürültü

yakında amerika girdiğinde görürüz zaten bakalım :)

Tarih boyunca hiçbir savaşta yenilmemişler.

Tarihte  iran ABD ile kaç defa savaştı bilmiyorum ama Askeri üstünlük olarak karşılaştırıldığında durum ortada.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

adam memlekette komutan bırakmadıki amk alayı içerde nasıl pasifleşmesin...

o yüzden müstahak bu millete...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

uzun yıllardır arap ülkeleri terörü destekliyorlar hatta terörü yaratan bizzat araplardır destekleyende ilk başlarda

batı,usa,russia v.s ülkelerdi kimisi silah satarak oralardaki savaş sayesinde rol oynadı kimiside farkı şekillerde para akışı,lojistik v.s....

buraya kadarı bilinen birşey

söz konusu olan terör dolayısıyla şuan ençok zarar gören türkiyedir.ortak çıkar dolayısıyla diğer ülkelerle anlaşılmalı bence.yeni bir savaş kapıda

zaten bu kesin hedef iran bilinmeyen zaten ne zaman olacağı.dikkat edin girilecek her ülkeye önceden yaptırımlar uygulanıyor lojistik,para akışı v.s...

iranda farkında zaten,çengi karı gibi kıvranan bir ülke,son kozlarını oynamaktadır.benim merak ettiğim iran gerçektende savaşı en hararetli

şekildemi göğüsleyecek bu şekilde olursaki çok canlar yanacak,yoksa ırak gibi bir gecede ordusu dağılacakmı

önemli bir konuda araplar neden gerçekten bu kadar ahmak,teröre verdikleri destekle zaten batının istedikleri maksadı yerine getiriyorlar

batı istediği zaman girip böl ve yönet politikası için sebep bulmuş oluyor

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

adamların yanlış yaptıgı bişey göremedim .

Hayırlısı...
Toplam Hit: 7782 Toplam Mesaj: 82