folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

Vur Emri Verildi. Hedefte Türkiyede Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı
    Free_Mans bunu yazdı
    insaf bunu yazdı
    Free_Mans bunu yazdı

pardon hocam şimdi mit ten uyarı geldi yapılanmadanmışsın kusura bakma bacım.

Selâmun Aleykum.Arkadaş, sen ya herhangi bir uçucu madde kullanıyorsun ya da idrak yolların kapalı.Mit'den olduğumu kim söyledi? Ben ; benim kim olduğumu sen de forumdakiler de bilmiyor derken.Senin yukarıda "dur şunu paylaşayım da tbt de beni birşey zannetsinler" kelimene itafendi.Beni tanımayan insanlara kendimi neden beyendireyim ki? Kaldı ki foruma daha yeni üye olmuşum, bu 3. postum.Herneyse konuyu fazla baltalamaya gerek yok.Sana ütopyan'da dar espiri anlayışınla mutluluklar.

müdür zorlama taciz ateşi açarım :)

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Türkiye artık savaşıp , birşeyler yapmadığı sürece ABD'nin kölesi olacaktır ! bunu neye dayanarak söylüyorum 

-Doğalgaz çıkar ABD izni yok
    -Para bas ABD izni yok
    -Silah,uçak,gemi,helikopter al , beyinlerine girilmiş ülkelerin uçağına ateş edemesin saldıramasın ÖRNEK: ABD den alınan bir f16 tipi uçak yunan f16 larını vuramıyordu , çünkü ABD uçağın beynine özel kodlama yapmıştı. 
    -Silah sat , ABD izni yok
    -Silah üret ABD İzni yok
    -Tank,tüfek,helikopter,uçak,havasız insan aracı cart curt , sadece örnek 1 adet üretiyorlar , seri üretim yok. :) siz inanıyormusunuz? 
    -Petrol , bor , yer altı madenlerini ortaya çıkar işle , ABD izni yok 

Bu şimdi ABD köleliği değilde nedir ? Adamlar apaçık rusya,israil,abd,yunanistan,ermenistan,fransa,ingiltere,ırak,suriye,arabistan bunlar pkk ya para,silah,teknoloji her türlü yardımı yapıyor hani TÜRKİYE ? taa ebesinin nikahından beri , pkk derdine çözüm bulamadılar.  

ATAMIZ onca ülkeye rağmen askerleriyle birlikte püskürtmeyi başardılar , hakim oldular , italyaya yabancı ülkelere kafa tuttular , doğudan girmeye çalışan kürtlerin kafasını kesen atamız o zaman yoktu kürt pkk ? çünkü göt korkusu vardı kelle gidiyordu.. Menemende 2 subay vurdular diye "HARİTADAN SİLİN" orayı diyen bi atamız vardı ! 

Şimdi TAYYİP ne yapıyor ? : OSMANLI TÜRKİYESİ babayı osmanlı türkiyesi , osmanlı birşey yapmak için kimden izin alıyordu ? kaç kişiden izin almış ? lan bu kadar aptallık olmaz ! suriye göt suriye , gelsin senin f16 'ını düşürsün sineye çek ! elin amerikası gelsin senin uçağını bulsun , daha ne kadar oldu , uçağın roketlemi uçaksavarlamı vurulduğuna dair kesin bir kanıt yok.. Hani osmanlı türkiyesi ? uçağını bulama pkk ya suriyeye çıt diyeme. uçağını düşürsünler elin gavuru gelsin bulsun uçağını , sonra ne ile düşürüldüğünü bulama bu kadar mallık olmaz ! Çek sineye yavrum çek !  

2023 diyolar , çok gelişcez , bu bitek senin marifetin değil 2023 de abd abimiz , bizim yeraltı madenlerini , silah üretimimizi , para basmamıza izin verecek , hani herşeyimizi o ayarlıyorya sonra hedef 2023 millete yedirmeye çalışıyorlar  ! Salak adamlar.. R.T.E geldiğinde tamam bu olabilir demiştim sonra sıçtı , şimdide bi güzel sıvadı ! 

Şimdi iran gelir bizi vurur ! Bıçak kemiğe dayandı ! Ramazandayız , bayramdayız, cuma günü , geri karşılık bile veremeyiz.. Bence bu ülkeye tekrar ATAM gelse anca  !

NOT: Bu yazdıklarımdan sakın Ateist , solcu , anti akp , filan şeyler çıkarmayanız bunlar kimse inanmasada gerçekler ! 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül rahatsızlandı

Cumhurbaşkanı Gül'ün, kulağındaki rahatsızlığının nüksetmesi  nedeniyle Kırgızistan'dan erken ayrılacağı bildirildi

Bu durumlar ve açıklamalar sonra gülün bi kulak rahatsızlığı yüzünden apar topar dönmesi ?? Buna inanacak salak varmı aramızda ? Bu adam özel bir durum sebebi ile çağırıldı bu işte bi bokluk var..

Bence haksızlık ediyorsun eskiden bu kulağıile ilgili ameliyat filan da geçirmişti ara ara bu rahatsızlığı ile ilgili haberleri çıkmıştı bence bir acil şifalar dilemeyi çok görme

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

adamların yanlış yaptıgı bişey göremedim .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mqstar bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Cumhurbaşkanı Gül'ün, kulağındaki rahatsızlığının nüksetmesi  nedeniyle Kırgızistan'dan erken ayrılacağı bildirildi

Bu durumlar ve açıklamalar sonra gülün bi kulak rahatsızlığı yüzünden apar topar dönmesi ?? Buna inanacak salak varmı aramızda ? Bu adam özel bir durum sebebi ile çağırıldı bu işte bi bokluk var..

Bence haksızlık ediyorsun eskiden bu kulağıile ilgili ameliyat filan da geçirmişti ara ara bu rahatsızlığı ile ilgili haberleri çıkmıştı bence bir acil şifalar dilemeyi çok görme

Şu anda hacettepe hastanesindeymiş zaten.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    vayhayvanvay bunu yazdı

o... çocuğu demişsin de adam kendi bölgesini ve müttefiğini koruyor sömürgeci emperyalistlere karşı. bizim büzüğümüzün yetmediği şeyleri komşularımız yapınca neden bu kadar sinirleniyoruz? önümüzde Irak ve Afganistan örnekleri var daha çok tazeler. hiç mi ders almadık hiç mi görmüyoruz gerçeği beyler? yapmayın.

arkadasım adam saldırı emri vermiş. muhtemelen bomba patlatacak ve sivil  çoluk çocuk asker ölecek...

şimdi ben buna küfür etmeyeyimde kime edeyim....

LAN SİKİK... sen adamın ülkesinin iç işlerine karışıyorsun,iç savaş çıkmasını ve muhalifleri tırlar dolu silahlar ile destekliyorsun yetmiyor istihparat ajanlarını gönderiyorsun ortalığı karıştırsınlar diye emperyalistler ile ortak çalışıyorsun sonra diyorsun ki bizim ülkemizde bomba patlatacaklar çoluk çocuk ölecek....

tersini düşün....kendini suriye iranın yerine koy.ikinizde müslümansınız ve hatta karşındaki devlet müslümanlığın önderliğini fln filan omuzlamış bir devlet ki geliyo emperyalist düzene hizmetlerini esirgemiyor ve bu uğurda müslüman müslümanın kanını döküyor...ne dersin..?

ben olsam sikerim böle yoldaşlığı kardaşlığı derim...sağ duyu mu dedi biri ? adamlar kaç oldu ses çıkarmıyor yapmadığımız puştluk kalmadı suriyeye bence çok bile dayandılar...

helal olsun adamlara müslüman alemini biribirine kırdırmayı başardılar ve gerisi geliyor....yalnz bu işin sonu çok pis olacak....

anlaşılan ortalık ısınacak bu terör olayları batıya doğru sıçrayacak ve diyecekler ki suriye ve pkk kordinasyonu ile gerçekleşiyor bu işler...böylece türk halkı suriye halkına düşman kesilecek (aynı ikiz kuleler vurulup abd nin ırak a girmesi gibi ) TANIDIK GELİYORMU? 

TAYYİP YENİ DÜNYA DÜZENİNDE VEZİR GÖREVİ GÖRÜYOR...Allah ordaki müslümanlara kolaylık versin adamların ahını alıyoruz bizim başımıza neler gelecek çok merak ediyorum...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

yapilmasi gereken seyi yapiyo adamlar. bizim gibi abd nin lafi ile komsu ulkelerine gider yapmiyolar hic degilse. adamlar mal gibi oturup bekleyecek mi sanki diger ortadogu ulkeleri gibi 

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    mqstar bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Ah canlarım benim cumhurbaşkanı uçağında giden doktoru özel hemşiresi yanında hasta olduğu için götürdüğü ilaçlar şunlar bunlar felan derken bi kulak ağrısına geri dönmek...

Yahu hastaysa geçmiş olsun şifalar olsunda alakası olmadığı için hiçbişi dilemiyorum bu kadar basit düşünmeyin allah aşkına..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gelsinler onları çüklerinden tavana asıcam vur emirlerine koyasınız zaten ülkenin her yerin de kan göz yaşı var daha ne olacak.. 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    HugeBroly bunu yazdı

Bana göre abd ve yandaşları suriyenin yıkılmasını bekliyorlar suriye yıkıldıktan sonra abd ve saz arkadaşları (bizde dahil) irana saldırıda bulunacaklar ve bölgede tek başına kalan iran çaresizce yıkılışını izleyecek bizim şuanda yapmamız gereken bence doğru tamam amerikayı sevmem hatta nefret ederim emperyalist bir ülke sonuçta bizi çok iyi kullanıyor ama dediğim gibi eğer ki bu savaştan en az zararla kurtulmak istiyorsak abdnin tarafında olmalıyız aksini düşünmek bile istemiyorum rusya ve çin yıkılan iran için kılını kıpırdatmayacaktır bakın görün zaten amerika ve rusya gizli dosttur 2.dünya savaşını bilen bilir çine gelecek olursak ekonomisinin büyük bir bölümü avrupa ülkelerine bağlı elini eteğini çekerse tank dahi kaldıramaz yani rusya ve çin bu riskleri göze alıp iranı savunamaz gizliden yardım ederler ama savaş açamazlar abd ve natoya.

yani uzun lafın kısası suriye düştüğü zaman son kale olan irana gelicek iranda iç karışıklık çıkarmak zor olduğu için nükleer enerjiyi bahane edip irana saldırıda bulunacaklar.Bunuda zaten anlamak çok zor değil iranın şuan ki suriye tavrını hepimiz biliyoruz düşmemesi için elinden geleni yapıyor ama nafile.

Rusya risk alıp İranı savunamaz diyen arkadaş, Rusyanın Gürcistana girerken nasıl tehdit edildiğini hatırla istersen... ABD gerekeni yaparız demişti ne oldu? Rus nükleer denizaltıları ABD açıklarında beklerken, Rus donanması Akdenizdeyken ABD nin böyle salakça bir şey yapacağına inanıyorsan haddinden fazla Amerikan filmi izlemişsin demektir.

senin o amerika dediğin ülke yalnız değil bu ek olarak rusya gibi bir ülkenin hiçbir menfaati yokken iranın arkasında duracağını düşünüyorsan çok basit düşünüyorsun demektir savaşa dahil olmak senin düşündüğün kadar kolay bir olay değil hele ki 21.yy da bir savaş durumunda bütün ülkeler savaştan kaçmak isteyecektir ama savaş kaçınılmazdır iran'a öyle yada böyle girilecek.fakat rusya iran için kendini riske atmaz sen bu olayı çok baside indirgemişsin farkında değilsin.rusyanın akdenizde gemilerinin beklemesinin sebebide rusya sıcak denizleri sever bilmem biliyormusun yani amerika rusyaya karşı açıkca bir tehdit oluşturmadığı sürece natoyu ve abdyi karşısına alacak güç yok rusyada bunu unutma.
    basit düşünmeyi bırakta gerçekleri konuş saygılar

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
Toplam Hit: 7784 Toplam Mesaj: 82