folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

Bu meslek liselerinin 2 yıllık üniversiteye geçiş hakları özel üni lerde de kullanıyor mu ? Bide her üniversitenin İO veya Uzaktan Eğitim harçlarını nereden ögrenebiliriz?

Hangi Üniversitenin Fiyatını Merak Ediyorsan Üni İsmini Söyle Fiyatını Söylüyeyim Hocam

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

Hangi Üniversitenin Fiyatını Merak Ediyorsan Üni İsmini Söyle Fiyatını Söylüyeyim Hocam

MARMARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Eğitim)

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Eğitim) (Tam Burslu)

AYDIN ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Eğitim) (Tam Burslu)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Programcılığı (İÖ)

İstanbul Aydın Ünv. Anadolu BİL Meslek YO. Bilgisayar Programcılığı (İÖ) (Tam Burslu)

Marmara Ünv. (İstanbul)Teknik Bilimler Meslek YO.  Bilgisayar Programcılığı (İÖ)

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu İstanbul Kavram Meslek YO. Bilgisayar Programcılığı (İÖ) (Tam Burslu)

Nişantaşı Ünv. (İstanbul)  Nişantaşı Meslek YO.    Anestezi (Tam Burslu)

İstanbul Bilim Ünv. Sağlık Hizmetleri Meslek YO.  Anestezi (İÖ) (Tam Burslu)

İstanbul Aydın Ünv.Sağlık Hizmetleri Meslek YO. Anestezi (İÖ) (Tam Burslu)

edit : sağolasın hocam en kısa zamanda bekliyorum

GUS tarafından 17/Tem/13 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

up

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek

Beyler yarın son gün 3 üniverste arasında karar veremedim   : Bilkent ,Boğaziçi(gelme ihtimali var),Tobb ETÜ (imkanları hoşuma gitti) Bölüm olarak:Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Bilkente gitsem yabancılık çeker miyim hocalar (zenginlerin içinde )  ?

Edit :sıralama  1740

Edit 2 :Elektrik-Elektronik mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz  ? Eğer ee seçersem Odtü ve tobb olur sadece sıralama itibariyle

Juncteus tarafından 17/Tem/13 18:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

arkadaşlar tercihler bugün itibariyle mi son yoksa yarın dahil mi?

make total destroy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Müridler 4 yıllık iktisat yazıcam açık öğretim fakat kodunu bulamıyorum tercih yapıcam da yardımcı olabilicek birileri varmı ? Hangi tablodan nasıl yapıcam bir türlü bulamadım. 

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu tercihi ilk sıraya yazdım. Benim puan 239 küsür.Buranın gelme olasılığı kaç olur ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Bu tercihi ilk sıraya yazdım. Benim puan 239 küsür.Buranın gelme olasılığı kaç olur ?

Puana değil de sıralamaya bak hocam

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    snuff13 bunu yazdı

Beyler yarın son gün 3 üniverste arasında karar veremedim   : Bilkent ,Boğaziçi(gelme ihtimali var),Tobb ETÜ (imkanları hoşuma gitti) Bölüm olarak:Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Bilkente gitsem yabancılık çeker miyim hocalar (zenginlerin içinde )  ?

Edit :sıralama  1740

Edit 2 :Elektrik-Elektronik mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz  ? Eğer ee seçersem Odtü ve tobb olur sadece sıralama itibariyle

odtüye gel odtüye bilgisayara 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 20791 Toplam Mesaj: 185